سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » وزیر رفت، داروهای وارداتی ترخیص شد...

وزیر رفت، داروهای وارداتی ترخیص شد

چکیده : دستور جدید ترخیص فوری داروها و تجهیزات پزشکی وارداتی به دلیل اهمیت و حیاتی بودن بسیاری از داروها و تجهیزات مورد نیاز پزشکی، صادر شده است....


یک هفته بعد از برکناری وزیر بهداشت، گمرک دستور جدید دولت برای ترخیص سریع دارو و تجهیزات پزشکی را به گمرکات سراسر کشور ابلاغ کرد.

دستور جدید ترخیص فوری داروها و تجهیزات پزشکی وارداتی به دلیل اهمیت و حیاتی بودن بسیاری از داروها و تجهیزات مورد نیاز پزشکی، صادر شده است.

در این دستور که مدیرکل مرکز واردات و امور مناطق آزاد و ویژه گمرک ایران آن را ابلاغ کرده، آمده است: نظر به اهمیت موضوع و حیاتی بودن بسیاری از داروها و تجهیزات پزشکی خواهشمند است دستور فرمایید انجام تشریفات گمرکی این قبیل کالاها در اولویت قرار گرفته و تمهیدات لازم در جهت پیشگیری از بروز هرگونه وقفه و تسریع در ترخیص آنها اندیشیده شود.

در حالی که مرضیه وحیددستجردی از عدم تخصیص ارز انتقاد داشت محمود احمدي نژاد در گفتگوي مستقيم خود كه هفته گذشته انجام شد، گفت:”دولت ارز دارو را داده است و اين مشخص است و من آمار شركتهايي كه به آنها ارز داده شده است را نيز دارم. بايد ببينيم اشكال كار كجاست و اگر ديگران را متهم كنيم مشكل حل نمي‌شود. البته مسائل مرتبط با اين موضوع قرار شد بررسي شود و اگر لازم باشد ارز بيشتري نيز مي‌دهيم؛ چرا كه سلامت مردم براي ما مهم استDeprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.