سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » شعار دانش آموزان در تجمع اعتراضی: ما سرطان نمي‌خواهيم هواي پاك مي‌خواهيم...

شعار دانش آموزان در تجمع اعتراضی: ما سرطان نمي‌خواهيم هواي پاك مي‌خواهيم

چکیده :در حاشيه اين راهپيمايي بچه‌ها پيمان نامه محيط زيست را خواندند و از مسئولين خواستند تا تمامي تلاش خود را براي به وجود آمدن هوايي پاك به كار گيرند. شعارهاي اين دانش آموزان در راهپيمايي شهر ما خانه ما، ما سرطان نمي‌خواهيم هواي پاك مي‌خواهيم...


جمعي از دانش آموزان ابتدايي شهرستان شازند در خيابان‌هاي اين شهرستان به نشانه اعتراض به آلايندگي‌هاي صنايع صنعتي مجاور شازند راهپيمايي كردند.

به گزارش روزنامه جمهوری اسلامی، آزاده نوري يكي از معلمان مدارس ابتدايي شهرستان شازند در گفتگويي هدف از اين تجمع را اعتراض به آلودگي و سوخت آلاينده‌هاي نيروگاه، پتروشيمي و پالايشگاه عنوان كرد و گفت: اين تجمع باعث به فكر افتادن مسئولين ذيربط مي‌شود تا بيشتر به فكر كودكان نوشكفته كه در آينده خواستار هوايي پاك و جسم‌هايي سالم و به دور از آلودگي هستند باشند.

در حاشيه اين راهپيمايي بچه‌ها پيمان نامه محيط زيست را خواندند و از مسئولين خواستند تا تمامي تلاش خود را براي به وجود آمدن هوايي پاك به كار گيرند. شعارهاي اين دانش آموزان در راهپيمايي شهر ما خانه ما، ما سرطان نمي‌خواهيم هواي پاك مي‌خواهيم بود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “شعار دانش آموزان در تجمع اعتراضی: ما سرطان نمي‌خواهيم هواي پاك مي‌خواهيم”

  1. مادر سبز گفت:

    افرین بر شما من به عنوان یک مادر اگر اعتراض کردن را به فرزندم یاد ندهم مثل این است که هیچ چیزی یاد نداده ام کودکان ما باید از حقوق خود دفاع کنند این مملکت برای انهاست همه باید اعتراض کنیم سکوت در مقابل این همه ندانم کاری های مسولین ظلم به فرزندانمان است راهپیمایی برای داشتن هوای پاک= یک گام به جلو.