سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تسلیت آیت الله دستغیب به زهرا رهنورد: امیدوارم که رفع حصر فراهم آید...

تسلیت آیت الله دستغیب به زهرا رهنورد: امیدوارم که رفع حصر فراهم آید

چکیده : به باقی ماندگان خصوصا جنابعالی که حصر غیر قانونی، از حضور در کنار پدر بیمار و رنجورتان بارداشت، صبر و اجر عنایت فرموده و مقدمات استخلاص و رفع حصر از شما عزیزان را فراهم فرماید....


آیت الله دستغیب در پیامی به زهرا رهنورد نوشته است: درگذشت پدر گرامیتان مرحوم آقای صادق کاظمی را به شما و جناب مهندس میر حسین موسوی نخست وزیر محبوب حضرت امام خمینی(ره) و فرزندان عزیزتان که از رنج فراغ شما در تب و تابند و خانواده محترم تسلیت می گویم.

به گزارش حدیث سرو، این پیام به شرح زیر است:

بسم اللّه الرحمن الرحیم

سرکار خانم دکتر زهرا رهنورد

درگذشت پدر گرامیتان مرحوم آقای صادق کاظمی را به شما و جناب مهندس میر حسین موسوی نخست وزیر محبوب حضرت امام خمینی(ره) و فرزندان عزیزتان که از رنج فراغ شما در تب و تابند و خانواده محترم تسلیت می گویم.

انشاء اللّه خداوند ایشان را با اولیاء طاهرینش، اهل بیت عصمت و طهارت(علیهم السلام) محشور فرماید و به باقی ماندگان خصوصا جنابعالی که حصر غیر قانونی، از حضور در کنار پدر بیمار و رنجورتان بارداشت، صبر و اجر عنایت فرموده و مقدمات استخلاص و رفع حصر از شما عزیزان را فراهم فرماید.

سید علی محمد دستغیب

۹۱/۱۰/۹Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.