سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » میرمحمود موسوی شایعه احتمال کاندیداتوری در انتخابات را تکذیب کرد...
» گمانه زنی رسانه ای یا بازارگرمی برای انتخابات با نام موسوی؟

میرمحمود موسوی شایعه احتمال کاندیداتوری در انتخابات را تکذیب کرد

چکیده :به نظر می‌رسد گمانه زنی های سایت های موسوم به اصولگرای منتقد دولت در این باره به دلیل آگاهی از وزن و محبوبیت نام موسوی و نسبت این دیپلمات سابق کشورمان با نخست وزیر محبوب دوران دفاع مقدس و در نتیجه بازارگرمی برای انتخابات بوده باشد. ...


کلمه – گروه خبر: برادر میرحسین موسوی شایعه‌ی احتمال کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری آینده را قویا تکذیب کرد.

به گزارش کلمه، برخی رسانه ها و محافل سیاسی از احتمال نامزدی آقای میرمحمود موسوی در انتخابات پیش رو خبر داده بودند که ميرمحمود موسوي، روز گذشته در تماس روزنامه جمهوري اسلامي با وی خبر احتمال نامزدي خود براي رياست جمهوري را تكذيب كرد.

ميرمحمود موسوي از نسل نخستين ديپلمات‌هايي است كه پس از انقلاب اسلامي وارد دستگاه ديپلماسي كشورمان شده و همانند بسياري از آن‌ها اكنون به دور از فعاليت‌هاي اجرايي مشغول پژوهش و فعاليت علمي است. موسوي كه اكنون در معاونت پژوهشي وزارت خارجه مشغول پژوهش است در كارنامه خود ماموريت در پاكستان و هند به عنوان سفير جمهوري اسلامي ايران و نيز مدير كلي آسياي غربي وزارت خارجه را دارد و نخستين فردي در وزارت خارجه بوده است كه براي يك كشور خارجي يك دكترين در وزارت خارجه تدوين كرده است و آن كشور هم تركيه بوده است

به نظر می‌رسد گمانه زنی های سایت های موسوم به اصولگرای منتقد دولت در این باره به دلیل آگاهی از وزن و محبوبیت نام موسوی و نسبت این دیپلمات سابق کشورمان با نخست وزیر محبوب دوران دفاع مقدس و در نتیجه بازارگرمی برای انتخابات بوده باشد.

در همین حال سایت بهارنيوز هم نوشت: «برادر ميرحسين موسوي طي چند سال اخير هيچ موضع گيري سياسي در باره امور سياسي كشور نداشته و بعضا فقط ديدگاه هاي خود را درباره مسائل كلان در عرصه ديپلماتيك بيان كرده است. او هفته پيش حتي در مراسم ترحيم پدر خانم رهنورد در مواجهه با خبرنگاران كه در باره وضعيت برادر و همسرش از وي سئوال كرده بودند سكوت كرد و هيچ حرفي نزد. به همين دليل به نظر نمي‌رسد با توجه به شرايط سياسي و فضاي حاكم بر آن اصولا بحث كانديداتوري او جدي باشد».

میرمحمود موسوی که عمدتا از اظهار نظر در مورد مسایل روز خودداری می کند در ماههای گذشته و پس از عمل آنژیو گرافی میرحسین در پاسخ به پرسش کلمه در مورد وضعیت سلامت میرحسین موسوی تاکید کرده بود: ما در شرایط خاص و پیچیده ای هستیم و مسایل امنیتی ما را برای اظهار نظر محدود کرده است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

6 پاسخ به “میرمحمود موسوی شایعه احتمال کاندیداتوری در انتخابات را تکذیب کرد”

 1. سبز گفت:

  میخوان بگن همه دارن میان انتخابات و چقدر داغه تنور انتخابات و همه چی ارومه و من چقدر خوشبختم و …

 2. نخست وزیر امام گفت:

  از دوحال خارج نیست . یا از اسم موسوی هم وحشت دارن که گاهی از اینجور توهمات میزنن یا میخوان با اسم موسوی مردم رو جذب انتخابات کنن.

 3. خاک بر سر گفت:

  یه سایت باید درست شه واسه حمایت از کاندیدا شدن آقای خاتمی و آقای میرمحمود موسوی
  مطمعنم استقبال خوبی از سایت میشه

 4. GhasemAgha گفت:

  از سرنوشت برادرش عبرت گرفته است. مگر آدم عقل ندارد که خود را با شاخ گاو طرف کند. هم با شرکت در انتخابات خود را بدنام کند و مردم از او متنفر شوند و هم وقتی بازنده اعلام شد او را از تمام کارها و سمت ها و پست هایش برکنار کرده حتا زیر بازنشستگی او هم بزنند. آدم که بلا نسبت مغز خر نخورده است که با این کار خسرالدنیا و آخره بشود. بگذارید خودشان نامزد معرفی کنند، خودشان به او رای دهند، خودشان هرکس را که آقا فرمودند ازصندوق بکشند بیرون و خلاصه عین کرم ها در خودشان بلولند و مزاحم ما نشوند. اینهم شد مملکتداری؟ آقا موافق نیستند، آقا هنوز چیزی نفرموده اند، آقاهنوز…… ازهرچه آقاست دلمان به هم خورد. اینهم شد مملکت؟ نه واقعا مملکته که داریم؟

  • Allenmilani گفت:

   VVVVVV^^^^^^^^^^VVVVVVVVVVVVVVVV

   ازهرچه آقاست دلمان به هم خورد. اینهم شد مملکت؟ نه واقعا مملکته که داریم؟

   I feel so Sorry for the People of Iran…v
   Everywhere else in the World, People will be Exited that Elections are coming…v
   They See and Feel better times in the New Leaders… Or… are Happy with their Current Leaders…v
   But Not in Iran…v
   The “Dear Leader” decides Who will Live & Who Must Die…v
   I Feel So Sad for the People of Iran…v

 5. Majid گفت:

  پیشنهادی برای ورود اصلاح طلبان به انتخابات دارم. به نظر من این مسئله کلا باید به زندانیان سیاسی اصلاح طلبان واگذار شود. یعنی آنان فقط یک کاندیدای واحد و موجه را که مورد اقبال باشد معرفی کنند. با این کار هم زندانیان سیاسی در صحنه خواهند بود و هم کسی نمیتواند راجع به کاندیدای اصلاح طلبان اختلاف بیاندازد. البته اگر هم کاندیدایی معرفی نشد تکلیف روشن است و دیگر بحثی نیست و هرکس هم کاندید شود اصلاح طلب نخواهد بود.