سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » احضار پدر سیدحسین رونقی به دادستانی تبریز...

احضار پدر سیدحسین رونقی به دادستانی تبریز

چکیده :بر اساس احضاریه سید احمد رونقی ملکی تا تاریخ 28 دی فرصت دارد خود را به شعبه هشتم دادیاری دادسرای عمومی و انقلاب تبریز معرفی کند که در غیر ای نصورت بر اساس حکم معاونت دادستانی تبریز، هاشم زاده، وی بازداشت خواهد شد....


در پی ابلاغ حکم 21 امدادگر کمپ سرند، سیداحمد رونقی ملکی پدر حسین رونقی ملکی، وبلاگ نویس، به دادستانی تبریز احضار شد.

به گزارش خبرنگار کلمه، بر اساس احضاریه سید احمد رونقی ملکی تا تاریخ 28 دی فرصت دارد خود را به شعبه هشتم دادیاری دادسرای عمومی و انقلاب تبریز معرفی کند که در غیر ای نصورت بر اساس حکم معاونت دادستانی تبریز، هاشم زاده، وی بازداشت خواهد شد.

سیداحمد رونقی ملکی پیش از این از طرف اداره اطلاعات تبریز بدلیل انجام مصاحبه بخاطر وضعیت فرزندش بارها تهدید به بازداشت شده بود و در نهایت اوایل شهریور ماه سال جاری همراه با پسرانش و 30 امدادگر دیگر بازداشت و روانه پلیس اطلاعات و امنیت تبریز شده بود. وی از بیماری قلبی شدید رنج برده و بعد از جریان بازداشت در کمپ سرند وضعیت بیماریش وخیم تر شده است.

روز گذشته کلمه گزارش داده بود که حکم امدادگران کمپ سرند که اوایل شهریور سال جاری توسط پلیس اطلاعات و امنیت و اداره اطلاعات تبریز در روستای زلزله زده سرند بازداشت شده بودند صادر شد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

2 پاسخ به “احضار پدر سیدحسین رونقی به دادستانی تبریز”

 1. hassan ronaghi گفت:

  فقط میتونم این شاهکار بزرگ رو که جناب هاشم زاده مسببش هست رو به قوه قضاییه تبریک عرض کنم . که پدری به خاطر دفاع از فرزندانش مجرم شناخته میشه و سعی در پرونده سازی براش صورت میگیرد و به جرم ناکرده تهدید و بازجویی میشه .

 2. Darl98 گفت:

  دوستان سایت کلمه کاش لااقل شما همانند سایر رسانه های فارس گرا عمل نکنید و کمی از وضعیت فعالین آزربایجانی بنویسید !
  این روزا بازداشتهای گسترده در آزربایجان صورت میگیرد و شما هیچی نمینویسید!!!‌چرا ؟؟؟؟
  با این کارهاتون خودتون ثابت نکنین که آزربایجان را جزئی از ایران نمیدانید …………..