سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » طائب: عملکرد دولت عالی است/ برای دوره یازدهم احمدی نژاد بدون مشایی را می خواهیم...

طائب: عملکرد دولت عالی است/ برای دوره یازدهم احمدی نژاد بدون مشایی را می خواهیم

چکیده :در حالی که بعلت بیش از 680 روز حبس خانگی، امکان دفاع برای میرحسین وجود ندارد و همه تریبون هاعلیه وی به کار گرفته شده، بار دیگر طائب علیه میرحسین موسوی سخنانی ایراد کرد و مدعی شد که شخص قدرتمندی که بتواند رهبری جریان مخالف را به عهده...


در حالی که بعلت بیش از 680 روز حبس خانگی، امکان دفاع برای میرحسین وجود ندارد و همه تریبون هاعلیه وی به کار گرفته شده، بار دیگر طائب علیه میرحسین موسوی سخنانی ایراد کرد و مدعی شد که شخص قدرتمندی که بتواند رهبری جریان مخالف را به عهده بگیرد.

طائب با انتقاد از مواضع علی شمخانی می گوید: علت اینکه فردی مثل علی شمخانی در حمایت از جریان فتنه قرار می گیرد این است که طرف مقابل و لیدر جریان کسی مثل میر حسین موسوی است که عنوان ۸سال نخست وزیری دوران جنگ را با خود یدک می کشد.

وی ادعا کرد: دیگر دشمن در بین عوامل داخلی فرد قدرتمندی را برای ایجاد فتنه ندارد. چراکه فتنه ۸۸ تمام معادلات فتنه گران داخلی را بر هم زد.

رئیس قرارگاه عمار بااین ادعا که برای عبور از فتنه یک راه بیشتر وجود ندارد اظهار نظر کرد: گوش به فرمان رهبر ی بودن تنها راه عبور از فتنه های آینده است.

وی با اشاره به حوادث پس از انتخابات ۸۸ ادعا کرد: پس از فتنه ۸۸نگاه مردم نسبت رهبری به گونه ای عمیق شده است که هیچ عنصر داخلی نمی تواند در ایران ایجاد فتنه کند و شخص قدرتمندی که بتواند لیدری جریان فتنه را به عهده بگیرد و جود ندارد. افرادی هم که در فتنه ۸۸ پیرو موسوی و کروبی شدند، به خاطر سابقه قبلی آنها بود ولی در حال حاضر دیگر کسی وجود ندارد که معاندان داخلی بتوانند زیر چتر وی متحد شوند.

مهدی طائب با اشاره به انتقادات گسترده از احمدی نژاد گفت: در بحران هایی که به وجودآمده است دولت عملکرد عالی دارد و احمدی نژاد در این بحران ها خوب حرکت می کند.

وی زلزله آذربایجان را موید سخنان خود دانست. زلزله ای که عدم حضور احمدی نژاد در آن منطقه انتقادات زیادی در برداشت.

در حالی که با رسیدن زمستان هنوز مردم زلزله زده اسکان نیافته اند وی ادامه داد: درست در زمان برگزاری اجلاس غیر متعهد ها زلزله اهر اتفاق افتاد و بیش از ۱۰هزار خانه خراب شد و ۱۰هزار خانه درخواست شده بود. و در همین زمان که دولت ۱۲هزار نفر مهمان داشت، وزرا ساعت ها در مناطق زلزله زده بودند. و وضعیت رسیدگی به زلزله زدگان به خوبی انجام میشد و درهیچ کدام از آنها کمبودی احساس نمی شد.علاوه بر این در همین موقع بود که مدارس نیز آغاز شده بود.

وی با ادعای اینکه دولت احمدی نژاد موفق است می گوید که دولت و جریان انحرافی را باید از هم تفکیک کرد. جریان انحرافی یک قله دارد و آن مشایی است.

رئیس قرارگاه عمار بابیان اینکه به جز احمدی نژاد هیچ کس در دولت مشایی راقبول ندارد ادعا کرد: وزرا و معاونان احمدی نژاد هم دلشان از مشایی خون است و اگر دستور رهبری بر صبر و ملاحظه نظام نباشد هیچ کدام از وزرای ومعاونین با وی کار نمی کنند که آخرین آنها مسئله برکناری خانم دستجری بود .

طائب با بیان اینکه احمدی نژاد به مشایی اعتقاد دارد و هیچ دلیل و علتی را هم نمی شود مطرح کردافزود: برای رهایی احمدی نژاد از دام مشایی فقط باید دعا کرد .

