سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پیام تسلیت سفیران سبز امید به زهرا رهنورد و میرحسین موسوی...

پیام تسلیت سفیران سبز امید به زهرا رهنورد و میرحسین موسوی

چکیده :مصیبت وارده را از صمیم قلب‌هایمان تسلیت می‌گوییم و برای آن مرحوم مغفور از خداوند متعال رحمت و آمرزش و برای بازماندگانش صبر و بردباری مسألت داریم. مجموعه سفیران سبز امید به عنوان جمعی از جوانان این کشور، پایدار و معتقد و استوار بر آرمان ها، سبزی سبزترین روزهای بهار آزادی تان را به انتظار نشسته است تا با هم و در کنار هم، سازندگان آینده ایران باشیم....


در پی در گذشت پدر زهرا رهنورد، تشکلهای عضو سفیران سبز امید با انتشار پیامی به او و میرحسین موسوی تسلیت گفتند.

به گزارش تارنمای سفیران سبز امید، در این پیام آمده است: در این روزگار که حصر غیر قانونی و محدودیت غیر عادلانه اعمال شده بر شما عزیزانمان را تجربه می کنیم و کشور عزیزمان ایران، از سعادت حضور آزادانه شما محروم است، خبر درگذشت پدر گرانقدر سرکار خانم زهرا رهنورد، غم مضاعفی را برایمان رقم زده است.

متن کامل این پیام به شرح زیر است:

انا الله و انا الیه راجعون

سرکار خانم زهرا رهنورد و جناب آقای میرحسین موسوی

در این روزگار که حصر غیر قانونی و محدودیت غیر عادلانه اعمال شده بر شما عزیزانمان را تجربه می کنیم و کشور عزیزمان ایران، از سعادت حضور آزادانه شما محروم است، خبر درگذشت پدر گرانقدر سرکار خانم زهرا رهنورد، غم مضاعفی را برایمان رقم زده است؛ هرچند اصحاب قدرت حتی حضورتان در مراسم خاک سپاری آن عزیز از دست رفته را بر نتابیده اند، اما باور داریم نتیجه امتحان الهی اینچنین، جز سربلندی شما را رقم نخواهد زد؛ چه اینکه فردای آزاد و نزدیک این دیار، به حضور استوار شما دل بسته است.

مصیبت وارده را از صمیم قلب‌هایمان تسلیت می‌گوییم و برای آن مرحوم مغفور از خداوند متعال رحمت و آمرزش و برای بازماندگانش صبر و بردباری مسألت داریم. مجموعه سفیران سبز امید به عنوان جمعی از جوانان این کشور، پایدار و معتقد و استوار بر آرمان ها، سبزی سبزترین روزهای بهار آزادی تان را به انتظار نشسته است تا با هم و در کنار هم، سازندگان آینده ایران باشیم.

سرفراز باشید و عزت تان مُدام

سفیران سبز امیدDeprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

2 پاسخ به “پیام تسلیت سفیران سبز امید به زهرا رهنورد و میرحسین موسوی”

  1. شیرازی گفت:

    یا حسین میر حسین

  2. Payampoyandeh گفت:

    مهندس جان از اینکه راه را به ما نشان دادی , سپاسگذارم.