سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » چرا احمد خاتمی از نیکنامی مدیران دفاع مقدس نگران است...

چرا احمد خاتمی از نیکنامی مدیران دفاع مقدس نگران است

چکیده :مدتی است که برخی شخصیتها من جمله جناب عسگر اولادی احیانا" بادرنظر گرفتن شرایط منطقه ای وداخلی ونیز هزینه های نجومی که بدلیل لجبازیها متوجه ملت گشته است، با طرح دیدگاههای شخصی خود ،درصدد تعدیل فضای التهاب وافراط افتاده اند، همان فضای جهنمی که بامدیریت جریان افراط، آبروی چند دهه نظام اسلامی را به چالش کشانده است. متاسفانه هربار که افرادی درصدد پردازش به گفتمان وحدت، گامهایی ولو بصورت فردی برمی دارند، دوباره همان جریانی که درفصل انتخاب گذشته در مظان عمومی متهم به بی عدالتی در رفتار بودند، با بهره بردن از جایگاه امانتی خویش، هر چه دلشان می خواهد مطرح می نمایند./ آیا ملاک تدین و نجابت از نگاه جناب احمد خاتمی، شامل رویکردهای پر از تملق، فرصت طلبی وهزینه سازی برای ملت واسلام می شود که ایشان با فراموشی سوء مدیریت افرادی، از اینکه برخی از مدیران هشت سال دفاع مقدس با نام نیکی یاد شوند، نگران می شوند؟...


حسن فاتحی*

هرچقدر به ایام انتخاب یازدهم نزدیک می شویم ، تبلیغات معکوس حامیان دیروز احمدی نژاد، با استفاده از تریبونهای امانتی و با هزینه از آبروی نظام بیشتر می شود.

هفته گذشته درخطبه های نماز جمعه، جناب جنتی باجملاتی توام با عصبانیت خاصی، افرادی را متهم به گردن کلفتی نمودند ومطالبی را که نبایستی درجایگاه امامت جمعه مطرح می نمودند، مطرح کردند، این هفته نیز جناب احمدخاتمی، درراستای همان تسلسل تبلیغ مهندسی شده جریانی وبایکوت جریانات باسلایق دیگر،درعباراتی بیان نمودند ” اینکه کسی بگوید سران فتنه آدم هایی نجیب، شریف، مومن و متدین بودند، تصدیق می فرمایید که حرف بسیار بسیار نادرستی است”.

اینکه شخصیتهای حقوقی که اعتبارشان بیشتر به خاطر مشاغلشان بوده است، درفصل انتخابات بافراموشی جایگاه حقوقی خود،بی محابا علیه جریاناتی موضع گیری نمایند و افراد خاصی را تبلیغ غیرمستقیم نمایند ،این عمل ازنگاه مردم قطعا” عملی فرصت طلبانه تلقی خواهد شد ولو اینکه توانی برای انتقاد و یا اعتراض داشته باشند.

اگر دلسوزانی از نظام اسلامی درجایگاه فراجناحی و با درنظرداشت مصالح کلان امت اسلامی ،نیت وهدف آسیب شناسی وعلت شناسی از مشکلات ومعضلات بعدسال 88 داشته باشند، قطعا” گفتمانهای یکسویه افرادی را که با بهره بردن ازجایگاه خود،برعلیه افرادی و له افراد دیگری موضع گیری می نمایند را علت العلل تمام بدبختیهای اخیر جامعه شناسایی خواهند نمود.

مدتی است که برخی شخصیتها من جمله جناب عسگر اولادی احیانا” بادرنظر گرفتن شرایط منطقه ای وداخلی ونیز هزینه های نجومی که بدلیل لجبازیها متوجه ملت گشته است، با طرح دیدگاههای شخصی خود ،درصدد تعدیل فضای التهاب وافراط افتاده اند، همان فضای جهنمی که بامدیریت جریان افراط، آبروی چند دهه نظام اسلامی را به چالش کشانده است.

متاسفانه هربار که افرادی درصدد پردازش به گفتمان وحدت، گامهایی ولو بصورت فردی برمی دارند، دوباره همان جریانی که درفصل انتخاب گذشته در مظان عمومی متهم به بی عدالتی در رفتار بودند، با بهره بردن از جایگاه امانتی خویش، هر چه دلشان می خواهد مطرح می نمایند.

تعجب بنده ازاین است که شخصیتی چون جناب احمد خاتمی که خود در کسوت روحانیت قراردارد، ازاینکه مسلمانی باتجربه با درنظرداشت منافع کلان جامعه اسلامی ،از مسلمانان دیگر صاحب ایده مدیریتی که زمانی به این آب وخاک خدمت کرده اند، به نیکی یاد می نماید، برآشفته می شود!

آیا ملاک تدین و نجابت از نگاه جناب خاتمی، شامل رویکردهای پر از تملق، فرصت طلبی وهزینه سازی برای ملت واسلام می شود که ایشان با فراموشی سوء مدیریت افرادی، از اینکه برخی از مدیران هشت سال دفاع مقدس با نام نیکی یاد شوند، نگران می شوند؟

اگرجناب احمد خاتمی، خدای نکرده در یوم الحسابی داوری برای حساب نیکی ها و بدی های مسلمین شوند، آیا با این رویه که در پیش گرفته اند، به غیر از افراد مدنظر خود جایی را برای مومنین در نظر خواهد گرفت؟

* روزنامه نگار اصولگرا
منبع: وبلاگ نویسندهDeprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.