سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تسلیت مجمع مدرسین و محققین به زهرا رهنورد و یار دیرین انقلاب و امام...

تسلیت مجمع مدرسین و محققین به زهرا رهنورد و یار دیرین انقلاب و امام

چکیده :این مصیبت را به سرکار محترم که در راه اعتلای اسلام و انقلاب مصائبی را برخود هموار داشته اید و جناب آقای مهندس میر حسین موسوی یار دیرین انقلاب و امام و سایر بازماندگان آن مرحوم تسلیت می گوییم....


بدنبال درگذشت صادق کاظمی، مجمع محققین و مدرسین پیام تسلیتی برای زهرا رهنورد ارسال کرد.

در این پیام تسلیت آمده است: این مصیبت را به سرکار محترم که در راه اعتلای اسلام و انقلاب مصائبی را برخود هموار داشته اید و جناب آقای مهندس میر حسین موسوی یار دیرین انقلاب و امام و سایر بازماندگان آن مرحوم تسلیت می گوییم.

سید حسین موسوی تبریزی، سید محمد علی ایازی، محمد تقی فاضل میبدی، سید ابوالفضل موسویان، سید سراج الدین موسوی، آیت‌الله بیات زنجانی، مسعود ادیب، مهدوی آملی، ناظم زاده قمی، صادق کاملان، یوسفی، سلیمانی، فیرحی، کوشا و روحانیون و مدرسین اصلاح طلب از اعضای این مجمع هستند.

متن این پیام به شرح زیر است:

انا لله و انا الیه راجعون
سرکار محترم خانم دکتر زهرا رهنورد

با کمال تاسف اطلاع یافتیم والد بزرگوارتان(ره) به رحمت حق پیوسته است. این مصیبت را به سرکار محترم که در راه اعتلای اسلام و انقلاب مصائبی را برخود هموار داشته اید و جناب آقای مهندس میر حسین موسوی یار دیرین انقلاب و امام و سایر بازماندگان آن مرحوم تسلیت می گوییم.

برای جناب عالی و سایر بستگان صبر و اجر و طول عمر و دوام عزت و برای روح آن مرحوم غفران الهی را آرزومندیم.
مجمع مدرسین و محقیین حوزه علمیه قمDeprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.