سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پای هکرها به سازمان بین المللی انرژی اتمی رسید...

پای هکرها به سازمان بین المللی انرژی اتمی رسید

چکیده :این سازمان گفته اطلاعاتی که از یکی از سرورهای این سازمان ربوده شده است، در وب سایت دیگری به نام "پرستو" منتشر شده...


سازمان بین المللی انرژی اتمی از حمله هکرها به وب سایت خود خبر داده است.

این سازمان گفته اطلاعاتی که از یکی از سرورهای این سازمان ربوده شده است، در وب سایت دیگری به نام “پرستو” منتشر شده است.

به گزارش بی بی سی، هکرها آدرس ایمیل‌های بیش از ۱۰۰ نفر از کارمندان سازمان انرژی اتمی را در وب سایت “پرستو” منتشر کرده و از آنها خواسته اند بیانیه ای را که خواهان تحقیق “شفاف” درباره یکی از راکتورهای هسته ای اسرئیل است، به امضاء برسانند.

سازمان انرژی اتمی می‌گوید اطلاعات حساس و محرمانه در میان آنچه ربوده شده نبوده است.

تاریخ انتشار اطلاعات در این وب سایت روز یکشنبه گذشته است، اما سخنگوی سازمان انرژی اتمی روز سه شنبه (۸ آذر) درباره درز اطلاعات توضیحاتی ارائه کرد.

سازمان انرژی اتمی اطلاعات بیشتری درباره هکرها ارائه نکرده است، اما گفته تمام تلاش خود را برای کسب جزییات بیشتر در این زمینه و جلوگیری از حمله‌های مشابه در آینده انجام خواهد داد.

گیل تودور، سخنگوی این سازمان گفت سروری که به آن حمله شده، قدیمی بوده و مدتی پیش استفاده از آن متوقف شده بود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.