سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » مهندسی معقول و منطقی انتخابات؛ خبرگزاری سپاه اسامی هیات رییسه جبهه اصلاح طلبان م...
» خبر اختصاصی فارس درباره اصلاح طلبان بدلی

مهندسی معقول و منطقی انتخابات؛ خبرگزاری سپاه اسامی هیات رییسه جبهه اصلاح طلبان منتشر کرد!

چکیده :سایر اسامی منتشر شده این جبهه که وجه مشترکشان گمنام بودن آنهاست عبارتند از: جمشید ایرانی رئیس کمیته سیاسی، صفرپور رئیس کمیته اطلاع‌رسانی، آل قیس رئیس کمیته مالی، بهمن‌زاده رئیس کمیته اجرایی، تجرلو رئیس کمیته اقشار، فرح خسروی رئیس کمیته زنان، خراسانی رئیس کمیته جوانان و باقرزاده رئیس کمیته استان‌ها شد....


کلمه- گروه خبر:  خبرگزاری  وابسته به سپاه در خبری که  به عنوان خبر اختصاصی فارس منتشر کرده است  از ترکیب هیات رئیسه جبهه اصلاحات خبر داد!

به گزارش کلمه خبرگزاری فارس به نقل شخصی که او را سخنگوی جبهه اصلاح‌طلبان نامید از انتخاب هیئت رئیسه این جبهه در جلسه دیشب (سه‌شنبه شب) خبر داد و نوشت: حق‌شناس به عنوان رئیس ستاد انتخابات ریاست جمهوری این تشکل و مجید محتشمی  به عنوان رئیس ستاد انتخابات شوراها انتخاب شدند.

این خبر در حالی منتشر می شود که اصلاح طلبان برای شرکت در انتخابات هنوز تصمیمی نگرفته اند و سیدمحمد خاتمی در آخرین اظهار نظر رسمی خود عنوان کرد شرایط معرفی کاندیدا از سوی اصلاح طلبان چندان فراهم نیست و چشم اندازی هم برای فراهم آمدنش نمی بینم.
در میان افراد هیات رییسه این تشکل تنها نام آشنا حق شناس است و تشابه اسمی مجید محتشمی با حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر محتشمی پور، بنظر می رسد در راستای شبیه سازی های رسانه ای صورت گرفته است.

مصطفی کواکبیان  در غیاب شخصیت های مهم اصلاح طلب، هر چند از مجلس نهم هم جا مانده، اما ادعا کرده است: «خوشبختانه برخلاف انتخابات مجلس نهم که تعداد اندکی از اصلاح‌طلبان در انتخابات شرکت کردند همایش ملی تبیین طرح مناسک نشان داد که اکثریت اصلاح‌طلبان می‌خواهند فعالانه در انتخابات ۹۲ حضور یابند به شرط آنکه قانون انتخابات رعایت شود. »

در همین حال مجید محتشمی که خود را سخنگوی جبهه اصلاح‌طلبان! می‌نامد در گفت‌وگوی اختصاصی  با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، درباره جزئیات جلسه  دیشب این جبهه، اظهار داشت: در این جلسه مصطفی کواکبیان به عنوان رئیس جبهه، حق‌شناس نایب رئیس اول، علی فائزی نایب رئیس دوم، مجید محتشمی سخنگوی جبهه و مجید بهمن‌زاده به عنوان دبیر جبهه اصلاح‌طلبان به مدت یکسال انتخاب شدند.

سایر اسامی  منتشر شده این جبهه  که  وجه مشترکشان گمنام بودن آنهاست عبارتند از: جمشید ایرانی رئیس کمیته سیاسی، صفرپور رئیس کمیته اطلاع‌رسانی، آل قیس رئیس کمیته مالی، بهمن‌زاده رئیس کمیته اجرایی، تجرلو رئیس کمیته اقشار، فرح خسروی رئیس کمیته زنان، خراسانی رئیس کمیته جوانان و باقرزاده رئیس کمیته استان‌ها شد.
تلاش برای جا افتادن این اسامی به عنوان اصلاح طلب در حالی صورت می گیرد که اصلاح طلبان، با اشاره به  ظهور اصلاح طلبان بدلی در انتخابات ، آن را استراتژی ای دانسته بودند که  بر اساس آن اصلاح‌طلبان بدلی، کاندیدایی برای  شکست در انتخابات معرفی  و در واقع همچون سیاه لشگران ایفا کننده نقش “کتک خور” در فیلم های فارسی عمل می کنند.

