سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » سوء استفاده از حبس همراه جنبش سبز: دروغ بستن نماینده ولی فقیه در سپاه به میرحسین...
» شروط نماینده ولی فقیه برای اصلاح طلبان

سوء استفاده از حبس همراه جنبش سبز: دروغ بستن نماینده ولی فقیه در سپاه به میرحسین

چکیده :در حالی که بیش از بیست ماه از حبس غیرقانونی میرحسین موسوی می گذرد، نماینده ولی فقیه در سپاه بدون اشاره به این حبس غیرقانونی با قلب واقعیت به نقل از این همراه جنبش سبز و در حالی که وی حتی امکان کوچکترین دفاعی از خود ندارد ادعا کرد: مير حسين موسوي در ملاقاتي که با وزير اطلاعات در آن زمان داشت، در پاسخ به اين سؤال که در صورت ابطال انتخابات چنانچه دوباره راي نياوريد چه نظري داريد، گفته بود که آن انتخابات هم دوباره بايد باطل شود! ...


در حالی که بیش از بیست ماه از حبس غیرقانونی میرحسین موسوی می گذرد، نماینده ولی فقیه در سپاه بدون اشاره به این حبس غیرقانونی با قلب واقعیت به نقل از این همراه جنبش سبز و در حالی که وی حتی امکان کوچکترین دفاعی از خود ندارد ادعا کرد: مير حسين موسوي در ملاقاتي که با وزير اطلاعات در آن زمان داشت، در پاسخ به اين سؤال که در صورت ابطال انتخابات چنانچه دوباره راي نياوريد چه نظري داريد، گفته بود که آن انتخابات هم دوباره بايد باطل شود!

به گزارش کلمه، این ادعاها در حالی طرح میشود که موسوی بارها  اعلام کرده بود که به عنوان یک شخص از حق خود می گذرد و  ایستادگی او برای جلوگیری از پایمال شدن حقوق ملت است.  همچنین وی بارها در  بیانیه های خود تصریح کرده بود که  مساله بودن یا نبودن اشخاص نیست بلکه اصلاح رویه هاست.  به نظر میرسد  نبود امکان  سخن گفتن از سوی موسوی و زندانی بودن وی در خانه عرصه را برای دروغ پرا کنی درباره این همراه جنبش سبز  بیش از پیش فراهم کرده است.

استفاده وسیع از امکانات دولتی و منابع عمومی و همچنین دخالت اعضای دولت به نفع “نامزد حاکم”، “خرید رأی از طریق توزیع سود سهام عدالت و پرداخت های نقدی به خانواده های تحت پوشش نهادهای حمایتی”، “پرداخت پول به اعضای شوراهای اسلامی و افراد ذی نفوذ”، “عدم اخذ رأی از بخش قابل توجهی از واجدان شرایط با محدود کردن زمان انتخابات و تخلفات متعدد”، “چاپ چند میلیون تعرفه جدید بدون شماره سریال و با مجوز یکی از اعضای شورای نگهبان”، “توصیه به رأی دادن به نامزد مشخص توصط اعضای شعبه و ناظران”، “ایجاد رعب و وحشت برای رأی دهندگان در هفته منتهی به روز اخذ رأی”، “حمله به ستادها و هواداران و تجمعات قانونی تبلیغاتی”، “ایجاد محدودیت های متعدد برای نمایندگان ناظر ستادها” و “قطع سرویس پیام کوتاه در روز رأی گیری به عنوان ابزار پیش بینی شده برای نظارت” و جابجایی آرا   از جمله موارد تخلف انتخاباتی بود.

نماينده ولي فقيه در سپاه پاسداران با ادعای اينکه  اصلاحات نتوانست آراي لازم مردم براي پيروزي در انتخابات 88 را بدست آورد، ادامه داد: پس از شکست اصلاح‌طلبان در انتخابات، آنها حاضر به قبول واقعيت نشده و با عنوان کردن بحث تقلب در انتخابات و عدول از قانون اساسي، زمينه تشويش در کشور و سوءاستفاده بيگانگان را فراهم کردند.

