سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » علی اکبر جوانفکر در بیمارستان بستری شد...

علی اکبر جوانفکر در بیمارستان بستری شد

چکیده :پزشک معالج جوانفکر نیز با تایید بستری شدن وی، اظهار کرد که جوانفکر در حال حاضر تحت معاینات و آزمایشات داخلی، قلب و ارتوپدی قرار دارد و پس از آزمایشات انجام شده، متخصصین، زمان درمان وی را تعیین خواهند کرد....


علی‌اکبر جوانفکر که چهارشنبه شب برای یکی مرخصی چهار روزه از اوین خارج شد، بعلت عارضه قلبی در بیمارستان بستری شده است.

مشاور مطبوعاتی احمدی نژاد با درخواست خانواده اش از دادستانی به مرخصی آمد، اما بعلت تشدید بیماری قلبی راهی بیمارستان آتیه تهران شد.

وی که مایل است در این دوره مرخصی با احمدی نژاد هم دیدار کند می گوید: طی این چند روز که مرخصی گرفته‌ام، می‌خواهم خودم را سر و سامان دهم تا بتوانم 3 ماه دیگر زندانم را بگذرانم.

مشاور مطبوعاتی احمدی نژاد در خصوص شرایطش در اوین اظهار داشت: در اوین بندی به نام بند 4 وجود دارد که برای من هم آن را ایجاد نکرده‌اند بلکه از قبل وجود داشت و افرادی در آن بودند و من هم به آنجا رفتم و در حال حاضر هم با بنده 6 نفر در این بند هستند.

محمد جوانفکر در گفت‌وگو با ایسنا با بیان این‌که پدرش از یک سال قبل به عارضه‌ی قلبی دچار بود، از اضافه شدن دردهای ستون فقرات و کلیه وی درطول مدت در زندان خبر داد.

وی همچنین خاطرنشان کرد که جوانفکر طول مدت سه روز مرخصی خود را برای درمان در بیمارستان سپری خواهد کرد و دوشنبه به زندان بازخواهد گشت.

پزشک معالج جوانفکر نیز با تایید بستری شدن وی، اظهار کرد که جوانفکر در حال حاضر تحت معاینات و آزمایشات داخلی، قلب و ارتوپدی قرار دارد و پس از آزمایشات انجام شده، متخصصین، زمان درمان وی را تعیین خواهند کرد.

مشاور مطبوعاتی احمدی نژاد که روز گذشته به مرقد امام رفته بود پیشتر در مصاحبه ای از کسانی که موجب رفتن او به زندان شدند تشکر کرد و گفت که زندانی شدنش فرصتی برای عبادت بوده است.

علی‌اکبر جوانفکر پاییز سال گذشته به دلیل چاپ مطالب خلاف موازین اسلامی به ۶ ماه و انتشار تصاویر خلاف عفت عمومی به ۶ ماه دیگر و در مجموع به یک سال زندان و همچنین سه سال محرومیت از فعالیت های مطبوعاتی محکوم شد.

حکم محکومیت وی به تایید دیوانعالی کشور و دادگاه تجدیدنظر استان تهران نیز رسید، جوانفکر به اتهام توهین به رهبری ، نشر مطالب خلاف موازین اسلامی و مطالب مخالف عفت عمومی علاوه بر دو فقره محکومیت حبس تعزیری ، به محرومیت از هرگونه اشتغال و فعالیت مطبوعاتی و رسانه ای نیز محکوم شد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

7 پاسخ به “علی اکبر جوانفکر در بیمارستان بستری شد”

 1. mir amir گفت:

  خیلی خوشحالم که یکی از خودشون رفت زندان تا با حال و هوای خوب اونجا عبادت کنه؛بیچاره انقدر بهش خوش گذشته و عبادت کرده راهی بیمارستان شده.

 2. عزراییل گفت:

  چه جون عزیز!!!! پس فردا می گه رفته بودم بیمارستان عبادت!!!! اینا توی زندان و بیمارستان عبادت می کنن و توی جامعه کودتا!منتظرم باش که وعده دیدار نزدیک است. ها ها ها ها…..

 3. ایران زنده باد گفت:

  امیدوارم همه دار و دسته احمدی نزاد چنین سرنوشتی داشته باشند دارو دسته ای که ایران را به ویرانی کشاندند
  آقای جوانفکر برو الان به خدا اعتقاد پیدا کن که میگه وعده الهی نزدیک است برای خودت فکر کردی وطن فروشی میکنی و در انتخابات تقلب میکنی چیزی نمی شود نه برادر به سید مظلوم ملت خیانت کرده اید جد میرحسین دمار شما را در خواهد آورد.

 4. Ap گفت:

  من نمیدونم تو این زندانها چه خبره ؟ اینها که پشتشون به هفتاد جا بنده و تا چند روز میرن زندان هزار تا امکانات براشون آماده میکنن تا بهشون سخت نگذره ، درد کمر و ستون فقرات و کلیه و….. میگیرن ، وای به حال ما بی کس ها ،که فکر کنم پامون به زندان برسه عاقبتمون میشه مثل ستار بهشتی!

  • ناشناس آشنا گفت:

   اینطور که بنظر میاید یک جریانی می‌خواهد به مردم تلقین نماید که زندان هم آنطور که شما فکر می‌کنید نیست و هتل و دانشگاه و بیمارستان است در واقع مرخصی بدون پرداخت!

 5. ناشناس آشنا گفت:

  این یکی‌ میتونه فیلم باشد!

 6. Asad گفت:

  این یه بازیه که این بابا داره در میاره! مکار بازی برای اینکه غیر مستقیم حرف احمدی نژاد رو به کرسی بنشونه!!!