سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پیام تسلیت عبدالله نوری به زهرا رهنورد و میرحسین موسوی...

پیام تسلیت عبدالله نوری به زهرا رهنورد و میرحسین موسوی

چکیده :رحلت انسان وارسته و بزرگوار مرحوم صادق کاظمی که ثمره حیات و حاصل تربیت انسانی، اخلاقی و ایمانی آن عبد صالح، فرزندانی شایسته و بانويي با فضیلت، اندیشمند، صبور و گرانقدر همچون جنابعالی بوده است را، از صمیم قلب خدمت شما، والده ي مكرمه و رنجديده و خانواده های عزادار به خصوص برادر بزرگوار، ارجمند، مقاوم و دربندم، جناب آقای مهندس میرحسین موسوی تسلیت عرض می نمایم....


عبدالله نوری در پیامی در گذشت مرحوم کاظمی را به او و میرحسین موسوی تسلیت گفته و برای ایشان طلب صبر کرد.

به گزارش کلمه، در این پیام آمده است: رحلت انسان وارسته و بزرگوار مرحوم صادق کاظمی که ثمره حیات و حاصل تربیت انسانی، اخلاقی و ایمانی آن عبد صالح، فرزندانی شایسته و بانويي با فضیلت، اندیشمند، صبور و گرانقدر همچون جنابعالی بوده است را، از صمیم قلب خدمت شما، والده ي مكرمه و رنجديده و خانواده های عزادار به خصوص برادر بزرگوار، ارجمند، مقاوم و دربندم، جناب آقای مهندس میرحسین موسوی تسلیت عرض می نمایم.

متن کامل این پیام به شرح زیر است:

انالله و انا الیه راجعون

خواهر ارجمند، سرکار خانم دکتر زهرا رهنورد؛

رحلت انسان وارسته و بزرگوار مرحوم صادق کاظمی که ثمره حیات و حاصل تربیت انسانی، اخلاقی و ایمانی آن عبد صالح، فرزندانی شایسته و بانويي با فضیلت، اندیشمند، صبور و گرانقدر همچون جنابعالی بوده است را، از صمیم قلب خدمت شما، والده ي مكرمه و رنجديده و خانواده های عزادار به خصوص برادر بزرگوار، ارجمند، مقاوم و دربندم، جناب آقای مهندس میرحسین موسوی تسلیت عرض می نمایم.

از درگاه خداوند تبارک و تعالی برای آن فقید سعید دردمند، رحمت واسعه الهی، برای خاندان عزیز داغدار، صبر و اجر و برای جنابعالی و برادرم آقای مهندس میرحسین موسوی، صبر و رهایی با عزت و سلامت مسألت دارم.

عبدالله نوری

دهم ديماه 1391Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.