او اشاره نکرد که اعتراضات مردمی به نتایج انتخابات با خشونت تمام سرکوب شد و به احزاب و گروه ها و شخصیت های سیاسی اجازه داده نشد که در جهت حل این معضل ملی اقدامی انجام دهند.

علي سعيدي در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، با ادعای اينکه جريان اصلاح‌طلب تا امروز مسير درستي را طي نکرده است، اظهار داشت: اصلاح‌طلبان از امتيازات و حس اعتمادي که برخي از مردم و نهادهاي نظارتي براي ورود به عرصه انتخابات به آنها داشتند، سوءاستفاده کردند.

در حالی که افکار عمومی و جهانی بر دستاوردهای مثبت زمان اصلاحات تصریح دارند، وی مدعی شد:   آنها مي‌توانستند در دوران حاکميت خود در چارچوب نظام و تکيه بر اصل ولايت فقيه اقدامات مفيدي انجام دهند، اما  به‌‌ واسطه غرورشان، اقدام به هنجارشکني‌ و عبور از خط قرمزها کرده و ارزش‌ها و باورهاي ديرينه مردم را زير سوال بردند!

نماينده ولي فقيه در سپاه پاسداران گفت: پس از اينکه مردم اصلاح‌طلبان را شناختند، با چرخشي بسيار هدفمند از سال 1380 زمام امور را دست اصولگرايان سپردند!

وي  بدون اشاره به  دخالت نظامی در انتخابات و حمایت بی دریغ سپاه از احمدی نژاد تبديل رقابت قانوني انتخابات به فتنه‌اي عميق را ناشي از قانون‌گريزي اصلاح‌طلبان دانست و افزود: راه‌هايي براي بازگشت به نظام براي افرادي که در جريان فتنه سکوت کرده يا به طور غير مستقيم در مقاطعي از آن حمايت کردند وجود دارد.

نماينده ولي فقيه در سپاه پاسداران ادامه داد: اين افراد با توبه، اقرار آشکار به اشتباهات خود و تعهد به پذيرش اصول و مباني نظام مي‌توانند راه خود را براي ورود به عرصه‌هاي اجتماعي و سياسي در کشور باز کنند.

سعيدي تصريح کرد: با توجه به روحيات خاتمي، در برزخ قرار داشتن وي در فتنه 88 مشهود بود، البته ملاقات با جورج سورس و سپردن امور کشور به دست نااهلان در دوران حکومتش از نقاط ضعف و انحراف وي به شمار مي‌رود که با عذرخواهي از ملت ايران و خودداري از تکرار اشتباهات گذشته، قابل اغماض خواهد بود.

ادعای نماینده ولی فقیه در مورد سیدمحمد خاتمی  در حالی تکرار می شود که این دیدار از سوی خاتمی تکذیب شده است.  وي  که طبق قانون حق اظهار نظر  جناحی درباره انتخابات را ندارد جامعتين -شامل جامعه روحانيت مبارز و جامعه مدرسين- را از اميدهاي اصلي اصولگرايان براي رسيدن به يكپارچگي و انسجام برشمرد و اظهار داشت: اعضاي اصلي جامعتين افرادي صاحب نظر، دلسوز و تاثيرگذار هستند و مردم بويژه اصولگرايان از آنان انتظار دارند که با مديريت خود مجموعه اصولگرايان را به انسجام برسانند. سعیدی اشاره نکرد که اصولگرایان در انتخابات بعدی مقابل چه گروهی باید به انسجام  برسد و با آن رقابت کند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

40 پاسخ به “سوء استفاده از حبس همراه جنبش سبز: دروغ بستن نماینده ولی فقیه در سپاه به میرحسین”

 1. روزبه گفت:

