سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » فلاحیان: شکست خوردگان سیاسی از انتخابات آزاد سخن می گویند...

فلاحیان: شکست خوردگان سیاسی از انتخابات آزاد سخن می گویند

چکیده :در ادامه واکنش ها به اظهارات آیت الله هاشمی در مورد لزوم برگزاری انتخابات آزاد، فلاحیان که سعید امامی را نخبه امنیتی می داند، می‌گوید: شکست خوردگان انتخابات با طرح «انتخابات آزاد» دنبال چانه زنی برای کسب حداقل امتیاز هستند اما باید بدانند که نظام زیربار حرف آنها نمی‌رود. ...


در ادامه واکنش ها به اظهارات آیت الله هاشمی در مورد لزوم برگزاری انتخابات آزاد، فلاحیان که سعید امامی را نخبه امنیتی می داند، می‌گوید: شکست خوردگان انتخابات با طرح «انتخابات آزاد» دنبال چانه زنی برای کسب حداقل امتیاز هستند اما باید بدانند که نظام زیربار حرف آنها نمی‌رود.

علی فلاحیان در گفت‌وگو با فارس درباره طرح «انتخابات آزاد» گفته است: بدیهی است که در هر انتخاباتی، طرف شکست خورده چنین مسائلی را مطرح می کند.

وی که برای انتخابات ریاست جمهوری خیز برداشته، افزود: کسانی که درباره آزادی و شفاف بودن انتخابات صحبت می کنند، می خواهند بگویند که ادعایشان درباره تقلب در انتخابات و زیر سؤال بردن نظام و حرکتشان برای کشاندن مردم به خیابان‌ها درست بود.

فلاحیان چنین افرادی را «فتنه‌گر» خواند و مدعی شد: که مردم در «9 دی» به فتنه‌گران جواب داده و آنها را به حاشیه رانده‌اند.

وزیر اطلاعات اسبق که بعلت مشارکت در میکونوس و انفجار آرژانیتن تحت پیگرد بین المللی است، گفت: بدون تردید هر انتخاباتی دارای اشکالات و مشکلاتی است و در همه دنیا هم اینطور است اما این به معنای آن نیست که انتخابات آزاد نبوده یا بی اعتبار بوده است.

فلاحیان ادعا کرد: نقشه شکست خوردگان سیاسی اینست که برای فرار از مرگ سیاسی «انتخابات آزاد» را مطرح کنند و با چانه زنی به حداقل امتیاز و کف خواسته‌هایشان برسند.

وزیر اسبق اطلاعات گفت: ممکن است کسانی ندانسته حرف‌های فتنه‌گران را تکرار کرده و از «انتخابات آزاد» سخن بگویند اما باید آنها را از نتیجه حرف‌شان آگاه کنیم.

فلاحیان افزود: کسانی که می خواهند وارد عرصه انتخابات شوند، باید هماهنگ با نظام و مردم باشند و قواعد بازی را رعایت کنند و از فتنه‌گران و حامیان خارجی آنها تبری جویند.

وی در پایان اضافه کرد: اگر افرادی تصور می کنند هر طور دلشان می خواهد می توانند وارد عرصه انتخابات شوند و دنبال دخالت ضد انقلاب و خارجی ها هستند، بدانند که به جایی نخواهند رسید و نظام زیر بار حرف آنها نخواهد رفت.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

9 پاسخ به “فلاحیان: شکست خوردگان سیاسی از انتخابات آزاد سخن می گویند”

 1. آرش گفت:

  شکست خورده های سیاسی!!!!!!!!!!!!!!!!! این جمله رو الان دیگه هر کاسه لیس خامنه ای در هر جا تکرار میکنه!

 2. GhasemAgha گفت:

  ای فلاحیان معروف به “زنجیره ای” تو اگر جرات داری پایت را از مرز ایران بیرون بگذار به بین پلیس بین المللی باتو چه معامله ای خواهد کرد. باز صدایت را بلند کردی؟ آن خانم میهماندار هواپیمایی چه شد؟

 3. Gharib گفت:

  شیخ پر خور شکم گنده جانی بی ناموس تو یکی دیگه خفه شو که همان ذرّه آبرو را بیش از این بر باد ندهی

 4. hamid54 گفت:

  خب درست میگه بنده خدا. اگه منظورش ما سبزها هستیم که در انتخابات 88 به زور و نامردی شکستمون دادن، درست میگه. ما سبزها خواهان انتخابات آزاد هستیم و درست هم هست !!!

 5. khosrow گفت:

  شکست خورده‌های سیاسی آن‌هایی هستند که حرفی‌ برای گفتن نداشته باشند، و از انتخابات آزاد بترسند، و در هر مناظره‌ای شکست بخورند، و فقط با زور اسلحه حکومت بکنند، که این البته شامل حال آخوند‌های بی‌ بصیرتی همچم احمد جنتی و رهبرش خامنه‌ای هست، که با حمایت از احمدی نژاد کشور را به پرتگاه سقوط کشاندند.

 6. Payampoyandeh گفت:

  این که قاتل جوانان و نخبگان کشور در قتل های زنجیره ای هست. چگونه ایشون تریبون داره !!!!!!!

 7. Marytamook گفت:

  امروزه همه چيز عوض شده است كساني كه از سر انگشتانشان خون مي چكد اداي حكومت اسلامي دارند وتصميم گيران براي مردم وبه جاي مردم هم سخن مي گويند ولي مردم حتي جايي براي يك مورد سخن گفتن ندارند

 8. Shr344 گفت:

  راست میگه بنده خدا……شکست خوردگان سیاسی نباید حرف از انتخابات ازاد بزنند…….شکست خورده تر از اقای فلاحیان هم مگر هست؟؟؟؟؟….راستی اقای فلاحیان از روابط اقازاده اتان با دلالهای اتومبیل و روابط خودتان با مرحوم خانم قائم مقامی چه خبر؟؟؟؟؟

 9. میهماندار هواپیما گفت:

  والله این مملکت اگر یک سیستم درست و حسابی داشت، تو به خاطر جنایاتی که کرده ای، باید تاحال هفت کفن پوسانده بودی. حالا به جای آنکه خفقان(خفه خون) بگیری و دم برنیاوری که مردم تف و لعنت نثار قاتلان و جنایتکاران نکنند، باز مزه پرانی می کنی بدبخت؟؟