سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » معاون سپاه نرخ مشارکت در انتخابات شش ماه بعد را اعلام کرد: 72 درصد...

معاون سپاه نرخ مشارکت در انتخابات شش ماه بعد را اعلام کرد: 72 درصد

چکیده :شش ماه مانده به انتخابات، معاون فرهنگی سپاه به پیشگویی درباره درصد حضور مردم در انتخابات آتی پرداخته و مدعی شده نظرسنجی های معتبری نشان می دهد که 57 درصد واجدان شرایط قطعا در انتخابات شرکت می کنند و 30 درصد دیگر نیز در حال بررسی حضور در انتخابات هستند که حداقل نیمی از آنها نیز در انتخابات شرکت می کنند. ...


در حالی که هنوز تا انتخابات ریاست جمهوری سال آینده شش ماه باقی مانده، وزیر ارشاد سابق دولت احمدی نژاد با پیشگویی درباره درصد حضور مردم در انتخابات آتی، خاطره رای 63 درصدی احمدی نژاد را زنده کرد. وی از مشارکت 57+15 درصدی مردم در انتخابات آتی خبر داد.

به گزارش کلمه، محمدحسین صفارهرندی با این اظهارنظر خود هم از تلاش حکومت برای برگزاری انتخابات نمایشی دیگر پرده برداشته و هم نگرانی اصلی حاکمان یعنی میزان مشارکت و مشروعیت ناشی از آن را فاش و نمایان کرده است.

معاون فرهنگی سپاه در سخنانی که خبرگزاری وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی منتشر کرده، مدعی شده نظرسنجی های معتبری نشان می دهد که 57 درصد واجدان شرایط قطعا در انتخابات شرکت می کنند و 30 درصد دیگر نیز در حال بررسی حضور در انتخابات هستند که حداقل نیمی از آنها نیز در انتخابات شرکت می کنند. وی اما اشاره ای به این مجریان مورد اعتبار این نظرسنجی ها و جزییات آن نکرده است.

نگرانی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام از انتخابات آتی و افشای قصد حاکمیت برای مهندسی آرا، در بخش دیگری از سخنان او ملموس است که خواست برگزاری انتخابات آزاد، سالم و قانونی را اسم رمز آنچه هم طیفنیز ان او «فتنه» می خوانند، تلقی کرده و گفته است: با اسم رمز انتخابات آزاد قصد ورود و فتنه گری در انتخابات آینده ریاست جمهوری را دارند که مردم قطعا با هوشیاری خود کار این گروهها را تمام خواهند کرد.

این وزیر سابق کابینه محمود احمدی نژاد که در مراسم راهپیمایی گرامیداشت سالروز حماسه 9 دی سخن می گفت، روزی که از سوی ابوالفضل قدیانی به عنوان روز «نکبت استبداد دینی» نامیده شده، در اظهاراتش انشقاق ها و اختلافات درونی حاکمیت بر سر کسب قدرت را هم علنی کرده و گفته است: شیاطین اطراف احمدی نژاد به او القا می کنند که اگر رهبری در کنار احمدی نژاد نبود، مردم بیشتری به او رای می دادند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

8 پاسخ به “معاون سپاه نرخ مشارکت در انتخابات شش ماه بعد را اعلام کرد: 72 درصد”

 1. Unknown گفت:

  حالا اگه بهش بگن نرخ تورم شش ماهه گذشته چند بود مثل … تو گل میمونه.

 2. بختیاری گفت:

  این که چیزی نگفته بیچاره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  72 درصد که سهله !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  مطمئنا” در روزهای آینده میزان مشارکت امت همیشه در صحنه و ولایت مدار به 100 و چند درصد هم میرسه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  میگید نه : تا شب روز رای گیری صبر کنید .
  رسانه میلی در پایان روز رای گیری در خبری فوری و مهم :
  میزان مشارکت 150 درصدی ملت وفادار به نظام یکبار دیگر چشم دشمن—————————-ان نظام ولایی را کور کرد>!!!!!!!!!!!!!!

 3. Rahjoo گفت:

  راى اضافى را از ولايت مداران دلارى خارج كشور تامين خواهند كرد – لبنان سوريه
  افغانستان و عراق. كمبود احتمالى را هم از پاكستان جبران ميكنند مخصوصا
  كه ويزا بين ايران و پاكستان را هم برداشته اند ( عجب بدبختى ! ) 

 4. Mokhlesizadeh گفت:

  نه گفت كي رئيس جمهور ميشه من گفتم اگر دكتر ولايتي كانديد بشه34 ميليون راي مياورد.. در صورت هيچ نوع اتفاق ناگوار پيش بيني نشده….ارايش سياسي را كه خانم دكتر وحيد دستجردي و لاريجاني گرفت هنوز نخواندي… و اما مردم ما مردمي صبور هستند هر چند كه من شخصا راضي ……….. ولي اين ملت ستمديده سالها تحت ستم شاهان بوده است و اين غنيمت بدست امده را هر چند به اين صورت باشه از دست نميدهند.. ولي خجالت هم خوب چيزيه اي حكومت مداران بي….. در ضمن ادب ايجاب ميكند به دور از هر هياهوي سياسي رحلت پدر خانم دكتر رهنورد جناب كاظمي را تسليت بگويم محضر امام زمان عج و خانواده بزرگوارشان.

 5. hamid54 گفت:

  کجای کارین دوستان؟!!!!
  حتما به ازای هر کد ملی که در ایران وجود داره و واجد شرایط هست، یه رای به نام اون کسی که میخوان رئیس جمهور بشه آمادست که اگه اوضاع مثل 4 سال قبل بروفق مراد نباشه یه شبه نتایج رو با اون آرای آماده تغییر بدن. مهندسی مگه به چی میگن؟!!!!!!

 6. صادق گفت:

  مثل اينكه قرار انتخابات آينده همه ي ديكتاتورهاي منطقه روي 72 درصد برنامه ريزي بشه!

 7. Amir گفت:

  اسم رئیس دولت آینده را هم میگفتی خیال همه راحت می شد

 8. تراب گفت:

  البته با آرای تا نخورده در صندوق ها ! قدری جلوتر برویم 99% میشود.