  ————-
  قسم به عشق و حقیقت
  قسم به آسمان و زمین
  که جاودانه شدی
  فرعون را ز کبریای خدایی به خاک کشیده
  چو موسی فسانه شدی

 2. hamed گفت:

  با عرض شرمندگی از مدیران و دست اندرکاران این وبسایت و با عذرخواهی از ملت ستمدیده ی ایران که به امید پروردگار ایرانیان به زودی از چنگال این فاسدان فی العرض خارج میشود در جواب اینهمه گستاخی و بی حیاییه این مرد نمای نامرد باید عرض کنم : آقای سعیدی لطف کن خفه شو و بیش از این برای خودت فحش خوار و خاشاک از ملت نخر .

 3. ناشناس گفت:

  راستی خاوری چی شد آخرش؟
  اینا که میخاستن فرتی بیارنش ایران

 4. ناشناس گفت:

  جالبه مردم ازدیدگاه حضرات خود واطرافیانشان است شما که به میر ما رای ندادید یعنی مردم رای ندادن؟؟!!!!!!!!! خدا را شکر که رای شما حرامیان غاصب با رای مردم قاطی نشد

 5. سامان گفت:

  به راستی اگر تمام تاریخ ایران را بررسی کنید آیا میتوانید حکومتی پیدا کنید که از رهبر تا نماینده هایش تا همه دست اندرکاران حکومتش،اینقدر دروغ بگویند.والله اینها روی یزید را هم سفید کرده اند.دروغ دروغ دروغ

 6. ناشناس گفت:

  خود گویی و خود خندی عجب مرد هنرمندی

 7. ناشناس گفت:

  ببرخی از آقایان اصلاح طلب می بایست شجاعت و جسارت از میر حسین موسوی یاد بگیرند. پیشنهاد ابطال انتخابات در آن زمان تنها گزینه برون رفت از فضای اقتدارگرایی بود.

 8. شیرازی گفت:

  میر حسین جان ما تورو می شناسیم محال هست ذره ای این دروغ گویی ها باعث بشه ما از هدف و آرمانمون دست برداریم ، میر حسین من عهد بستم با خودم تا روزی که تو آزاد نباشی ، شیخ مهدی آزاد نباشه ، همه ی زندانیان امنیتی آزاد نباشند ، مطبوعات آزاد نباشه ، تکلیف انتخابات 88 روشن نباشه ، خون شهیدان انتخابات 88 به بعد محترم شمرده نشه ، هرگز و هرگز در انتخابات شرکت نکنم ، دیگه بسه اعتماد به حاکمان دروغ ، صبر می کنم تا اون زمانی که کاخ هاشون بر سرشون خراب بشه ، … ، به عهدمون با تو وفاداریم صبر می کنیم و استقامت …

 9. ناشناس گفت:

  چنان برای این و آن تعیین تکلیف می کنند که انگار لطف کرده اند از آسمان تشریف آورده اند برای کمک به بشر!

 10. ناشناس گفت:

  یک موضوع جالبی را برایتان تعریف کنم: به یک روستا رفته بودم و از یکی از کسانی که به احمدی نژاد رای داده بود پرسیدم چرا به احمدی نژاد رای دادی؟ مگه ما اینهمه سرو صدا نکردیم که اینکار را نکنید چون کشور ویرانه می شود؟ حالا چرا از گرانی گله مندید؟ خودتان خواستید که ایشان رییس دولت باشد. جواب داد به همان دلیل که شما رفتید و انقلاب کردید و شاه را بیرون کردید. ما زمان شاه زندگی راحتی داشتیم. چشم کودتاچیان روشن که طرفدارانشان دنبال رزیم سلطنتی می گردند. حالا باز هم بگو 63 درصد رای داشته. حیف از اونهمه تلاشی که برای استقرار جمهوری اسلامی کردیم و حیف از آنهمه خونی که بر خاک وطن ریخت! واقعا که این انصار حزب الله یا لباس شخصی یا هر کوفت دیگه ای واقعا بی مخ هستند.

