سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » معاونت نظارت مجلس اعلام کرد: ادامه سرپرستی نیکزاد بر وزارت ارتباطات غیر قانونی است...

معاونت نظارت مجلس اعلام کرد: ادامه سرپرستی نیکزاد بر وزارت ارتباطات غیر قانونی است

چکیده :عضو هیأت رئیسه مجلس از ارسال نامه معاونت نظارت به وزیر راه و شهرسازی درباره غیرقانونی بودن ادامه سرپرستی وی بر وزارت ارتباطات خبر...


عضو هیأت رئیسه مجلس از ارسال نامه معاونت نظارت به وزیر راه و شهرسازی درباره غیرقانونی بودن ادامه سرپرستی وی بر وزارت ارتباطات خبر داد.

حسین سبحانی‌نیا نماینده مردم نیشابور و عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: روز سه‌شنبه هفته گذشته بعد از تصمیم هیئت رئیسه، از طریق معاونت نظارت مجلس، نامه‌ای خطاب به علی نیکزاد وزیر راه و شهرسازی ارسال و در آن نامه به نیکزاد تذکر داده شد که طبق مصوبه مجلس مبنی بر منع سرپرستی وزیری بر وزارتخانه فاقد وزیر، از تاریخ ابلاغ این قانون، سرپرستی نیکزاد بر وزارت ارتباطات و نیز هر گونه دخل و تصرف وی در این وزارتخانه غیرقانونی است.

وی افزود: رونوشت این نامه، برای رئیس‌جمهور، سازمان بازرسی کل‌کشور، دیوان محاسبات کل‌کشور و سایر دستگاه‌های نظارتی کشور ارسال شده است.

این عضو هیئت رئیسه مجلس همچنین گفت: دستگاه‌های نظارتی می‌توانند این موضوع را پیگیری کنند و برای فرد خاطی مجازات‌هایی را در نظر بگیرند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.