سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » ادامه ممنوعیت دیدار و تماس تلفنی موسوی و رهنورد با فرزندانشان...
» زهرا رهنورد در تماس تلفنی با مادرش خبر داد

ادامه ممنوعیت دیدار و تماس تلفنی موسوی و رهنورد با فرزندانشان

چکیده :ممنوعیت مطلق تماس تلفنی دختران موسوی و رهنورد با پدر و مادرشان همچنان ادامه دارد و این دو همراه محصور مردم حتی از کسب اطلاع از احوال فرزندانشان هم ممانعت می شوند. این موضوع را زهرا رهنورد در تماس تلفنی روز سه شنبه با مادرش تایید کرد و گفت که آنها اجازه ندارند با دختران خود هیچ گونه گفت و گویی داشته باشند....


ممنوعیت مطلق تماس تلفنی دختران موسوی و رهنورد با پدر و مادرشان همچنان ادامه دارد و این دو همراه محصور مردم حتی از کسب اطلاع از احوال فرزندانشان هم ممانعت می شوند.

به گزارش کلمه، این موضوع را زهرا رهنورد در تماس تلفنی روز سه شنبه با مادرش تایید کرد و گفت که آنها اجازه ندارند با دختران خود هیچ گونه گفت و گویی داشته باشند.

خانم رهنورد که به تازگی پدرش را از دست داده و حتی در مراسم تشییع و ختم وی نیز نتوانست حضور یابد، روز سه شنبه امکان یافت با مادرش تماس تلفنی داشته باشد و جویای احوال این مادر تنها شود.

کوکب، زهرا و نرگس، دختران میرحسین موسوی اما اجازه ندارند با پدر و مادر زندانی خود ملاقات یا حتی تماس تلفنی داشته باشند و بدین ترتیب بی خبری آنها از وضعیت موسوی و رهنورد همچنان ادامه دارد.

در دو ماه اخیر، فرزندان میرحسین گوشه هایی از آنچه در مدت اخیر بر پدر و مادرشان گذشته بود را در مصاحبه هایی با کلمه و نیز در بیانیه ای مشترک با فرزندان شیخ مهدی کروبی، اطلاع رسانی کردند. این در حالی بود که آنها از ماهها قبل تقریبا به طور کامل سکوت کرده بودند تا لجبازی رهبران حکومت باعث نشود که روند درمانی دیرهنگامی که برای مهندس موسوی در حال پیگیری بود، متوقف شود.

ماموران امنیتی حاکمیت هم که پیش از این تهدید کرده بودند در صورت هرگونه خبررسانی فرزندان، ارتباط آنها را با پدر و مادرشان به طور کامل قطع خواهند کرد، اکنون بر اجرای این تهدید غیرقانونی و غیر انسانی اصرار دارند و فرزندان موسوی را به طور کامل از وضعیت پدر و مادر خود که در حبس خانگی هستند، بی خبر نگه داشته اند.

این در حالی است که حصر خانگی موسوی و رهنورد و کروبی تا حدود یک ماه بعد، دوساله می شود و با این حال سران حکومت هنوز هیچ توجیه قانونی برای این کار ارائه نکرده و به محاکمه علنی و عادلانه ایشان نیز تن نداده اند. اما به رغم ادامه این وضعیت غیرقانونی، سیل تهمت پراکنی ها و دروغ پردازی ها درباره همراهان جنبش سبز و سه سال مقاومت پر افتخار ایشان، همچنان ادامه دارد.

 

بیانیه فرزندان کروبی، موسوی و رهنورد: نقض حقوق قانونی و انسانی والدین مان را متوقف و آنان را آزاد کنید

کوکب موسوی: در مقابل تهمت های ناروا به پدر و مادرمان سکوت نمی‌کنیم

زهرا موسوی: حاکمان از بازگشت حصر شدگان به میان مردم می‌ترسند

نرگس موسوی: پدرم زندانی است چون این‌روزهای ایران را پیش‌بینی کرده بودDeprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

8 پاسخ به “ادامه ممنوعیت دیدار و تماس تلفنی موسوی و رهنورد با فرزندانشان”

 1. khosrow گفت:

  آخوند‌های که از احمدی نژاد حمایت میکردند از صحبت‌های آقایان موسوی و کروبی می‌ترسند، چون می‌دانند که این آقایان کاملا حق به جانب خواهند گفت، که هشدارهایشان نسبت به احمدی نژاد درست بوده است. آنها آمده بودند که جلوی این فاجعه احمدی نژاد را بگیرند ولی‌ یک عده آخوند بی‌ بصیرت و نادان به هر قیمتی از احمدی نژاد حمایت کردند و اکنون پاسخگو نیستند. و این به قیمت سقوط اقتصاد و سقوط سیاست خارجی‌، و دشواری برای معیشت مردم تمام شده و آمین سابق احمدی نژاد اکنون پاسخگو نیستند. این آقایان چون فداکاری کرده اند دستشان پر است، و آخوندهای بی‌ بصیرتی همچون خامنه‌ای و مصباح یزدی و جنّتی و محمد یزدی، و احمد خاتمی جوابی‌ برای این آقایان به جز تهمت ندارند.

