سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پیام تسلیت سیدمصطفی تاج زاده به زهرا رهنورد...

پیام تسلیت سیدمصطفی تاج زاده به زهرا رهنورد

چکیده :هربار پس از شنیدن خبرهای ناگوار در تنهایی خود به رب العالمین پناه می برم و با علم به دانایی و حکمت او تسلیم اراده لایزالش می شوم. این بار اما داغ بزرگی که با از دست دادن پدر بزرگوارتان در شرایط حصری کینه توزانه بر دل شما و برادر همیشه عزیزم مهندس موسوی نشست، تمام جان مرا برآشفت خاصه آن گاه که مطلع شدم امکان حضور در برنامه های تشییع و ترحیم پدر و ایفای وظایف فرزندی را نداشته اید بیشتر متحیّر و اندوهناک شدم هرچند این گونه اقدامات ناجوانمردانه و غیرانسانی در این سال های کودتایی مسبوق به سابقه بوده است و از این جهت شما عزیزان باز هم همراه و از جنس مردمی هستید که از حقوق ابتدایی خویش برای چندصباحی بیشتر در قدرت ماندن اقتدارگرایان، محروم مانده اند....


سیدمصطفی تاج زاده، زندانی محبوس در قرنطینه سپاه در پیامی درگذشت مرحوم صادق کاظمی را تسلیت گفت.

به گزارش کلمه، معاون وزیر ارشاد دوران میرحسین موسوی در پیام تسلیت خود به زهرا رهنورد گفته است: داغ بزرگی که با از دست دادن پدر بزرگوارتان در شرایط حصری کینه توزانه بر دل شما و برادر همیشه عزیزم مهندس موسوی نشست، تمام جان مرا برآشفت خاصه آن گاه که مطلع شدم امکان حضور در برنامه های تشییع و ترحیم پدر و ایفای وظایف فرزندی را نداشته اید بیشتر متحیّر و اندوهناک شدم هرچند این گونه اقدامات ناجوانمردانه و غیرانسانی در این سال های کودتایی مسبوق به سابقه بوده است و از این جهت شما عزیزان باز هم همراه و از جنس مردمی هستید که از حقوق ابتدایی خویش برای چندصباحی بیشتر در قدرت ماندن اقتدارگرایان، محروم مانده اند.

متن این پیام که در اختیار کلمه قرار گرفته به شرح زیر است:

همه از خدائیم و به سوی او بازمی گردیم

خواهر عزیز سرکار خانم رهنورد

باز هم در انفرادی زندان نظامی که همه ما برای استقرار عدل و قسط در آن عمر و جوانی مان را بی منت فدا کردیم، از مرگ عزیزی و سوگوار شدن دوستانی به غایت بزرگوار و محترم آگاه شدم.

هربار پس از شنیدن خبرهای ناگوار در تنهایی خود به رب العالمین پناه می برم و با علم به دانایی و حکمت او تسلیم اراده لایزالش می شوم. این بار اما داغ بزرگی که با از دست دادن پدر بزرگوارتان در شرایط حصری کینه توزانه بر دل شما و برادر همیشه عزیزم مهندس موسوی نشست، تمام جان مرا برآشفت خاصه آن گاه که مطلع شدم امکان حضور در برنامه های تشییع و ترحیم پدر و ایفای وظایف فرزندی را نداشته اید بیشتر متحیّر و اندوهناک شدم هرچند این گونه اقدامات ناجوانمردانه و غیرانسانی در این سال های کودتایی مسبوق به سابقه بوده است و از این جهت شما عزیزان باز هم همراه و از جنس مردمی هستید که از حقوق ابتدایی خویش برای چندصباحی بیشتر در قدرت ماندن اقتدارگرایان، محروم مانده اند.

آشکار است که خداوند شما بندگان صالح خود را برای رسیدن به مقام قرب خویش برگزیده است و خوشا به حال پدران و مادرانی که نیک گفتاری و نیک کرداری و خوش نامی فرزندانشان ارمغان هستی شان می شود. و خوشا به حال شما و ما که دعای خیر پدر و مادر را بدرقه راهمان داریم. من نیز در کنار همه ایرانیان پاک نهاد و قدرشناس ضمن تسلیت این سوگ بزرگ خدمت شما بزرگواران در حصر و همه بازماندگان سوگوار، از درگاه خدای منتقمِ مستعان تمنای علو مقام برای آن مرحوم دارم.

والعاقبة للمتقین

سید مصطفی تاجزاده

انفرادی اوینDeprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “پیام تسلیت سیدمصطفی تاج زاده به زهرا رهنورد”

  1. GhasemAgha گفت:

    من هم مراتب تسلیت و همدردی خود را به خانم عزیز، زهرا رهنورد اعلام می کنم. من با پدر ایشان یکسالی همسایه بودم. درخیابان شاه آباد کوچه حمام وزیر(گیو) در سالهای 1340 مرد بسیار نجیبی بود. اصولا همسر و برادر همسر و خاندان ایشان آدمهای نجیبی بودند. روحشان شاد و روانشان با بزرگان محشور باد. ای کاش او ضاع و احوال این مملکت بلا زده ما طوری بود که میتوانستم با نام حقیقی ام به سرکار خانم اتی خانم نواب صفوی هم مراتب همدردی خود را ابلاغ کنم. اما افسوس با این وضعی که پیش آورده اند ناچارم، برای فرار از دست شیاطین، خود را در پشت نقاب دهها نام مستعار جنهان کنم. چه آرزوها برای این انقلاب در دل می پروراندیم ، اما افسوس که چه ها پیش آمد. روزهایی که هرگز تصورش را هم نمی کردیم.