سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » حسینیان سخنران مراسم بزرگداشت شهیدان سال 88!...

حسینیان سخنران مراسم بزرگداشت شهیدان سال 88!

چکیده :پس از آنکه حمید رسایی از کشته شدگان رویدادهای سال 88 بعنوان شهیدان بسیجی نام برد، حسینیان در مراسم بزرگداشت آنان گفتبی شک در انقلاب مظلوم تر از شهدای فتنه سال 1388 نداریم که نه تنها مجلس بزرگداشتی برایشان نگرفتیم که حتی اطلاع نداریم تعداد آنها چند نفر است ولی خوشبختانه امشب در اهواز این طلسم شکست و برای آنها مجلس گرفتند. ...


پس از آنکه حمید رسایی از کشته شدگان رویدادهای سال 88 بعنوان شهیدان بسیجی نام برد، حسینیان در مراسم بزرگداشت آنان گفت
بی شک در انقلاب مظلوم تر از شهدای فتنه سال 1388 نداریم که نه تنها مجلس بزرگداشتی برایشان نگرفتیم که حتی اطلاع نداریم تعداد آنها چند نفر است ولی خوشبختانه امشب در اهواز این طلسم شکست و برای آنها مجلس گرفتند.

به گزارش مهر، روح الله حسینیان جمعه شب در مراسم گرامیداشت شهدای فتنه 88 در مسجد اعظم اهواز که از سوی «موسسه رسانه بیداری» برنامه ریزی شده بود، اظهار کرد: برخی شهدا در تاریخ خیلی مظلوم هستند و حتی هواداران آنها، مجلس بزرگداشت برایشان نگرفتند که برای نمونه در این خصوص می توان به شهید نواب صفوی اشاره کرد که تنها به تعداد معدود برای وی مراسم گرفته شد.

وی افزود: ولی بی شک در انقلاب مظلوم تر از شهدای فتنه سال 1388 نداریم که نه تنها مجلس بزرگداشتی برایشان نگرفتیم که حتی اطلاع نداریم تعداد آنها چند نفر است ولی خوشبختانه امشب در اهواز این طلسم شکست و برای آنها مجلس گرفتند.

این ادعای حسینیان در حالی مطرح می شود که طی رویدادهای پس از انتخابات ده ها نفر کشته شدند و نیروهای امنیتی اجازه برگزاری مراسم به این خانواده ها را ندادند و هنوز با گذشت بیش از سه سال عاملان قتل آنان شناسایی نشده است.

حسینیان ادعا کرد: بهترین لقبی که می توان به اتفاقات بعد از انتخابات ریاست جمهوری سال 88 داد همان کلمه« فتنه» است که رهبر انقلاب فرمودند که خیلی هم به جا بود زیرا در این اتفاقات تمامی عناصری که برای رقم خوردن یک فتنه لازم بود گرد هم آمدند به خصوص عنصر کفر که در این وقایع حضوری فعال داشت. تمام سازمانهایی که کار آنها در سراسر دنیا حمایت از اهداف پلید استکبار است همانند بنیادهای «سورس» و «انیشتین» در این واقعه دخالت مستقیم داشتند.

حسینیان ادامه داد: متاسفانه برخی افراد دنیا طلب در این واقعه با کفر و نفاق همراه شدند. برخی فریب خوردند و برخی فرصت را برای عقده گشایی مغتنم شمرده و با این افراد همراه شدند. برخی هم که در انتخابات از احمدی نژاد شکسته خورده بودند تمام قد وارد جریانات پس از انتخابات شدند.

این نماینده مجلس ادعا کرد: حیف بود افرادی که برای پیروزی این انقلاب زجر کشیدند و زندانها تحمل کردند برای مسائل شخصی به اسلام ضربه بزنند. اصولا در صدر اسلام هم هر وقت اسلام در برابر اسلام قرار می گرفت ضرباتی که به این دین وارد می شد کاری تر می شد.

حسینیان از دوستان سعید امامی و حامی رسایی که نطق هفته گذشته منجر به دادخواست علیه وی به دادگاه ویژه روحانیت شد، ادامه داد: هفته قبل یکی از نمایندگان اسم یکی از فتنه گران را در مجلس اسلامی مطرح کرد و برخی از اصولگرایان اعتراض کردند که چرا اسم اشخاص برده می شود و من هم به آنها گفتم که عقیده شما همانند زمان شاه است که از روحانیون تعهد می گرفت که برای واقع کربلا روضه بخوانید ولی حق ندارد اسم امام حسین(ع) و یزید را بیاورید. با این شرایط ما چگونه بدون اسم بردن از اشخاص، فتنه سال 1388 را تشریح کنیم!

وی ادامه داد: درد اسلام در طول تاریخ همین اسم نبردن ها است وگرنه اختلاف در اسلام بر سر نماز و روزه نیست بلکه بر سر مسائل سیاسی است که حالا برخی ها عنوان می کنند نباید اسم اشخاص را برد به همین دلیل به مردم اعلام می کنم که مراقب باشند زیرا برخی ها می خواهند عوامل فتنه به فراموشی سپرده شوند.

رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی بدون اشاره به تلاش گروه چند نفره اش برای دوقطبی کردن جامعه ادعا کرد: خیلی ها می گفتند همان روز اول باید با میرحسین به صورت جدی برخورد کرد ولی این درایت رهبری بود که اجازه داد برخی ها خیلی خوب ماهیتشان را به مردم نشان دهند و خود مردم آنها را مثل «میوه های کرم خورده» بیرون برانند به گونه ای که در جریان این اتفاقات برخی ها در جریان انتخابات، برخی ها در جریان اتفاقات بعد از آن و برخی دیگر در جریان نماز جمعه، ماهیتشان برای مردم معلوم شد و از بین مردم طرد شدند.

حسینیان با اشاره به اینکه انتخابات ریاست جمهوری نزدیک است، اظهار کرد: مردم مراقب باشند و نباید با افتتاح چند پروژه توسط شخصی، وی را برای ریاست جمهوری اصلح بدانیم زیرا شاید دیگر احمدی نژادی ظهور نکند تا این خاندانهای قدرت طلب را منقرض کند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

3 پاسخ به “حسینیان سخنران مراسم بزرگداشت شهیدان سال 88!”

 1. من گفت:

  حرف مفت نزن! فکر کرده ای خون شهید املاک و مستغلات است که بتونی مصادره اش کنی! به کار خودت برس و پا بر خط قرمز شهیدان میهن نگذار که همه از شما تبری می جویند.

 2. میرعماد گفت:

  وقاحت و رذالت بعضی ها شگفت انگیزه؛ نمی خواستم اسم ببرم ولی حالا که آقای حسینیان اصرار دارند از باب مشت نمونه ی خروار عرض می کنم:
  مثلا: احمدی نژاد، نقدی، رسایی، حسینیان، رسانه میلی، حسین شریعتمداری، رادان، جواد لاریجانی، شجونی، جنتی، برخی فرماندهان سپاه و …
  لعن الله علی قوم الظالمین

 3. Irani_mehdi گفت:

  حسینیان! از دایره عفو مردم خارج کردی خودت رو. فکر نکنم پات به دادگاه برسه.