سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » علم الهدی: انتخابات آزاد، پالس دشمن برای فتنه جدید است...

علم الهدی: انتخابات آزاد، پالس دشمن برای فتنه جدید است

چکیده :بدنبال اظهار نظرهای هماهنگ و سازماندهی شده سایر ائمه جمعه و نمایندگی های ولی فقیه، امام جمعه مشهد مدعی است که طرح انتخابات آزاد پالس فتنه جدید برای متشنج کردن انتخابات ریاست جمهوری سال 92...


بدنبال اظهار نظرهای هماهنگ و سازماندهی شده سایر ائمه جمعه و نمایندگی های ولی فقیه، امام جمعه مشهد مدعی است که طرح انتخابات آزاد پالس فتنه جدید برای متشنج کردن انتخابات ریاست جمهوری سال 92 است.

سیداحمد علم‌الهدی در خطبه‌های نماز جمعه مشهد با هشدار به موضع گیری‌های برخی سیاسیون، طرح انتخابات آزاد را در راستای فتنه جدید برای متشنج کردن انتخابات ریاست جمهوری سال 92 ارزیابی کرد.

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به این که هنوز بیش از شش ماه دیگر تا انتخابات ریاست جمهوری زمان باقی است و بسیاری از سایت‌ها، ماهواره‌ها و پایگاه‌های اطلاع‌رسانی دشمن بیشترین تلاش خود را بر انتخابات جمهوری اسلامی ایران داشته‌اند، افزود: متاسفانه در داخل بعضی زمزمه‌های سیاسیون برای دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران میدان فعالیت را باز کرده است لذا مردم باید بیش از گذشته هوشیار باشند.

وی با تاکید بر این که فعالان سیاسی باید به درستی در فضای سیاسی کشور فعالیت نمایند، خطاب به آنان هشدار داد: فعالیت درست سیاسی برای سیاسیون اشکالی ندارد، اما با دشمن نباید هم صدا شوند.

خطیب جمعه مشهد مقدس با انتقاد از برخی اظهارنظرها ادامه داد: متاسفانه مساله‌ای که امروز در جامعه مطرح شده مساله انتخابات آزاد است که باید گفت انتخابات آزاد به شعاری برای دشمنان انقلاب اسلامی نیز تبدیل شده است.

وی گفت: امروز انتخابات آزاد ادعای پسر شاه مخلوع نیز شده است به نحوی که وی در انگلستان با کمک استعمارگران انگلیسی کمپین انتخابات سال 92 را تشکیل و رهبری می‌نماید.

وی پیش بینی کرد که به لطف خدا و یاری امام زمان فتنه سال 92 بسیار رسواتر و مفتضح‌تر از فتنه سال 88 است. فتنه 88 با رمز تقب در انتخابات ظهور کرد، اما با افشاگری‌های مقام معظم رهبری پرده از چهره نکبت بار طراحان این فتنه بزرگ برداشته شد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

3 پاسخ به “علم الهدی: انتخابات آزاد، پالس دشمن برای فتنه جدید است”

 1. محق گفت:

  به علم الضلاله بیشتر شبیه است تا به علم الهدی .

 2. Ali گفت:

  ای خدا این ایات تو هم پالس یاد گرفته خیلی پیش رفت کردی خدا بهت تبریک میگم باید مهندس میرحسین زندانی باشد و این از خدا بیخبران خدا فروش سوار گرده مردم ولایت وقتی بیسواد باشد باید هم این ها را مانند شگ های هار به جان مردم بیندازند

 3. ali گفت:

  فعلا که اقای اعلم الهدی دشمنی بزرگتر از شما متحجران و مستبدان رانت خور و سرکوبگر مردم برای خودشان متصور نیستند دشمن واقعی مردم و کشور شما هستید که با 700 ملیارد دلار فروش نفت کشور را به ورشکتگی سیاسی و اقتصادی واینده ای نا روشن کشاند ه اید و مردم با اظطراب و نگران از اینده خودشان که چه بر سر این کشور به دست شما نادان های بی سواد و فاشیست خواهد امد همه مردم روحیه خودشان را از دست دارند می دهند و نا امید از اینده
  هستند