سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » نماینده خبرگان: رییس جمهوری که منصوب رهبری نباشد طاغوت است...

نماینده خبرگان: رییس جمهوری که منصوب رهبری نباشد طاغوت است

چکیده :عضو مجلس خبرگان رهبری مدعی شد: هرکس در هر جایگاه و مقامی در کشور تصور کند که مردم منهای ولی فقیه از او استقبال می‌کنند، در توهم است....


عضو مجلس خبرگان رهبری مدعی شد: هرکس در هر جایگاه و مقامی در کشور تصور کند که مردم منهای ولی فقیه از او استقبال می‌کنند، در توهم است.

به گزارش فارس، عباس کعبی عضو مجلس خبرگان رهبری صبح امروز در سخنانی در سومین گردهمایی بزرگ حقوقدانان بسیجی سراسر کشور اظهار نظر کرد: باید نقش اجتهاد و نقش فقاهت را در قانونگذاری به شکل برجسته در نظر بگیریم ولی هم اکنون ساختار بگونه‌ای است که نقش فقاهت و اجتهاد و قانون گذاری برجسته و فعال نیست ؛ رئیس جمهور اگر منصوب رهبری نباشد، طاغوت است و سه قوه مقننه، ‌مجریه و قضائیه در کشور ما مکلف به انجام سه کار بزرگ از شئون ولی‌فقیه هستند و رئیس جمهور شرعاً و قانوناً موظف است تدابیر مقام معظم رهبری را اجرا کند و اگر بر خلاف این موضوع عمل کند، خلاف شرع و خلاف قانون مرتکب شده است؛ هرکس در هر جایگاه و مقامی در کشور فکر کند که مردم منهای ولی فقیه از او استقبال می‌کنند، در توهم است.

کعبی در بخش دیگری از سخنانش گفت: ما باید بدنبال شکل گیری انتخابات ریاست جمهوری باشیم تا کشور را پیش ببرد و باعث پیشرفت اسلامی شود، نباید اتفاقی بیفتد که ما عقب برگردیم ، همه باید در انتخابات ریاست جمهوری بسیج شویم تا حماسه ماندگاری دیگری در انتخابات ریاست جمهوری دوره یازدهم خلق شود چرا که این اولین انتخابات ریاست جمهوری بعد از فتنه 88 است.

وی با این ادعا که دشمن برای انتخابات سال آینده در حال برنامه ریزی است و می‌خواهد یک انتخابات پر التهاب و پر تنش داشته باشیم ادعا کرد: برخی پناهندگان مجلس ششم تقاضای مذاکره با آمریکا را دادند و نامه نوشتند و عده ای در صدا و سیما و رسانه‌ها تحت عنوان صلح در این زمینه وارد عمل شدند درحالیکه بجای صلح باید بگوییم ذلت، ‌تسلیم و عقب نشینی ؛ ما رئیس جمهوری می‌خواهیم که ولایی باشد و تدابیر ولایت فقیه را اجرا کند؛ کسی می‌تواند رئیس جمهور شود که از سطح بالای معرفت دینی برخوردار باشد بگونه‌ای که هیچگونه التقاط فکری نسبت به باورهای دینی نداشته باشد و اشراف کامل نسبت به مسائل سیاسی و تحلیل مسائل بین المللی داشته باشد یعنی رجل مذهبی و سیاسی باشد و از توانمندی اجرایی بالا برای اداره کشور برخوردار باشد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

11 پاسخ به “نماینده خبرگان: رییس جمهوری که منصوب رهبری نباشد طاغوت است”

 1. Ziba گفت:

  اصلا رییس جمهور می خوایم چکار؟ مگه رهبر نوکر می خواد؟ اگر قراره رییس جمهور منویات رهبری(البته منظور کعبی از رهبری مجلس خبرگان است) را اجرا کنه اصلا رییس جمهور به چه درد می خوره؟ بگو مجلس خبرگان و شورای نگهبان دارن با کودتای نرم جمهوری اسلامی را تبدیل به حکومت اسلامی می کنن و خودت رو راحت کن! چرا میندازی گردن رهبری؟ فتنه در شورای نگهبان و مجلس خبرگان رهبری لانه کرده. امروز گفتم تا بدانید.

 2. rahvar گفت:

  رهبری خود عین طاغوت است.

 3. یک جانباز70درصد گفت:

  اگررهبری نبود هیچکس نمی توانست با تمسک دروغین به اسلام قلم هارابشکند زبانهاراببرد وحکومت فرعونی
  وحکومت اموی تشکیل بدهد انوقت مردم حتما به حق فطری وخدادادی خود چیزی غیراز ازادی نیست میرسیدند
  رهبری خواسته یاناخواسته مانع رسیدن مردم به ازادی وعدالت است ودر پیشگاه خداوند مسئول و حتمن بازخواست
  خواهدشد ان روز دور نیست دردادگاه عدل الهی نه شمشیر سپاه بدردش خواهد خورد نه اخوندهای دربارش

 4. آرش گفت:

  مجلس بیعرضه خبرگان ناظر اعمال رهبری که تبدیل به نوکر و کاسه لیس رهبری گردید!!!!!!!!!!!!

 5. ali گفت:

  رهبری هم که منصوب مردم نباشد نابود است

 6. khosrow گفت:

  آخوند‌های که از احمدی نژاد حمایت میکردند از صحبت‌های آقایان موسوی و کروبی می‌ترسند، چون می‌دانند که این آقایان کاملا حق به جانب خواهند گفت، که هشدارهایشان نسبت به احمدی نژاد درست بوده است. آنها آمده بودند که جلوی این فاجعه احمدی نژاد را بگیرند ولی‌ یک عده آخوند بی‌ بصیرت و نادان به هر قیمتی از احمدی نژاد حمایت کردند و اکنون پاسخگو نیستند. و این به قیمت سقوط اقتصاد و سقوط سیاست خارجی‌، و دشواری برای معیشت مردم تمام شده و حآمیان سابق احمدی نژاد اکنون پاسخگو نیستند. این آقایان چون فداکاری کرده اند دستشان پر است، و آخوندهای بی‌ بصیرتی همچون خامنه‌ای و مصباح یزدی و جنّتی و محمد یزدی، و احمد خاتمی جوابی‌ برای این آقایان به جز تهمت ندارند.

 7. مرتضی گفت:

  الان طاغوت همان است که نام بردی

 8. یار میر حسین گفت:

  تا این پاچه خواران ولایت هستند .نمی گذارند او نفس بکشد .او هم که باور کرده .ملت را بد بخت کرده با آن بصیرتش و انتخاب محمودی .

 9. ناشناس گفت:

  طاغوت اونی هست که بدون رای و خواست مردم بر اریکه قدرت تکیه زده و بدون در نظر گرفتن خیر و نظر مردم به جای اونا تصمیم میگیره کاری که شاه مفلوک هم نمی کرد(دست کم تا این حد وقیحانه انجام نمیداد)

 10. Payampoyandeh گفت:

  فکر کنم اینها وظیفه های خودشون را که انتقاد و سرزنش رهبری باید باشه را به کلی فراموش کرده اند و رو به سناگویی و ستایشگری از رهبر کرده اند

 11. Gharib گفت:

  خوب این را از ازهم اول می گفتی ،نه ازاد آقارا اینقدر دهن به دهن می کردین نه چرت خفتگان را پاره می کردید نه ملا عبوس سیاه پوش را بیش از این قهوه ای می کردین . ملت ایران که می دا نند. شما دست آموز ها را هم می شناسند .