 11. مصطفي گفت:

  به همه دوستان پيشنهاد ميکنم،کتاب انقلاب عاشورا باقلم شيواي آقاي مهاجراني رو مطالعه کنند،خيلي با واقعييات جامعه همخواني داره

 12. ناشناس گفت:

  فقط میدونم موسوی مرد بزرگی است….پای حرفش تا آخر ایستاد….پبشبینی های او هم هر روز داره به واقعیت میرسه…..

 13. هموطن گفت:

  الان تو چکاره ای که اگر اصلاح طلبان گفتن غلط
  گردیم اجازه ورود به انتخابات یعنی همون استفاده
  از حق که حق طبیعی افراد است را به اونها بدهند!؟
  توهم مثل همونی که با کمال تعجب وحیرت گفت که
  رهبرموقع تولد یاعلی گفته(یعنی معجزه داشته!) و
  صله گرفت یعنی تمدید شد ریاستش بر قم! دروغ
  گفتی ودروغ میگی پون یک بچه هم اون حرف روبه
  به یک بچه دیگه نمیگه چه برسه میرجسین به وزیر
  من که باور نمیکنم مردم هم باور نمیکنن خودت که
  این حرف رو گفتی باور داری؟! یا مثل سعیدی قم…

 14. هموطن گفت:

  اه ه ه ! این دروغگو که همون دروغگو بوده ؟!!!!

 15. سبز گفت:

  در صورتی که آقای مهندس موسوی این حرف را گفته باشند که البته بعید است ، درست فرموده اند. چون ایشان یقین داشته اند این دزدان رای و شرف و ناموس و آبرو و در یک کلام اخلاق و وطن باز هم تقلب می کردند و دلقک از صندوق بیرون می آمد. بی نهایت از دلقک معذرت می خوام که مقایسه ش کردم با اینا.

 16. احمدرضا گفت:

  باز هم نزدیکـــــــــــــــ انتخاباتــــــــــ شد دستــ به دامن اصلاح طلبان شدند :)) عجبـــ حربه ایی!!
  ________
  باید حواسمان را جمع کنیم!! ریس جمهور آینده از همین الان انتخاب شده! اون ها فقط حضور مارو می خوان! که ما هم دریغ می کنیم :|
  ________

 17. امیر گفت:

  از این حرفها اینطور برداشت می شود که آقایان خیلی مایلند حداقل یکی دوتا چهره ی اصلاح طلب واقعی (نه از این افرادی که خودشان را اصلاح طلب می نامند و هیچ وجاهتی بین اصلاح طلبان ندارند) برای انتخابات ریاست جمهوری آینده نامزد شود. خطر تحریم انتخابات توسط اصلاح طلبان را حس کرده اند و درصدد اند این نقیصه را جبران کنند
  وگرنه چه دلیلی دارد حالا که مردم بی کفایتی اصلاح طلبان را درک کرده اند و قدرت را به دستان با کفایت اصول گرایان سپرده اند، اینقدر آقایان بیایند اصرار کنند که اصلاح طلب ها عذر خواهی کنند تا شاید به صحنه ی سیاست بازگردند؟!

 18. عباس گفت:

  سعیدی ( نماینده خامنه ای در قم ) : خامنه ای در هنگام تولد یا علی گفت !؟
  ناطق نوری ( بازرس دفتر خامنه ای ) گفت : مزخرف میگی تنبیهت میکنم.