دیروز  سعیدی نماینده ولی فقیه در سپاه در سخنانی که خلاف نظر صریح امام و قانون اسی کشور است  گفته بود:‌ وظیفه ذاتی ما «مهندسی معقول و منطقی انتخابات» است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

8 پاسخ به “مهندسی معقول و منطقی انتخابات؛ خبرگزاری سپاه اسامی هیات رییسه جبهه اصلاح طلبان منتشر کرد!”

 1. Ahmad گفت:

  ريالا لطفا نگید دیگه خلاف نظر امام عمل شده، آدم فکر میکنه همه چیز طبق نظر امام است فقط این یه قلم خلاف نظر امام است. اینا دستشون برسه سید حسن رو هم در امان نمی زارن.
  یا حسین میر حسین

 2. علی گفت:

  در جائیکه سید محمد خاتمی و یاران در زندان او همچون تاجزاده و قدیانی و… نباشد اصلاحات بی معناست.

  • من گفت:

   حواستون رو جمع کنید که معادلات سیاسی داره پیچیده می شه. از یکطرف کودتاچی ها با تحت فشار گذاشتن اصلاح طلبان ایشان را از صحنه سیاسی حذف کرده اند و از طرفی یک رقابت میان خود و اصولگرایان را هدایت می کنند. گروه کودتا در انتخابات 92 سناریوی تکمیلی خود را اجرا خواهد کرد.

 3. Javid گفت:

  اینها جناح چپ راستی هستنده . کی بهشون اجازه میده اسم اصلاح طلب رو روی خودشون بزارند.

 4. Emad گفت:

  “ومکرو ومکرالله والله خیرالماکرین”
  این جماعت ریا کار به خیال خام خودباجمع کردن یک مشت کاسه لیس حکومت به نام جبهه اصلاحات میخواهند تنور انتخابات را داغ کرده ومردم را به پای صندوق های رای بکشانند.این دروغ گویان خرد جمعی اکثریت مردم ایران را دست کم گرفته اند.جبهه اصلاحات بدون حضور آقایان موسوی_کروبی_خاتمی_خوئینی ها_تاجزاده_و….. را جبهه اصلاحات نمیدانیم .این گروه برای فریب مردم گرد آمده اند . اگر راست میگویند ونمیترسند اجازه دهند تا کنگره اصلاح طلبان بدون هیچ محدودیتی و به دور از فشارهای امنیتی برگزار گردد تا مردم بدانند اصلاح طلبان واقعی چه کسانی هستند.
  ای مردم بدانید که خداوند مکرشان را به خودشان باز میگرداند.

 5. محمدامین گفت:

  1)اصلاح طلبی که به نام نیست که به مرام است! این رسم ، رمزش ابا عبدالله(ع) است که فرمود : «همانا من برای اصلاح امور امت جدم ، قیام نمودم» 2)بدل نشینان فقط نام را یدک میکشند و در مرام هم سفره ی یزید زمان خود هستند! اینگونه افراد فاقد شناسنامه و هویت،هستند لذا مطرودِ قاطبه ی اصلاح طلبانند!! این بدل قراضه ها در میسری گام بر میدارند که سرداران سیاه ، آنرا مهندسی کرده اند!!

 6. سرزمین عشق گفت:

  آقای خامنه ای باید پاسخ بده که چرا سهم دریای خزر رو در ازای غنی سازی اورانیوم به روسها واگذار کرده ؟ چرا چنین دستور خائنانه ای صادر کرده؟ امروز روز پاسخ هستش. ای مردم ایران به هوش باشید که سرزمین مان را غارت کردند و دریای همیشه خزرمان را به روسها دادند. امروز روز قیام است بر آنهائیکه به این ملت از پشت خنجر زدند. امروز بایستی بر علیه تمامی کسانی که همچون شاهان قاجار کشورمان به کام بیگانگان کردند قیام کنیم و آنها را به سزای اعمالشان برسانیم. امروز روزی است که آقای خامنه ای بایستی پاسخ بدهد؟

 7. ناظر گفت:

  اگر سپاه قصد نصب رئیس جمهور اصلاح طلب داشت ، حتما نام رئیس و اعضای دولت را خبرگزاری اعلام میکرد . انچه حدی ندارد وقاحت (هم وزن فقاهت) است .