 2. khorshid2 گفت:

  پیشنهاد میکنم، فرزندان این دو تن همراه عده ای از شخصیت های معترض و فرزندان آقای کروبی و خانواده های سایر زندانیان سیاسی در کوچه اختر (که احتمالا اجازه نخواهند داد!) یا جایی نزدیک به آنجا بست بنشینند و مردم نیز بتدریج به جمع آنها اضافه شوند و کم کم اعتراضات را با پشتیبانی ایرانیان خارج از کشور بین المللی کنند. فکر میکنم اگر این اعتراضات جدی و مستمر باشد، کار خامنه ای تمام است و مردم میتوانند رئیس جمهور مورد نظر خود را بدون وجود ولایت فقیه انتخاب کنند و قانون اساسی را به نفع جمهوریت مردم تغییر دهند. باید تمام این اعتراضات درآرامش و ادب و مدنیت انجام شود و هیچ بهانه ای به دست پلیس قاتل خامنه ای نداد!

  • Yasha_mohammdi گفت:

   سلام بزرگوار! شما از اصحاب کهف نیستی احیانا؟

   خدا خیرت بده؛ یعنی اینهمه باری که سبزها تظاهرات سکوت و راهپیمایی موذبانه و قانونمند و بست نشینی متمدنانه کردند را، شما ندیدی یا نشنیدی حتی؟ که همشون هم با هجوم اراذل و اوباش حکومتی و پلیس های و بسیجی های به درگیری و خشونت کشیده شد. و شما حالا تازه! داری توصیه میکنی که: “باید تمام این اعتراضات درآرامش و ادب و مدنیت انجام شود و هیچ بهانه ای به دست پلیس قاتل خامنه ای نداد!”

   خواب باشی؛ خیر باشه عزیز دل برادر!

   • Mmmmmm گفت:

    اری باید تظاهرات ما در کمال ادب و مسالمت امیز باشد .چون ما با انها فرق میکنیم .ما سوریه نخواهیم شد .

  • Mmmmmm گفت:

   ما اگر نظرات فرزندان کروبی و موسوی را برای نعین زمان تظاهرات بپذیریم مشکل تا حد زیادی حل میشود نماینده رهبرانمان را باید اطاعت کنیم

 3. رند گفت:

  یعنی شما حاضری بازم پای صندوق این حکومت بری؟!!!
  من که دیگه رای نمیدم حالا میخواد موسوی هم کاندیدا باشه.

 4. Mmmmmm گفت:

  اکثر ائمه ما به دلیل حق گویی زندانی شدند میر و شیخ نیز از این قاعده مستثنی نیستند اگر این محبوسین بی گناه به حکومت ظالم و جائر و هبل تهران تاییدیه دهند در مصدر مینشینند و هر روز صدا و سیمای استبداد و ستم و ظلم صدا و سیمای مراجع تقلید ساکن قم و مشهد و اصفهان با انها مصاحبه ها خواهد کرد اما استبداد بداند که اینان از سلاله لا تخلوا الارض من عبادی الصالحین هستند و میشنونم که میر حسین و کروبی میگویند
  بسم الله الرحمن الرحیم

  الحمد لله رب العالمین

  هفته نامه امام حسین علیه السلام مصباح الهدی و سفینه النجاه(12)

  الا و ان الدعي بن الدعي قد رکز بين اثنتين بين السله و الذله، و هيهات من الذله يابي

  الله لنا ذلک و رسوله و المؤمنون و حجور طابت و حجور طهرت و انوف حميه و نفوس

  أبيه من ان توثر طاعة اللّئام علي مصارع الکرام امام حسین علیه السلام فرمودند :

  آگاه باشید زنا زاده ی پسر زنا زاده مرا بین دو کار مخیّر گردانید :شمشیر کشیدن

  یا ذلت چشیدن و به دور باد که ما به ذلت تن دهیم ، که خدا و رسولش و مومنان

  بر ما نمی پسندند ، و دامن های پاک و پاکیزه و سر های پر حمیت و جان های

  والایی که فروانبرداری فرومایگان را بر کشته شدن با افتخار ترجیح ندهند

  (منبع : لهوف سید ابن طاووس)

 5. پیام گفت:

  دیکتاتوری همینه