سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » اعلام ناگهانی تعطیلی کامل تهران در روز شنبه/ مدارس، ادارات، بانک ها هم تعطیل اند...

اعلام ناگهانی تعطیلی کامل تهران در روز شنبه/ مدارس، ادارات، بانک ها هم تعطیل اند

چکیده :تنها چند ساعت پس از آنکه استاندار تهران اعلام کرد روند آلودگی هوا رو به کاهش است و از این رو تعطیلی ابتدای هفته منتفی است، کارگروه کاهش آلودگی هوا اعلام کرد که روز شنبه 16 دی استان تهران به طور کامل تعطیل خواهد بود! استاندار تهران در مصاحبه ظهر امروز خود همچنین گفته بود که هواشناسی پیش بینی آغاز بارش ها در تهران از روز شنبه را داشته است. اما همزمان مشاور پیش بینی سازمان هواشناسی به ایرنا گفت که تا روز دوشنبه شاهد پایداری دما در تهران خواهیم بود که این موضوع سبب افزایش غلظت آلاینده ها می شود!...


کلمه – گروه خبر:‌ تنها چند ساعت پس از آنکه استاندار تهران اعلام کرد روند آلودگی هوا رو به کاهش است و از این رو تعطیلی ابتدای هفته منتفی است، کارگروه کاهش آلودگی هوا اعلام کرد که روز شنبه 16 دی استان تهران به طور کامل تعطیل خواهد بود!

به گزارش کلمه، بر اساس اعلام کارگروه مذکور این تعطیلی شامل تمام مدارس، مراکز آموزشی، ادارات، سازمان ها و بانکها به جز اورژانس می شود و نیز آنگونه که اعلام شده، تعطیلی مربوط به کل استان و نه فقط شهر تهران است.

مشخص نیست علت این تغییر تصمیم ناگهانی و تعمیم آن به کلیه شهرهای استان و کلیه ادارات و بانک ها و … چیست، اما اعلام شده که در روز شنبه اجرای طرح زوج و فرد از در منازل نیز ادامه خواهد داشت.

روزهای سه شنبه و چهارشنبه گذشته، مدارس تهران تعطیل بودند، اما تصاویر منتشر شده و مشاهدات موجود نشان می دهد که آلودگی هوا کاهش محسوسی نداشته است.

استاندار تهران در مصاحبه ظهر امروز خود همچنین گفته بود که هواشناسی پیش بینی آغاز بارش ها در تهران از روز شنبه را داشته است. اما همزمان مشاور پیش بینی سازمان هواشناسی به ایرنا گفت که تا روز دوشنبه شاهد پایداری دما در تهران خواهیم بود که این موضوع سبب افزایش غلظت آلاینده ها می شود!

این کارشناس هواشناسی پیش بینی کرد که تغییر محسوسی در دمای هوای تهران طی چند روز آینده مشاهده نشود، اما در هر صورت نمی توان پیش بینی کرد که دولت چه تصمیمی برای روزهای یکشنبه و دوشنبه خواهد گرفت؛ اما می توان حدس زد که هرچه باشد، تصمیمی ناگهانی و بدون برنامه و اعلام قبلی خواهد بود و مردم تا لحظه آخر هم تکلیف خود را نخواهند دانست.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

8 پاسخ به “اعلام ناگهانی تعطیلی کامل تهران در روز شنبه/ مدارس، ادارات، بانک ها هم تعطیل اند”

 1. صادق گفت:

  آقا بدبختمون كردن.
  اين ترم سه بار شنبه ها تعطيل شده.
  استاد درسي نتونسته بده.
  حالا بايد ي بار بريم تا دانشگاه ببينيم استاد كلاس جبراني ميزاره يا نه.
  بعدش دوباره اگه گذاشته بود تو امتحانا پاشيم بريم سر كلاس درس.

 2. Irani_mehdi گفت:

  اینها هوا را هم از ما گرفته اند.

 3. tavana گفت:

  این وضعیت ثمره 33 سال حکومت دینی و ایدئولوژیک است..

  • علی گفت:

   اگر لایئک و غیر ایدیولوژیک(مگر حکومت بی ایدیولوژی هم داریم؟)بود حتماً وضع بهتر میشد؟آیا مثلاً حکومت صدام لائیک بود و بدون ایدیولوژی بود؟
   ممکن است توضیح فرمائید که مفهوم آنچه بکار برده اید چیست تا ما هم یاد بگیریم ؟

   • raha گفت:

    بله کشورهای بدون ایدئولوژی هم داریم مثل کانادا. و بنظر بنده هم اگر حکومت بشکل دیگری بود وضع قطعا اینگونه نبود (البته نظر شخصی من میباشد) مطمئنا کارشناسان بین المللی کمک میکردند و لا اقل بنزین استاندارد داشتیم// تعداد خودرو ها در تهران یک سوم استاندارد کشورهای غربی است و نباید این میزان آلودگی وجود میداشت

 4. Ali100 گفت:

  من یه چیزی رو تو این مملکت خوب یاد گرفتم. اینجا همه چیز یه ربطی به سیاست داره . حالا میگی نه چند روز دیگه می بینیم.

 5. مادر سبز گفت:

  تولید بنزین غیر استاندارد حاصل سیاست های غلط حکومت است و البته علت عمده ی الودگی های اخیر.

 6. Motagh_1330 گفت:

  کلمه گیر نمیده کلمه واقعیت را مینویسه.با چشم هم میتوانی بنزین غیر اساندارد را ببینی.نه با تعطیلی و ضربه زدن به اقتصاد گشور که فاجعه ای بنام واردات بی رویه