سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » اضافه حقوق معلمان سراسر کشور قطع شده است...

اضافه حقوق معلمان سراسر کشور قطع شده است

چکیده :طبق اعلام يک عضو کانون صنفی معلمان ايران معلمان سراسر کشور هنوز اضافه کار چهار ماه گذشته خود را دريافت نکرده‌اند. ایلنا به نقل از مهدی بهلولی گزارش داد که معلمان درسراسر کشور هنوز اضافه کار مهر، آبان، آذر و دی ماه خود را دریافت نکرده‌اند. او هم چنین گفته علاوه بر آن نزدیک به...


طبق اعلام يک عضو کانون صنفی معلمان ايران معلمان سراسر کشور هنوز اضافه کار چهار ماه گذشته خود را دريافت نکرده‌اند.

ایلنا به نقل از مهدی بهلولی گزارش داد که معلمان درسراسر کشور هنوز اضافه کار مهر، آبان، آذر و دی ماه خود را دریافت نکرده‌اند. او هم چنین گفته علاوه بر آن نزدیک به یک سال است که حق مدیریت نیروهای ستادی (مدیران و معاونان مدارس) پرداخت نشده است.

وی ادامه داد: معاونان و مدیران مدارس به دلیل پست‌هایی که دارند افزون بر حقوق معلمیشان مبلغی حدود ۸۰ تا۱۰۰هزار تومان درماه دریافت می‌کنند که یک سال است این مبلغ به آن‌ها داده نشده است.

بهلولی در ادامه با اشاره به اینکه آموزش و پرورش سهم خودرا از بیمه طلایی فرهنگیان درچهار پنج ماه اخیر نداده است، افزود: ‌ نیمی از هزینه بیمه طلایی فرهنگیان باید از سوی آموزش و پرورش پرداخت شود که متاسفانه تا کنون این اتفاق نیفتاده است.

عضو کانون صنفی معلمان همچنین خاطرنشان کرد: ‌با گذشت ۷ ماه ازبرگزاری آزمون‌های هماهنگ کشوری خرداد، هنوز دست مزد معلمان برای مراقبت و برگه صحیح کردن در حوزه امتحانی پرداخت نشده است.

بهلولی همچنین با ابرازتاسف ازاینکه سرانه آموزشی مدارس هم دو سال است که ازسوی آموزش وپرورش پرداخت نشده است، افزود: ‌امروز که برای گرفتن کارنامه فرزند خود به مدرسه‌اش مراجعه کرده بودم با این پاسخ مواجه شدم که برای گرفتن کارنامه باید ۱۵۰ هزار تومان کمک هزینه بدهید.

او ادامه داد: مسئولان مدارس از طریق همین کمک‌هایی که از مردم می‌گیرند مدارس را اداره می‌کنند زیرا همانطورکه اشاره کردم دو سال است که سرانه آموزشی به مدارس داده نشده است.

بهلولی  گفته معلمانی هستند که از خرداد و شهریور بازنشسته شده‌اند و باوجود گذشت چندین ماه از پایان خدمت آن‌ها هنوز پاداش بازنشستگی خود را نگرفته‌اند وبه شدت از این موضوع گله مندند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

3 پاسخ به “اضافه حقوق معلمان سراسر کشور قطع شده است”

 1. پرویز گفت:

  اصلا برای چی باید معلم ها اضافه کار یا غیرموظف داشته باشند؟؟!!
  این کار حق امثال من رو ضایع میکنه که با مدرکی مرتبط با آموزش و پرورش باید بیکار باشیم و همچنین حق بچه های بدبدخت و بیچاره ای که احتیاج به یک معلم آسوده خاطر و تازه نفس دارند نه معلمی که از سر کلاس صبح باید بره سر کلاس بعدازظهر!!! خودتون قضاوت کنید این وسط چه تعلیم و تربیتی صورت میگیرد؟!؟!!؟!؟!؟
  هر چند مدارس کشور داغون ما به سیستم بچه نگهداری تبدیل شده اند تا به یک سیستم امروزی و پیشرفته آموزش و پرورش!
  در آخر صحبتم باید بگم حال و روز مملکت با رفتن این دولت و آمدن آن دولت خوش نمی شود!
  خانه از پای بست ویران است / خواجه در بند نقش ایوان است

 2. بابازاده گفت:

  سلام
  من دبیر آموزش وپرورش هستم ، موارد ذکر شده در نامه کاملا صحیح است، به اضافه حذف شدن آیتم بدی آب و هوا از فیش حقوقی همکاران

 3. عبدالله گفت:

  با سلام
  من دبیر آموزش و پرورش در یکی از نواحی 4 گانه شیراز می باشم . در سال 90 و چند روز قبل از انتخابات مجلس احکام جدیدی برای ما صادر شد و مبلغی را به عنوان بدی آب و هوا به حقوق اضافه شد و بعدا در احکام جدید سال 91 آن مبلغ را کسر کردند و فقط برای یک ماه اجرایی شد و آن هم برای انتخابات