سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » یارانه ها شبکه شتاب اردبیل را از کار انداخت...

یارانه ها شبکه شتاب اردبیل را از کار انداخت

چکیده :همزمان با پرداخت یارانه بهمن‌ماه اکثر دستگاه‌های خودپرداز و شتاب در اردبیل از شتاب واقعی...


همزمان با پرداخت یارانه بهمن‌ماه اکثر دستگاه‌های خودپرداز و شتاب در اردبیل از شتاب واقعی افتاد.

به گزارش فارس، در صفی که در اکثر خیابان‌ها و معابر شهر اردبیل به رغم هوای سرد و برفی ناظر آن بودیم صف‌های طولانی برای گرفتن وجه نقد از دستگاه‌های خودپرداز بود که در این اوضاع و احوال به شدت مردم را آزرده‌خاطر کرده است. بر همین اساس اکثر دستگاه‌های خودپرداز بانک‌ها در این روز تعطیل کارآیی خود را از دست داده‌اند و به جرات می‌توان گفت ۷۰ درصد دستگاه‌های خودپرداز اردبیل کارآئی نداشته و در این روز تعطیل هیچ دستگاهی نیز پاسخگوی رفع مشکلات دستگاه‌های خودپرداز نیست. در این باب آنچه خواسته مردم است راه‌اندازی اکیپ‌های نظارتی سیار، سریع و سامانه اطلاع‌رسانی به موقع در برطرف کردن ایرادات شبکه شتاب و دستگاه‌های خودپردازی است که در زمان‌های پرداخت حقوق کارکنان و یارانه‌ها مردم را لنگ پول نقد می‌گذارند.

اکثر دستگاه‌های POS در فروشگاه‌های نیز یا کار نمی‌کنند و یا اینکه فروشندگان رغبتی به استفاده از این دستگاه به خاطر پرداخت نشدن به موقع حق و حساب خود از طریق بانک‌ها ندارند.

این اوضاع و احوال در حالی در شهر اردبیل در یک روز تعطیل و سرد زمستانی مشکلاتی را برای عموم مردم به وجود آورده است که به رغم پیگیری‌ها هیچ مسئولی حاضر به پاسخگوئی در این زمینه نشده است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “یارانه ها شبکه شتاب اردبیل را از کار انداخت”

  1. آرام گفت:

    تشکیل صف برای دریافت جیره ماهانه ده دلاری واقعاخجالت آورست وقتی دستمزدیک ساعت کارکارگرساده درکشورهای مترقی این مبلغ است