سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » بازدید تعدادی از نمایندگان مجلس از زندان اوین...

بازدید تعدادی از نمایندگان مجلس از زندان اوین

چکیده :در بحبوحه بازداشت های وسیع معترضان به نتایج انتخابات و فعالان سیاسی در سال 88، تعدادی از اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس از زندان اوین و وضعیت تعدادی از زندانیان سیاسی بازدید کردند، اما پس از مدتی مشخص شد گزارش ارائه شده از سوی آنها نسبت چندانی با واقعیت موجود در بندهای 209 و 2 الف و 240 نداشته...


کلمه – گروه خبر: سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از بازدید صبح امروز کمیته امنیت این کمیسیون از زندان اوین خبر داد.

سید حسین نقوی حسینی در گفتگو با خبرنگار مهر، از بازید اعضای کمیته امنیت کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از زندان اوین خبر داد.

به گفته وی ماموریت این بازدید به کمیته امنیت کمیسیون سپرده شد و هم اکنون نیز این بازدید در حال انجام است.

رئیس کمیته امنیت کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس را محمدرضا محسنی ثانی نماینده سزوار بر عهده دارد.

حسینی گفت: برنامه کمیته امنیت شامل بازدید از همه بخش های زندان است.

پیش از این احمدی نژاد نیز درخواست بازدید از زندان اوین ارائه کرده بود که ضمن مخالفت صادق لاریحانی با درخواست وی، به جدالی سخت بین قوای محریه و قضائیه تبدیل شد.

همچنین در بحبوحه بازداشت های وسیع معترضان به نتایج انتخابات و فعالان سیاسی در سال 88، تعدادی از اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس از زندان اوین و وضعیت تعدادی از زندانیان سیاسی بازدید کردند، اما پس از مدتی مشخص شد گزارش ارائه شده از سوی آنها نه همه واقعیت بوده و نه نکات ادعا شده نسبت چندانی با واقعیت موجود در بندهای 209 و 2 الف و 240 داشته است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “بازدید تعدادی از نمایندگان مجلس از زندان اوین”

  1. Mihman گفت:

    مجلس کنونی کارنامه ای درخشان دارد ! پس بهتر است که از زندان بازدید کنند که چگونه جایی است ! زبانم گویا یک وقت بیشترشان نصیبشان بشود ، ضرب المثلی هست که می گوید گذر پوست به دباغ خانه می رسد .