طائب با اشاره به انتقاد برخی از عناصر اصلاح طلب از دو لت مدعی شد:اصلاح طلبان با این دولت قابل مقایسه نیستند. آنها تمام انقلاب را به عقب بردند.

رئیس قرار گاه عمار ادامه داد: دیدگاه مانسبت به این دولت این است که این دولت اگر سرعتش قراربوده ۱۰۰باشد چرا به ۸۰ تقلیل پیدا کرده است اما اصلاح طلبان در این معادله اصلا به حساب نمی آیند.

طائب ادعا کرد: با کمال افتخار می گوییم ما برای دوره یازدهم ریاست جمهوری احمدی نژادی را می خواهیم که مشایی نداشته باشد!

وی با این ادعا که فتنه بعدی، جهانی خواهد بود، مدعی شد: هاشمی رفسنجانی درحدی نیست که فتنه بعدی را رهبری کند چراکه فتنه ۸۸نیروهای خودی را به خوبی بیدار کرد.

طائب با اشاره به گرانی های اخیر در بازار و انتقادات گسترده از دولت دراین باره گفت: اگرمنصفانه نگاه کنیم بیش از۷۰درصد گرانی ها در اثر تحریم ها است و یک سوم گرانی ها در اثر سوء مدیریت دولت است.

وی با بیان اینکه سال آینده درهمین مقطع زمانی نفت ما نه تنها در تحریم نیست بلکه حتی خریدار ندارد، گفت: تا سال آینده همه این کشورها از چین گرفته تا آمریکا همه به سرنوشت یونان دچار می شوند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

16 پاسخ به “طائب: عملکرد دولت عالی است/ برای دوره یازدهم احمدی نژاد بدون مشایی را می خواهیم”

 1. Hamed گفت:

  2 kalame beshnavid az madare arus!!!

 2. نامور گفت:

  سوال از جماعت مدعی پایداری و بصیرت و خودعمار پندار این است که این گونه مظلوم کشی و عقده گشایی بر کسانی که کوچکترین امکان دفاع از خود ندارند، مرام حسین(ع) است یا یزید؟

  شکمهای انباشته از رانت بیت المال، گروههای سیاسی بناشده بر حرام و خلاف شرع، عربده کشی های مستانه و رسانه های هتاکی که حرمت هیچ شریعتی را پاس نمی دارند، با کجای مرام حسین سازگار است؟

  شعار عدالت و عدلتخواهی را هیزم تنور ظلم کردن و همراه شدن با قافله راهزنان در غارت بیت المال و اختلاس و ارتشا به اسم مبارزه با فساد و اشرافیت، از عجایبی است که شاید در حکومت بنی امیه هم نتوان سراغ گرفت.

  غم بار تر اینجاست که سرنخ جنگهای لفظی جماعت خودعمارپندار و متوهم به داشتن بصیرت که روزگاری در اردوگاهی واحد بودند، در پشت صحنه به یک جا ختم می شود و آن هم قدرت است و این جماعت بر سر کندن سهم بیشتر از لاشه قدرت، آن هم به اسم عدالت و عدالت طلبی به جان هم افتاده اند، اما دیگر برای بازی مجدد دیر شده است.
  نقل از باز تاب

 3. سیاوش گفت:

  ملت بدبخت ایران اسیرچه هذیان گویانی شده آسمان وریسمان رابهم میبافدگوئی پیرزنی هشتادساله برای نوه های هفت هشت ساله خودداستانسرائی میکند

 4. محمدامین گفت:

  مهدی طائب ، که شخصی متوهم ، هتاک ، خام و دلقک ، بیش نیست ، یک نکته را فراموش کرده است! خدا ! خداوند ، ظالمان را از همان نکته ای که خیال خود را تخت کرده اند ، گسسته و نابود میکند! نکته ای که همه ی جائران تاریخ قبل از زوال ، از آن غفلت کرده اند!!

  • مادر سبز گفت:

   “ان الله لا یخفی علیه شئ فی الارض و لا فی السماء” براستی چیزی در آسمان و زمین از خدا پنهان نمی ماند.

 5. Ali گفت:

  بدبخت ولابت و حاجی مجتبا که همه امور را بدستان با کفایت مانند توای سپرده بیچاره روحانیتی که تو سردمدار ان باشی

 6. Ali گفت:

  نتیجه اینکه سید محمود دکتر درگاه ولایت باید چرونده های سوپر عالی از لین سردار درگاه ولایت داشته باشه که این سردار خود را به این روز زده باشد

 7. Mygamali32 گفت:

  این مرد سواد دارد

  • Javid گفت:

   این مرد سواد ندارد این مرد با قاطر آمد این مرد با بیت آمد ،این مرد توهم دارد ،این مرد عقل ندارد،این مرد…

 8. Soheil گفت:

  بابا اینا آخر سنگ پاهای قزوینند.

