سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » ابراز نگرانی دو مرجع تقلید درباره گرانی ها و فشار بر قشر ضعیف جامعه...

ابراز نگرانی دو مرجع تقلید درباره گرانی ها و فشار بر قشر ضعیف جامعه

چکیده :آیات عظام صافی گلپایگانی و نوری همدانی در دیداری نسبت به وضعیت اقتصادی و عدم ثبات قیمت‌ها و گرانی شدید و تورّم در کشور ابراز نگرانی و بر ضرورت برنامه ریزی مسؤولان بر حل این مشکلات تاکید...


آیات عظام صافی گلپایگانی و نوری همدانی در دیداری نسبت به وضعیت اقتصادی و عدم ثبات قیمت‌ها و گرانی شدید و تورّم در کشور ابراز نگرانی و بر ضرورت برنامه ریزی مسؤولان بر حل این مشکلات تاکید کردند.

نوری همدانی با حضور در بیت آیت الله صافی گلپایگانی با وی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش خبرگزاری رسا، در این دیدار، دو مرجع درباره مسائل مهم جهان اسلام به ویژه تحرّکات جدیدی که در کشورهای منطقه به وسیله دشمنان اسلام اتفاق افتاده است و نیز وظیفه مسلمانان در مقابل توطئه‌های آنان و حفظ یکپارچگی و اتحاد مسلمانان به گفتگو پرداختند.

در ادامه، آیت الله صافی گلپایگانی و نوری همدانی نسبت به وضعیت اقتصادی و عدم ثبات قیمت‌ها و گرانی شدید و تورّم در کشور ابراز نگرانی و از این‌که قشر ضعیف جامعه در فشار و ناراحتی هستند ابراز تأسف فراوان کردند و از مسئولان خواستند که هر چه زودتر نسبت به وضعیت پیش آمده در مملکت چاره‌اندیشی کنند.

این دو مرجع عالیقدر با توجه به این‌که دهه فجر انقلاب،‌ دهه پیروزی اسلام و حاکمیت دین و احکام متعالی اسلام است از اجرای بعضی از برنامه‌های خلاف شرع و جشنواره‌هایی که با ارزش‌های انقلاب اسلامی مخالف است شدیداً ابراز نگرانی کردند.

در پایان این دیدار ابراز امیدواری شد که با تدبیر صحیح و درایت کامل، مشکلات برطرف شود و اصول اولیه انقلاب اسلامی که با خون پاک شهیدان آبیاری شده است همچنان محفوظ بماند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

5 پاسخ به “ابراز نگرانی دو مرجع تقلید درباره گرانی ها و فشار بر قشر ضعیف جامعه”

 1. دزفوليان گفت:

  چه عجب بالاخره سايت محترم كلمه از مباحث روشنفكري و تجدد گرايي كه مختص قشر ثروتمند جامعه است فاصله گرفت و كمي به درد اقشار ضعيف يعني فروپاشي اقتصاد ايران و له شدن ميليونها ايراني پرداختيد ؟!
  متأسفانه وقتي ما فقير فقرا به سمت شما روشنفكران مي آييم ، زياد نميتوانيم مطمئن شويم كه شما در فكر مطالبات ما يعني فقر و بدبختي اقتصادي و بيكاري و فلاكت ما هستيد ، خواهشمنديم كمي بيشتر به اين مقوله بپردازيد …
  من بعنوان يك مرد ايراني 34 سال از عمرم سپري شده و تحصيلات دانشگاهي هم دارم ولي هنوز نتوانسته ام غير از مشاغل كاذب كه فقط از بيكاري مطلق بهتر است ، كاري پيدا كنم و متعاقبا هنوز مجرد هستم و ازدواج نكرده ام . خواهش مي كنم در زمينه مسائل اقتصادي و مخصوصا بحران بيكاري در كشور بيشتر مطلب و تحليل ارائه دهيد . باتشكر

  • Yasooj گفت:

   دزفوليان جان تا مسايل سياسى درست نشه كه مسايل اقتصادى درست نميشه.
   كشور ثروتمندى مثل ايران اگر در فقر و بيكارى و بزه غرق شده به خاطر سياست
   هاى راهبردى غلط رهبرى است. البته براى خود رهبر منفعت آور بوده و تا حالا
   به خاطر مديريت عالى امام زمان كوچكترين ضررى به وى نرسيده. ولى اين ما
   هستيم كه پوستمان كنده است…

  • کامران گفت:

   پس دوست عزیز از نظر شم همه کسانی که در زندان هستند و یا نابود شدند و یا فرار کردند و در به در شدند و با این رزیم استبدادی و متحجر و رانت خور که این روزگار را بر مردم ایران اوردند گلا ویز شد ه اند و سایت هائی مانند کلمه با این ها می گوید و می شنود و مقا له های ان ها را می نویسد و از درد اجتماع می گویند و.. همه و همه قشر بی درد و طبقه مرفه و متوسط و.. هستند از نظر شما احتما لا ستار بهشتی با ان خانه محقر و کوچک پدرش در ان روستای نزدیک تهران هم جزء قشر مرفه بود . خجالت اور هست این چنین سخن گفتن .

 2. khosrow گفت:

  بالاخره تا تکلیف پول ملی‌ مشخص نشود، و وسیله‌ای مناسب و قابل اطمینان جهت معامله و مبادله و بستن قرداد‌ها وجود نداشته باشد، هیچ کس نمیتواند با خیال راحت قرادادی ببندد و معمله‌ای انجام دهد و یا سرمایه گذاری کند. و اقتصاد در حالت فلج باقی‌ خواهد ماند. بیکاری افزایش پیدا می‌کند، و مردم ناراضی‌ خواهند بود.

 3. Javid گفت:

  … ابراز امیدواری شد که با تدبیر صحیح و درایت کامل، مشکلات برطرف شود و اصول اولیه انقلاب اسلامی که با خون پاک شهیدان آبیاری شده است همچنان محفوظ بماند.

  مشکل خیلی جدی تر از این حرفهاست آقایون