سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » مراسم ترحیم پدر زهرا رهنورد باز هم در غیاب فرزندش برگزار شد...

مراسم ترحیم پدر زهرا رهنورد باز هم در غیاب فرزندش برگزار شد

چکیده :زهرا رهنورد و میرحسین موسوی نه تنها اجازه ی شرکت در مراسم تشییع پیکر و ترحیم را نیافته بلکه در این مدت امکان برقراری تماس با دختران خود را نیز مانند ماه های گذشته نداشته اند. در روزهای اخیر دختران میرحسین حتی موفق به تماس و گفت و گو با مادر داغدار خود نشدند....


مراسم ختم پدر زهرا رهنورد عصر امروز در حالی برگزار شد که باز هم زهرا رهنورد و میرحسین موسوی از حضور در مراسم ترحیم محروم بودند.

به گزارش کلمه، مراسم ختم مرحوم صادق کاظمی، پدر بانوی محصور جنبش سبز ایران امروز سه شنبه در مسجد امام حسن مجتبی در منطقه ی نارمک تهران با حضور دوستان و اقوام برگزار شد.

در این مراسم که حضور نیروهای به اصطلاح امنیتی در آن مشهود بود، خانم فاطمه کروبی، جمعی از مشاوران میرحسین موسوی، جمعی از رزمندگان دوران دفاع مقدس، تعدادی از فعالان سیاسی و خانواده های آنان نیز حضور داشتند.

مشاهدات کلمه حاکی از حضور پر شمار نیروهای امنیتی مانند روز تشییع جنازه به همراه دوربین های عکاسی و فیلمبرداری و همچنان تعداد زیادی لباس شخصی در بین شرکت کنندگان در مراسم است.

صادق کاظمی، پدر زهرا رهنورد صبح روز جمعه دار فانی را وداع کرد.

زهرا رهنورد و میرحسین موسوی نه تنها اجازه ی شرکت در مراسم تشییع پیکر و ترحیم را نیافته بلکه در این مدت امکان برقراری تماس با دختران خود را نیز مانند ماه های گذشته نداشته اند. در روزهای اخیر دختران میرحسین حتی موفق به تماس و گفت و گو با مادر داغدار خود نشدند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

5 پاسخ به “مراسم ترحیم پدر زهرا رهنورد باز هم در غیاب فرزندش برگزار شد”

 1. ali گفت:

  خدا لعنت کند مصببینش را . خدا نیا مرزد یزیدیان و مزدوران او را که با مردم این چنین می کنند

 2. mohamad532 گفت:

  درود.فقط دريك حكومت اسلامي همچي كاري انجام ميشه

 3. Nasiri Usef گفت:

  ستم گر چو برف ستم کش چو برف بسی رفت برف و ماند کوه

 4. ابرار گفت:

  آقا محمود سبک سر
  وقتی میگوید که
  هیچگاه تصور نمیکردم که روحانیت .. …….اینقدر می تواند رذل باشد .
  یادتان نرود آقای کروبی یک روحانیست.
  ابرار

 5. احمد گفت:

  اشوبى از اين هرج و مرج سياسى و اقتصادى و اجتماعى و ….كه اربابان تو ايجاد كرده اند بيشتر؟؟؟مملكت را نابود كرده ايد طلبكار هم هستيد؟؟؟