سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » انتقاد در برنامه زنده تلویزیونی: مردم اصلا مسئولان فرهنگی را قبول ندارند + ویدئو...
» اعتراضات این پنجاه نفر به هر نامی شارلاتانیسم سیاسی است

انتقاد در برنامه زنده تلویزیونی: مردم اصلا مسئولان فرهنگی را قبول ندارند + ویدئو

چکیده :سیمای کشور سالهاست در اختیار باند عزت الله ضرغامی است و کمتر مجالی برای بیان سخنان متفاوت در این رسانه ملی بوجود می آید، هفته گذشته فرحبخش با استفاده از فرصتی که در یک برنامه زنده اختیارش قرار گذاشته شد به نقل سیاست های فرهنگی و شارلاتانیسم سیاسی در عرصه فرهنگ پرداخت. ...


کلمه- گروه خبر: محمدحسین فرح‌بخش کارگردان، فیلم‌نامه‌نویس اعتراضات گروهی موسوم به حزب الله به سینماگران را شارلاتانیسم سیاسی می داند.

سیمای کشور سالهاست در اختیار باند عزت الله ضرغامی است و کمتر مجالی برای بیان سخنان متفاوت در این رسانه ملی بوجود می آید، هفته گذشته فرحبخش با استفاده از فرصتی که در یک برنامه زنده اختیارش قرار گذاشته شد به نقل سیاست های فرهنگی و شارلاتانیسم سیاسی در عرصه فرهنگ پرداخت.

او که کارگردانی زندگی خصوصی را در پرونده خود دارد، اظهار داشت: جنجال هایی که برخی با اسامی مقدس ایجاد می کنند، به دنبال مردم و دین و آیین نیستند و صرفا برای لجبازی های سیاسی است. اینها حب ایمان ندارند.

هر چند سخنان وی با مخالفت مجری رو به رو شد، اما او به انتقادات خود پیرامون سینمای اجتماعی و رویا پردازانه پرداخت و گفت: ما یک سینمای خنثی داریم. این فیلم هایی که ما می سازیم به مردم ارتباط ندارد.

به گزارش کلمه، وی که در سیما در برنامه زنده سینما هفت، شرکت داشت قرار بود در مورد سینمای رویا پردازانه سخن بگوید، اما او به نقد سیاست های فرهنگی کشور پرداخت و گفت: مسئولان فرهنگی دور خود دیوار کشیدند. مردم نظر مسئولان فرهنگی را قبول ندارند. مدیران فرهنگی در حال راضی کردن بالا دستان خود هستند.

فرحبخش از حملات به هنرمندان و جامعه سینمایی کشور بشدت انتقاد کرد و تجمعات چند دهه نفره انصار حزب الله را سازماندهی و سیاسی خواند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

7 پاسخ به “انتقاد در برنامه زنده تلویزیونی: مردم اصلا مسئولان فرهنگی را قبول ندارند + ویدئو”

 1. Ali گفت:

  خوب وقتی سید احمد خاتمی میفرماید که او چهره فرهنگی هست یعنی فرهنگ ولایت مساوی با فرهنگ ادم خواری

 2. ujal گفت:

  تا خون در رگ ماست موسوی رهبر ماست.

 3. Morteza گفت:

  درود و صد هزار درود به شرفت آقای محمدحسین فرح‌بخش

 4. Ass گفت:

  خداوند یک در دنیا و صد در آخرت بهش بده

 5. Saeed گفت:

  چقدر بلید صحبت میکنه …. من ایشون رو نمیشناسم ، اما نحوه بیانشون واقعا پویا هست .

 6. Kia Tehrani گفت:

  خودت داری می گی طالبان دیگه! طالبان باید بیان پیش بسیجیا درس بگیرن! طالبانیا 1 صدم بسیجیا نشسته و بو گندو نیستن!