سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » محمدعلی نجفی: برخی جریانات سیاسی، همزمانی انتخابات شوراها و ریاست جمهوری را به نفع...

محمدعلی نجفی: برخی جریانات سیاسی، همزمانی انتخابات شوراها و ریاست جمهوری را به نفع خود می دانند

چکیده :انتخابات ریاست جمهوری سیاسی و ملی است و همزمانی با انتخابات شورا‌ها که اجتماعی و منطقه‌ای است، غیر منطقی است با این حال تلاش‌هایی که برای تغییر زمان انتخابات شورا‌ها می‌شود، قطعا بی‌تاثیر...


 عضو شورای شهر تهران گفت: ‌به نظر می‌رسد برخی از جریانات پرقدرت سیاسی این همزمانی انتخابات را به نفع خود می‌دانند و بعید می‌دانم از این موضوع عقب نشینی کنند.

محمد علی نجفی در گفت‌وگو با ایلنا، درباره تغییر زمان برگزاری انتخابات شورا‌ها با رباست جمهوری، تاکید کرد: ‌برای این دوره انتخابات هر اقدامی برای عدم برگزاری دو انتخابات ریاست جمهوری و شورا‌ها انجام شود، منتج به نتیجه نمی‌شود چراکه فرصت به اندازه کافی وجود ندارد.

وی ادامه داد: ‌ به نظر می‌رسد برخی از جریانات پرقدرت سیاسی این همزمانی انتخابات را به نفع خود می‌دانند و بعید می‌دانم از این موضوع عقب نشینی کنند.

عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه بار‌ها نسبت به اشکالات برپایی همزمانی انتخابات شورا‌ها با ریاست جمهوری صحبت شده است، گفت: ‌ انتخابات ریاست جمهوری سیاسی و ملی است و همزمانی با انتخابات شورا‌ها که اجتماعی و منطقه‌ای است، غیر منطقی است با این حال تلاش‌هایی که برای تغییر زمان انتخابات شورا‌ها می‌شود، قطعا بی‌تاثیر است.

نجفی درباره مطرح شدن مساله اتئلاف در انتخابات پیش رو نیز به ایلنا، اعلام کرد: این مساله هیچ پایه علمی ندارد. به طور قاطع می‌گویم شورای شهر ورودی به مساله ریاست جمهوری ندارد و افراد و جریانات شورا به عنوان حیثیت شورای شهر حاضر نیستند ورودی به انتخابات ریاست جمهوری شوند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.