 19. یک ایرانی گفت:

  دروغ میگن مثل نقل و نبات

 20. یک ایرانی گفت:

  دروغ دروغ دروغ گفتن تا کی

 21. عبدا... گفت:

  بسم الله الرحمن الرحيم ، به نام خدای بزرگ و كوبنده متكبران ، اگر يزيد و دار و دسته اش توانستند با دروغ بستن و افترا بر امام حسين (ع) و خاندان پيامبر اكرم (ص) روسفيد شوند اين دغل بازان دروغگو هم خواهند توانست!!! حقيقت و راستی نوری جاودانه است چون متصل به ذات اقدس الهی است و دروغ تاريكی است چون متصل به شيطان است. مثل اين افراد مصداق ” ألحق دوله والباطل جوله ” می‌باشد. فرض كه چند صباحی با دروغ توانستيد كار ناشايست خود را به پيش ببريد بعد چه كار می‌خواهيد بكنيد؟ در قيامت كه همه رازها آشكار خواهد شد چه پاسخی داريد؟ در پيشگاه عدل الهی چه پاسخی داريد؟ در برابر پيامبر اسلام (ص) و خاندان او چه پاسخی داريد؟ در برابر شهدا و خانواده آن‌ها چه پاسخی داريد؟ در برابر امام خمينی (ره) چه پاسخی داريد؟ آيا شرم نمی‌كنيد؟؟؟ آيا خجالت نمی‌كشيد؟؟؟ انسان وقتی خلافی مرتكب شد بايد سعی كند از راه خطا با توكل بر خدا برگردد نه اينكه خطا را با خطا ادامه دهد!!! شما اگر دنبال سعادت و آخرت به خيری هستيد بايستی اولا در پيشگاه الهی توبه نماييد و ثانيا از ملت مسلمان ايران به خاطر دروغ و نيرنگ و … عذرخواهی كنيد. در اينصورت اميدواريم انشاء‌ا… خدای بزرگ از سر تقصيرات شما بگذرد. چرا به جای برگشت به حق و حقيقت سعی داريد دنبال تحريف واقعيات باشيد؟؟؟ چرا انقدر شيطان را به وجود خود راه داده‌ايد؟ كدام انبياء و اولياء الهی با دروغ كار خود را جلو برده‌اند؟؟؟ بدانيد و آگاه باشيد كه النجات فی الصدق!!! يك بار برای رضای حق تعالی بت وجود خود را بشكنيد و حقيقت را بيان كنيد. آيا چنين شهامتی در وجود شما هست؟؟؟ بنده به عنوان يك بنده روسياه خدا كه سعی كرده‌ام با صداقت زندگی كنم از شما می‌خواهم كه از راه باطل به راه راست و حقيقت برگرديد ؛ به خدا برگرديد ؛ آنوقت خواهيد ديد كه چقدر آرامش پيدا كرده‌ايد و انشاء‌ا… اميدواريم در آنصورت خدای تبارك و تعالی از سر تقصيرات شما بگذرد و مردم فهيم و مسلمان ايران هم شما را ببخشند. خدايا تو شاهدی كه بنده آنچه را كه تكليف خود می‌دانستم عرض كردم و از تو ياری می‌طلبم. والسلام علی من اتبع الهدی

 22. احسان گفت:

  گرگها خوب بدانند در این ایل غریب
  گر پدر مُرد، تفنگ پدری هست هنوز

  گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند
  توی گهواره ی چوبی، پسری هست هنوز

  آب اگر نیست، نترسید که در قافله مان
  دل دریائی و چشمان تری هست هنوز

 23. ابراهیم گفت:

  من می خواهم بدانم اگر جنگ شود، این آقا با این شکم و گردن یا فرزندان محترم شان به جبهه می روند؟

 24. جهت اطلاع گفت:

  خواهشمند است کلیپهای ترانه های جنبش سبز مخصوصا آهنگهای با تصویر وبی کلام آن زمان را روی سایت بگذارید تا آنها را دانلود نمائیم

 25. ناشناس گفت:

  این نماینده های رهبر چه ادم های … هستند به خاطر مو قعیتی که پیدا کرده اند حاضرند تن به هر … بدهند تا رهبر را شاد کنند

 26. عبدا... گفت:

