سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » احمدی نژاد در سفر به کرمانشاه طرح های افتتاح شده را دوباره افتتاح کرد...

احمدی نژاد در سفر به کرمانشاه طرح های افتتاح شده را دوباره افتتاح کرد

چکیده :افتتاح چهار پروژه عمرانی بزرگ کرمانشاه توسط احمدی نژاد در حالی صورت گرفت که سد مخزنی آزادی در ماه رمضان آبگیری و پتروشیمی پلیمر کرمانشاه نیز در ماه‌های گذشته وارد خط لوله شده...


محمود احمدی نژاد که در سفری یک روزه  به کرمانشاه به سر می برد، دوطرح را برای دومین بار مورد افتتاح قرار داد.

یک نماینده مجلس فاش ساخت که افتتاح چهار پروژه عمرانی بزرگ کرمانشاه توسط احمدی نژاد در حالی صورت گرفت که سد مخزنی آزادی در ماه رمضان آبگیری و پتروشیمی پلیمر کرمانشاه نیز در ماه‌های گذشته وارد خط لوله شده بود.

به گفته حیدری طیب نماینده کرمانشاه سد مخزنی آزادی که در فاصله ۹۰ کیلومتری شهرستان جوانرود و بر روی رودخانه زمکان احداث شده در ماه رمضان آبگیری شده بود و  پتروشیمی پلیمر کرمانشاه نیز در ماه‌های گذشته وارد خط لوله شده بود.

حیدری طیب هم چنین آخرین وضعیت عمیلات ساخت پالایشگاه آناهیتا را که متوقف شده مورد اشاره قرار داد و به سایت خانه ملت گفت:‌ با پیگیری‌های مداوم در گذشته رسیدگی به وضعیت پالایشگاهآناهیتا در دستور کار وزیر و دستگاه‌های مربوطه قرار گرفت.

نکته قابل توجه آنکه پالایشگاه آناهیتا از زمان احداث تنها ۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

او با یادآوری مشخص شدن بانک‌های عامل برای پرداخت تسهیلات و همچنین دستور احمدی نژاد مبنی بر پیگیری وضعیت پالایشگاه آناهیتا، تصریح کرد: اکنون عملیات ساخت این پالایشگاه منتظر تخصیص اعتبار از سوی صندوق توسعه ملی است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “احمدی نژاد در سفر به کرمانشاه طرح های افتتاح شده را دوباره افتتاح کرد”

  1. Alimohmad_d گفت:

    اوه ! اوه !

    طبقه بالا خونه ما هم ساختیم اگه میخواد بیاد اینجا رو هم افتتاح کنه.