سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » نمایندگان مجلس به اوین و رجایی شهر نرفتند...

نمایندگان مجلس به اوین و رجایی شهر نرفتند

چکیده :در حالی که قرار بود امروز نمایندگان مجلس از زندان اوین و رجایی شهر دیدن کنند، عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از به تأخیر افتادن بازدید اعضای کمیسیون متبوعش از زندان‌های اوین و رجایی‌شهر خبر داد....


در حالی که قرار بود امروز نمایندگان مجلس از زندان اوین و رجایی شهر دیدن کنند، عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از به تأخیر افتادن بازدید اعضای کمیسیون متبوعش از زندان‌های اوین و رجایی‌شهر خبر داد.

سیدباقر حسینی نماینده مردم زابل و عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی دلیل این تأخیر در بازدید از زندان‌های مذکور را سفر تعدادی از اعضای کمیسیون به میانمار و همچنین برنامه‌های دیگر برخی از نمایندگان عنوان کرد.

سیدحسین نقوی نماینده ورامین نيز گفت: بازدید اعضای کمیسیون از زندان‌های اوین و رجایی‌شهر لغو نشده فقط به زمان دیگری موکول شده است.

ماه گذشته پس از کشته شدن ستار بهشتی در زندان، کمیسیون امنیت ملی مجلس تصویب کرد هیئتی به نمایندگی از مجلس شورای اسلامی برای حضور در زندان اوین تهران تعیین شود.

در آن زمان مقرر شد که نمایندگان مجلس در راستای نقش نظارتی خود از بندهای مختلف زندان اوین دیدن کنند.

هر چند قوه قضاییه بازدید احمدی نژاد از اوین را به صلاح ندانست اما به نظر می رسد چنین بازدیدی را به مصلحت دانسته و نمایندگان خواهند توانست فردا از اوین بازدید کنند.

اینک پس از بیش از دوماه از کشته شدن ستار بهشتی، محمدحسن آصفری در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه امروز صبح یک‌شنبه ۲۴ دی ماه اعضای هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس برای بررسی برنامه‌های این هفته این کمیسیون جلسه داشته‌اند، گفت: در برنامه این هفته، بازدید از زندان اوین در دستور کار قرار گرفت.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

2 پاسخ به “نمایندگان مجلس به اوین و رجایی شهر نرفتند”

  1. Alexrafi13142-003 گفت:

    عجله نکنند جالا .ه زندانها جا ندارد , نو بت آنها هم میرسد

  2. محبوبه گفت:

    اگه رفتن وبازدیدتون تومایه های بازدید وگزارش دادن بروجردی بعدازانتصابات 88 توبمیری مرگ مقام عظما راضی بزحمتتون نیستیم جون من نرین!!!