سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » مدیرعامل شرکت هواپیمایی ایران ایرتور خبر داد : پس دادن ایرباس به دلیل ناتوانی در پر...

مدیرعامل شرکت هواپیمایی ایران ایرتور خبر داد : پس دادن ایرباس به دلیل ناتوانی در پرداخت اقساط

چکیده :تا چند روز پیش نرخ ارز در اتاق مبادلات ارزی متعادل شده بود و مذاکرات برای خرید هواپیما را آغاز کردیم اما با روند افزایشی نرخ ارز طی روزهای گذشته فعلا و بار دیگر از خرید هواپیماهای جدید و افزودن به ناوگان شرکت هواپیمایی ایران ایرتور منصرف شده و قصد داریم تا ثابت شدن نرخ ارز دراین باره اقدام...


مدیرعامل شرکت هواپیمایی ایران ایرتور از کاهش مسافران پس از افزایش نرخ بلیت هواپیما خبر داد و گفت: یک فروند ایرباس خریداری شده این شرکت به دلیل ناتوانی در پرداخت اقساط آن پس داده شد.

کاپیتان سیروس باهری درخصوص  برنامه‌های ایران ایرتور در زمینه خرید هواپیما به ایسنا گفت:  تا چند روز پیش نرخ ارز در اتاق مبادلات ارزی متعادل شده بود و مذاکرات برای خرید هواپیما را آغاز کردیم اما با روند افزایشی نرخ ارز طی روزهای گذشته فعلا و بار دیگر از خرید هواپیماهای جدید و افزودن به ناوگان شرکت هواپیمایی ایران ایرتور منصرف شده و قصد داریم تا ثابت شدن نرخ ارز دراین باره اقدام نکنیم.

مدیرعامل شرکت هواپیمایی ایران ایرتور از وجود 12 هواپیمای ام.دی در ناوگان این شرکت خبرداد و گفت: دو فروند ایرباس خریداری کردیم که یکی به دلیل مشکلات بیمه زمین‌گیر است.

باهری اظهارکرد: یکی از ایرباس‌های ایران ایرتور به صورت قسطی خریداری شده بود اما پس از مشکلات ارزی نتوانستیم از عهده پرداخت اقساط آن برآییم؛ بنابراین آن را پس دادیم.

مدیرعامل شرکت هواپیمایی ایران ایرتور درباره تعداد مسافران پس از افزایش قیمت بلیت هواپیما گفت: ‌در چند ماهه اخیر با توجه به افزایش نرخ بلیت و فصل زمستان مسافران 30 تا 40 درصد کاهش یافته‌اند.

باهری اعلام کرد: شرکت هواپیمایی ایران ایرتور برای پر کردن صندلی‌های پروازی خود تصمیم گرفته است بلیت پروازهای داخلی را با حدود 30 درصد تخفیف بفروشد.

وی تاکید کرد: تخفیف بلیت شرکت هواپیمایی ایران ایرتور تنها برای پروازهای داخلی است زیرا اغلب پروازهای خارجی این شرکت به صورت چارتر انجام می‌شود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “مدیرعامل شرکت هواپیمایی ایران ایرتور خبر داد : پس دادن ایرباس به دلیل ناتوانی در پرداخت اقساط”

  1. Kamal گفت:

    پولها را بسوريه و بوليوي و لبنان دادند و حالا از عهده پرداخت وام بانک آلماني برای خريد کشتي بر نميايند و با آبروريزی کشتی توقيف شده را فراری ميدهند !