 9. آرش گفت:

  بیچاره ها قاطی کردند. یکدفعه اینها سران فتنه هستند، یکدفعه خودشون فتنه نیستند، دفعه دیگر هیچ مدرکی بر علیه آنها ندارند، اینها دیگه ایرانی نیستند، ما نباید به این راحتی موسوی و کروبی را از دست بدهیم، دولت ا.ن. منحرف است، دولت ا.ن. عالیترین دولتهاست……… راننده های مسافربری در این موارد میگفتند: یارو سرسیلندر سوزونده!!!!!!!!!!! از رهبری به پایین!!!!

 10. Mmmmm گفت:

  ببینید محمود درغگو تا چه اندازه اقای خامنه ای را بار دار کرده که حتی با تمام خرابکاریمحمود درغگو و نزدیک به اقای رهبر اقای خامنه ای به او بالاتر از چشت ابروست را نمی تواند بگوید

 11. Reza گفت:

  طائب, آنقدر دروغ گفته ای که خودت باورت شده؟ آخه میلیون ها ایرانی که با وجود خطر سرکوب در چندین راهپیمایی بزرگ به خیابان ها آمدند کی و کجا قرار است به رهبرتان, معاویه ی زمان, اقتدا کنند, و چطور هنوز از احمدی نژاد حمایت می کنی؟ یا از این آب گل آلودی که وی درست کرده ماهی های درشتی گرفته ای و یا ظرفیت بالایی در تحقیر شدن و قبول توهین به شعور نداشته ات داری

 12. مهمان گفت:

  برو که رفتیم! پیش به سوی فتنه جدید! حوصله مون سر رفت ازین قدیمیه والله!

 13. Mohammad-sadegh گفت:

  طائب متهم به تجا وز و قتل شهید ترانه موسوی است . دختر مومنی که جسد سوخته اش را در بیابان های اطراف کرج پیدا کردند .و تاکنون پرونده ای برای این متهم بی آبرو و معمم قمه کش تشکیل نگردیده است. ایشان باید به جای کرکری خواندن از موضع قدرت پوشالی شیطان داده ، به فکر فردایی باشد که در پیشگاه مردم و دور تر، دردادگاهی که داور آن خداوند عادل و دوستدار بندگان مظلومش می باشد، پالسخگو باشد. اگر مشایی و احمدی نزاد تا کنون توانسته اند به غارت و فساد و بی آبرویی در این کشور بپردازند ، به مدد ارباب نامشروع و همدستان شیطانی او چون این معمم فربه و نیروهای مسلح شمر وش وی بوده است. پس چرا از باند غدار وطن فروشی که خود یکی از اعضای ناجوانمرد آن است دفاع نکند .؟ باهم خورده اند !

 14. Ali2020 گفت:

  آقایان و خانمها یک اندیشه احمقانه به من می گوید اگر آقای مشایی رییس جمهور بعدی باشد وضع بهتری خواهیم داشت علت را به شما می گویم صبر کنید
  اول آنکه اقتصادی که تمام ثروتش را به بازار دلالی روان کرده است و خوب پول در می آورد دست این آقا است و آدمهایش .باید بگویم به همین زودی ها چرخ های اقتصادی مملکت به طرف تولید نخواهند رفت این یک قول بعید است .
  دوم آنکه در دولت نهم و دهم انسانهای شریفی به ظهور رسیدند از آن دست انسانهایی که با امام زمان رابطه خاص دارند و قادرند تمام اصول قانونی را دور بزنند و هر کاری می خواهند انجام بدهند این افراد از نظر اقتصادی غولهایی هستند که اگر بخواهند با پولشان ده تا دولت را عوض بدل می کنند یعنی قدرتهای مالی بوجود آمدند که اراده آنها از ملت و دولت و حتی نعوذ باالله رهبری هم بالاتر هستند که بعضی هاشان سرکردگی رحیم جون هم هستند چنین قدرتهایی نمی گذارند کسی دیگر به راحتی در کشور کار کند حال می خواهد این رییس جمهور بعدی هر کسی باشد و یا از هر حزبی باشد .
  هر کسی اگر یک جفت عقل داشته باشد می رود به رحیم جون رای می هد این مردم که اجازه دادند 30 سال مملکت چپاول شود این چهار سال هم روش باهم می خوریم می نوشیم هیچ کس هم متوجه نمی شود و هیچ کس هم نمی فهمد همه از خودمون هستند .