سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » طائب: دست طراحان انتخابات آزاد با سازمان سیا در یک کاسه است...

طائب: دست طراحان انتخابات آزاد با سازمان سیا در یک کاسه است

چکیده :این اظهارات در حالی صورت می گیرد که طی هفته گذشته بعد از سخنان رهبری از سوی احمد جنتی، احمد خاتمی، نمایندگان رهبری در نهادها و ائمه جمعه حملات سازمان یافته ای به آیت الله هاشمی رفسنجانی صورت گرفته است. حملاتی که با مخالفت فعالان سیاسی رو به رو شده است....


مهدی طائب با قرار دادن هاشمی رفسنجانی و علاقه مندان به انتخابات آزاد در کنار سلطنت طلبان، مدعی شد که دست طراحان «انتخابات آزاد» با سازمان سیا در یک کاسه است.

این اظهارات در حالی صورت می گیرد که طی هفته گذشته بعد از سخنان رهبری از سوی احمد جنتی، احمد خاتمی، نمایندگان رهبری در نهادها و ائمه جمعه حملات سازمان یافته ای به آیت الله هاشمی رفسنجانی صورت گرفته است. حملاتی که با مخالفت فعالان سیاسی رو به رو شده است.

طرح انتخابات آزاد اولین بار از سوی امام خمینی بنیانگذار جمهوری اسلامی عنوان شد که از دولت ها خواست زمینه را برای انتخابات آزاد فراهم کنند تا مردم بدون هیچ فشاری رای خود را به صندوق ها بریزند.

اینک مهدی طائب برادر نیروی امنیتی حسین طائب که بیشترین تلاش را طی سه سال گذشته برای انحراف حرکت اعتراضی مردم کشورمان داشته است، در گفت و گو با سایت جهان نیوز ادعا کرد: شروع گفتمان انتخابات آزاد از ناحیه دشمن بود، در حقیقت دشمن وقتی دید که در انتخابات آینده هیچ اهرم فشاری برای تضعیف و مشکل سازی برای ملت ایران اسلامی ندارد، آمد و این داستان آزادی در انتخابات را مطرح کرد.

طائب ادعا کرد که ابزار تهاجم و مشکل سازی دشمن برای انتخابات ریاست جمهوری 92 پروژه انتخابات آزاد است. وقتی رضا پهلوی می آید و مطرح می کند که باید در ایران انتخابات آزاد باشد لذا کسانی که در داخل هم این مباحث را مطرح می کنند، دستشان با سازمان سیا در یک کاسه است و یا دست کم غافل هستند.

وی مدعی شد: برخی از عوامل داخلی دانسته و در هماهنگی با اردوگاه خارج نشین و سازمان سیا درون این پدیده وارد شدند و برخی هم نا آگاهانه در پازل دشمن حرکت کردند.

برادر حسین طائب، ابراز داشت: علت اینکه می گوییم برخی از عوامل داخلی که این بحث را مطرح می کنند دست شان در دست سازمان سیا است این است که رضا پهلوی از نیروهای سازمان سیاست و از آنجایی که او در پناه آمریکایی ها عمل می کند و از خود اختیار ندارد.

وقتی او می آید و مطرح می کند که باید در ایران انتخابات آزاد باشد لذا کسانی که در داخل هم این مباحث را مطرح می کنند، دستشان با سازمان سیا در یک کاسه است و یا دست کم غافل هستند.

وی ادعا کرد: کسانی که از این به بعد به این موضوع در داخل دامن بزنند، معلوم می شود که دیگر بازی خورده نیستند بلکه همراه و همیار مستکبرین می باشند. ملت ایران هم تکلیف‌شان را با اینگونه افراد روشن خواهد کرد. البته مردم ما به راحتی از این ترفند دشمن عبور می کنند و این پروژه موجب دردسر برای نظام نخواهد شد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

6 پاسخ به “طائب: دست طراحان انتخابات آزاد با سازمان سیا در یک کاسه است”

 1. Yasooj گفت:

  يا انتخابات آزاد يا سرنگونى نظام. بين اين دو يكى را انتخاب كنيد.

 2. مرتضی گفت:

  ویژگیهای انتخابات آزاد
  1-آزادی فعالیت های انتخاباتی همه احزاب و گروهها
  2-آزادی رسانه ای همه گروهها در روزنامه و سایت و میتینگ
  3-مناظرات انتخاباتی در رسانه های عمومی بین سلائق مختلف
  4-آزادی زندانیان سیاسی خصوصا زندانیان انتخابات پیشین
  5-آزادی دو کاندیدای انتخابات سابق و امکان کاندیداتوری آنها
  6-آزادی نقد و انتقاد به همه ارکان دخیل در تصمیمات کشوری
  7-آزادی نقد و بررسی تمام تصمیمات سیاسی و اقتصادی سابق
  8-لغو نظارت جعلی استصوابی که موجب گردن کلفتی برخی و دو مرحله ای شدن و پایمال شدن حق انتخاب کنندگان و انتخاب شوندگان است
  9-جلوگیری از گردن کلفتی گردن کلفتان که با اظهارات گردن کلفتانه سعی در تنگ نمودن دائره انتخاب مردم و زور چپان کردن قیم مابانه کاندیداهای مورد نظر خود دارند
  10-تشکیل یک کمیته مستقل منتخب مردمی برای نظارت بر سلامت انتخابات

 3. mohsen گفت:

  انتخابات ازاد در سال 92 تنها راه نجات است وگرنه ایران مانند سوریه یا لیبی خواهد گردید

 4. Payampoyandeh گفت:

  از ویژگی های حکومت های استبدادی این است که با استفاده از پشتوانه نظامی خود , تلاش خود را برای نابود کردن خواسته های به حق و آرمانی مردم زیاد می کنند.

 5. Rambod گفت:

  اصولا کلیه دیکتاتورها خودشان را دیکتاتور نمیدانند!

 6. محق گفت:

  مهدی طائب مدعی شد که دست طراحان «انتخابات آزاد» با سازمان سیا در یک کاسه است.

  تو را به رهبرت قسم به ما بگویید : دست طراحان «انتخابات غیر آزاد» با کدام سازمان در یک کاسه است ؟

  شاید ابلیس هم سازمان تشکیل داده باشد , و الله اعلم .