سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » حضور جمعی از دانشجویان دانشگاه آزاد بر سر مزار مصطفی کریم بیگی، از شهدای عاشورای 88...

حضور جمعی از دانشجویان دانشگاه آزاد بر سر مزار مصطفی کریم بیگی، از شهدای عاشورای 88

چکیده :در آستانه سالگرد عاشورای سال 1388 که منجر به کشته و مجروح شدن معترضین به دست نیروهای امنیتی شد، جمعی از دانشجویان دانشگاه آزاد با حضور بر سر مزار شهید مصطفی کریم بیگی که از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود، ضمن قرائت فاتحه برای این شهید جنبش سبز، خواستار رسیدگی به پرونده و شناسایی قاتلین و آمرین شدند....


جمعی از دانشجویان دانشگاه آزاد با حضور بر مزار شهید مصطفی کریم بیگی با خانواده ی وی ابراز همدردی کردند.

به گزارش خبرنگار کلمه در آستانه سالگرد عاشورای سال 1388 که منجر به کشته و مجروح شدن معترضین به دست نیروهای امنیتی شد، جمعی از دانشجویان دانشگاه آزاد با حضور بر سر مزار شهید مصطفی کریم بیگی که از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود، ضمن قرائت فاتحه برای این شهید جنبش سبز، خواستار رسیدگی به پرونده و شناسایی قاتلین و آمرین شدند.

این دانشجویان، ضمن دلجویی از مادر و خواهر داغدیده وی، مسئولیت شهادت وی را بر عهده مقامات امنیتی دانسته و عدم رسیدگی به پرونده و تهدید خانواده وی مبنی بر پیگیری نکردن پرونده را تاسف بار خواندند.

شهناز اکملی، مادر شهید مصطفی کریم بیگی نیز از آنچه در آن روزهای سخت بر آنان گذشته، از مدت طولانی بی خبری از فرزندش در روزهای پس از عاشورا و نحوه اطلاع رسانی مسئولین در مورد مقتول شدن فرزندش و دفن شبانه وی گرفته تا عدم اجازه برگزاری هر گونه مراسم در تمام این سه سال و همچنین فشارهای ماموران امنیتی مبنی بر پیگیری نکردن پرونده گفت.

بر اساس این گزارش وی عزم خود را برای پیگیری پرونده تا زمان شناسایی قاتلین و آمرین قاطع دانست.

دانشجویان در پایان ضمن همدردی با خانواده کریم بیگی اعلام کردند که هرگز اجازه فراموش شدن آرمان ها و اهداف شهدا و زندانیان را نخواهند داد چرا که ممکن بود این حوادث برای هر یک از آنان رخ دهد؛ آنان نیز با این شهدا افکار و آرمان های مشترکی داشته اند که تا زمان رسیدن به این خواسته ها هرگز از پای نخواهند نشست.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “حضور جمعی از دانشجویان دانشگاه آزاد بر سر مزار مصطفی کریم بیگی، از شهدای عاشورای 88”

  1. javid گفت:

    بکدامین گناه؟