سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » شجونی: اصطلاحاتی مانند انتخابات آزاد بی‌معنی است...

شجونی: اصطلاحاتی مانند انتخابات آزاد بی‌معنی است

چکیده : يك عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارزبا اشاره به‌اینکه اگر نواب صفوی زنده بود کارهای زیادی انجام می‌داد گفت: بسیاری از روزنامه‌ها در حال حاضر مطالبی چاپ می‌کنند که سبب سردرگمی افکار عمومی می‌شود و اگر در دوره شهید نواب بودند تعطیل...


يك عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارزبا اشاره به‌اینکه اگر نواب صفوی زنده بود کارهای زیادی انجام می‌داد گفت: بسیاری از روزنامه‌ها در حال حاضر مطالبی چاپ می‌کنند که سبب سردرگمی افکار عمومی می‌شود و اگر در دوره شهید نواب بودند تعطیل می‌شدند.

به گزارش فارس جعفر شجونی در مراسم بزرگداشت مقام شهید نواب صفوی که در تالار اجتماعات دانشگاه علوم اسلامی رضوی برگزار شد اظهار کرد: رئیس جمهورهای پیشین نیز با انتخابات آزاد به سرکار آمده‌اند.

وی ادعا کرد: در مورد رئیس جمهور‌های سابق نیز مردم رای داده‌اند و در مورد این انتخابات هم مردم رای می‌دهند و رئیس‌جمهور را انتخاب می‌کنند بنابراین بیان اصطلاحاتی مانند انتخابات آزاد بی‌معنی است.

وي با اظهار ناراحتی از برخی از برخوردهایی مانند این در میان بعضی از اقشار جامعه تاکید کرد: این افراد تنها قصد دارند که رهبر انقلاب را ناراحت و غصه‌دار کنند.

شجونی با اشاره به جنگ نرمی که در دنیای امروز شایع شده است متذکر شد: این نوع جنگ که در حال حاضر کشور ما با آن دست و پنجه نرم می‌کند از دفاع مقدس ۸ ساله نیز سخت‌تر و سهمگین‌تر است.

وی افزود: ابزار جنگ نرم مانند ماهواره‌ها بنیان خانواده را از بین می‌برد و جوانان را به صورت نامحسوس فاسد می‌کند.

شجونی با تاکید براینکه اگر امروز نواب صفوی زنده بود کارهای زیادی انجام می‌داد تصریح کرد: بسیاری از روزنامه‌ها در حال حاضر مطالب هجو چاپ می‌کنند که سبب سردرگمی افکار عمومی می‌شود و با آنها برخوردی نمی‌شود اگر در دوره شهید نواب صفوی بودند تعطیل می‌شدند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

7 پاسخ به “شجونی: اصطلاحاتی مانند انتخابات آزاد بی‌معنی است”

 1. Yasooj گفت:

  خدا مجاهد شهيد احمد كسروى را رحمت كند كه با اسلام ارتجاعى و فاسد به مبارزه
  پرداخت و نهايتا جان خود را تقديم اين راه و هدف متعالى كرد. راهش پر رهرو باد.
  به اميد روزى كه ايران از سلطه ويروسى كه جان و خرد و روان مردم ايران تحت تاثير
  خود قرار داده است نجات يابد. 

 2. Mohammad-sadegh گفت:

  این معمم فاسد وقتی از نواب صفوی می گوید ، چهره این شخصیت را اگر مشروعیتی هم داشته است به گند می کشد.
  نمی فهمد و می گوید نواب چاقو کش بود.نواب تروریست بود. نمی فهمد و می گوید نواب اگر امروز هم بود عضو گروه فشار و انصاری بود که به نام حزب الله دستانشان به جنایات و هتاکی وریختن به بیوت بزرگان و مراجع عظام آلوده است.
  ما فکر می کنیم نواب از جنس شجونی بد پندار و هرزه دهان نبوده است . او در پیکار با اتفاقا نظیر همین شجونی فاسد الحال و هم پیالگی های متصرف بیوت مردم شناخته شده است . حال اگر دوستداران نواب می خواهند ! پاسخ این بی چاک و دهان را به نحو مقتضی بدهند تا اینان نتوانند قهرمانان ملی مذهبی را در ردیف اراذل و اوباشی از جنس شجونی بنشانند.

  • darush گفت:

   نه دوست عزیز این شجونی کودن صاد قانه دارد می گوید که نواب ها چه جانیان خطر ناکی بودند و چه انسان های تروریستی بودند و چه متحجرانی بودند که ما ان ها را نشناختیم و نا اگا هانه دنبال ان ها رفتیم . می گویند یکبار این اقای نواب می خواسته برود به دیدن اقای برو جردی که ایت الله برو جردی او را راه نداده و گفته هر وقت او از نظرات ضد انسانی و اسلامی خودش و ترو ریستی خودش توبه کرد بعد بیاید من او را ببینم

 3. Ziba گفت:

  فعلا دوره شهید نواب صفوی نیست و آنگونه دوره ها هم دوره اش تمام شده!آزادی هم از اصول آفرینش است که در قرآن بارها بر آن تاکید شده. به جای اختلاس و رانت خواری و بنده پول بودن اگر بنده خدا می شدی ،حداقل گوشه قرآنت رو باز می کردی تا ببینی خالقت چی گفته. تو اصلا عددی نیستی و در حد برادر “حسنی با کلاشینکف” هستی.

 4. az diar fars گفت:

  خيال مي كني نواب بهتر از تو بود ؟

 5. greenof گفت:

  معنی شجونی چیه؟!

  گیج شده بیچاره. ههه!

 6. Payampoyandeh گفت:

  پرسش این است که اگر ماهواره ها مردم را به فساد کشیده پس چرا تنها بر روی شبکه های خبری پارازیت اندازی میشه و جان و سلامتی مردم را تهدید می کنید