سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » نوبت به تیم احمدی نژاد رسید؛ شش ماه حبس برای معلم انگلیسی مشایی و بقایی...

نوبت به تیم احمدی نژاد رسید؛ شش ماه حبس برای معلم انگلیسی مشایی و بقایی

چکیده : در ادامه برخورد با تیم احمدی نژاد، آزاده اردکانی قزوینی رئیس سابق موزه ملی ایران که چندی قبل بازداشت شده بود پس از محاکمه از سوی شعبه 15 دادگاه انقلاب به اتهام تحصیل مال نامشروع به 6 ماه حبس و پرداخت 50 میلیون تومان جریمه نقدی محکوم...


در ادامه برخورد با تیم احمدی نژاد، آزاده اردکانی قزوینی رئیس سابق موزه ملی ایران که چندی قبل بازداشت شده بود پس از محاکمه از سوی شعبه 15 دادگاه انقلاب به اتهام تحصیل مال نامشروع به 6 ماه حبس و پرداخت 50 میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شد.

بر اساس این گزارش پرونده وی در خصوص اتهامات جاسوسی، اختلاس توام با جعل و اخذ رشوه همچنان مفتوح است.

ماه گذشته نیز در حالی که احمدی نژاد برای شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل به نیویورک رفته بود علی اکبر جوانفکر مشاور رسانه ای و رییس موسسه ایران بازداشت شد.

به گزارش مشرق، اردکانی به واسطه حمید بقایی تا مرز ریاست بر سازمان ملی جوانان پیش رفت اما به دلیل ادغام‌ها چنین اتفاقی نیافتاد.

وی با حکمي که از بقايي گرفت به رياست موزه ملي ايران منصوب گرديد حال آنکه تخصص او ميکروب‌شناسي بود و مدرک خود را از دانشگاه آزاد اسلامي گرفته بود. سردبيري سايت اطلاع‌رساني ميراث آريا و سايت خبرگزاري مناطق آزاد بنا و همچنين سردبيري نشريه پارسه در کارنامه اوست.

رئیس سابق موزه ملی ایران و معلم خصوصی مشایی و بقایی بود.

اولین بار وی در اردیبهشت سال گذشته در ارتباط با پروندهٔ فیلم ظهور بسیار نزدیک است دستگیر شد و پس از آن در تیرماه درراستای دستگیری نزدیکان احمدی نژاد موسوم به گروه انحرافی برای بار دوم بازداشت شد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

3 پاسخ به “نوبت به تیم احمدی نژاد رسید؛ شش ماه حبس برای معلم انگلیسی مشایی و بقایی”

 1. من گفت:

  اونوقت ایشون چی به بقایی و مشایی تدریس می کرد؟ اینم از زن کلاهبردار در دولت فخیمه احمدی نژاد!!!

 2. انگولکچی گفت:

  کلمه: شش ماه حبس برای معلم انگلیسی مشایی و بقایی 
  انگولکچی: جرم این آق معلم سیاسی نیست، فرهنگی است.  به او ایراد گرفته اند که تو چه معلم انگلیسی بودی و اینها حتی قادر به یک کلمه حرف زدن به زبان انگلیسی نیستند. توهم معلمی؟

 3. فایدیم گفت:

  به معلم ها هم دیگه احترام نمیذارن!!! عجب دوره زمونه ای شده هااااااااااااا