  بسم الله الرحمن الرحيم ، به نام خدای بزرگ و كوبنده متكبران ، اگر يزيد و دار و دسته اش توانستند با دروغ بستن و افترا بر امام حسين (ع) و خاندان پيامبر اكرم (ص) روسفيد شوند اين دغل بازان دروغگو هم خواهند توانست!!! حقيقت و راستی نوری جاودانه است چون متصل به ذات اقدس الهی است و دروغ تاريكی است چون متصل به شيطان است. مثل اين افراد مصداق ألحق دوله والباطل جوله می‌باشد. فرض كه چند صباحی با دروغ توانستيد كار ناشايست خود را به پيش ببريد بعد چه كار می‌خواهيد بكنيد؟ در قيامت كه همه رازها آشكار خواهد شد چه پاسخی داريد؟ در پيشگاه عدل الهی چه پاسخی داريد؟ در برابر پيامبر اسلام (ص) و خاندان او چه پاسخی داريد؟ در برابر شهدا و خانواده آن‌ها چه پاسخی داريد؟ در برابر امام خمينی (ره) چه پاسخی داريد؟ آيا شرم نمی‌كنيد؟؟؟ آيا خجالت نمی‌كشيد؟؟؟ انسان وقتی خلافی مرتكب شد بايد سعی كند از راه خطا با توكل بر خدا برگردد نه اينكه خطا را با خطا ادامه دهد!!! شما اگر دنبال سعادت و آخرت به خيری هستيد بايستی اولا در پيشگاه الهی توبه نماييد و ثانيا از ملت مسلمان ايران به خاطر دروغ و نيرنگ و … عذرخواهی كنيد. در اينصورت اميدواريم انشاء‌ا… خدای بزرگ از سر تقصيرات شما بگذرد. چرا به جای برگشت به حق و حقيقت سعی داريد دنبال تحريف واقعيات باشيد؟؟؟ چرا انقدر شيطان را به وجود خود راه داده‌ايد؟ كدام انبياء و اولياء الهی با دروغ كار خود را جلو برده‌اند؟؟؟ بدانيد و آگاه باشيد كه النجات فی الصدق!!! يك بار برای رضای حق تعالی بت وجود خود را بشكنيد و حقيقت را بيان كنيد. آيا چنين شهامتی در وجود شما هست؟؟؟ بنده به عنوان يك بنده روسياه خدا كه سعی كرده‌ام با صداقت زندگی كنم از شما می‌خواهم كه از راه باطل به راه راست و حقيقت برگرديد ؛ به خدا برگرديد ؛ آنوقت خواهيد ديد كه چقدر آرامش پيدا كرده‌ايد و انشاء‌ا… اميدواريم در آنصورت خدای تبارك و تعالی از سر تقصيرات شما بگذرد و مردم فهيم و مسلمان ايران هم شما را ببخشند. خدايا تو شاهدی كه بنده آنچه را كه تكليف خود می‌دانستم عرض كردم و از تو ياری می‌طلبم. والسلام علی من اتبع الهدی

 27. mahdis گفت:

  خیلی مسخره بود.موسوی ودارو دستش دسشون رو شده دیگه زور الکی نزنید

 28. احمد ایرانی گفت:

  … اینهمه دروغ و تملق میگی.کاش یه موی سر باکری و همت و جهان آرا تو کل دم و دستگاه دروغگو و ترسو شما بود.خوب شد که رفتن و این روزارو ندیدن.روی هر چی نامرد بی غیرت سفید کردین

 29. هم وطن گفت:

  حرفای این نماینده بیشتر به جوک شبیه است. اینا دیگه حرفی برا گفتن ندارن میشینند طی جلسات مختلف فکر میکنند چی بگند.تامیرحسین را ازچشم مردم بیاندازند ! نهایت نبوغ فکریشون همین قدره !انتظاری بیشتر از این نیست! !

 30. بنده یزدان پاک گفت:

  سخت است فهماندن چیزی به کسی که در ازای نفهمیدنش پول میگیرد(شاملو) وقتی فردی بی کفایت را در جایگاه بالا قرار میدهند مشخص است که چه میشود.این آقا و دوستانش بیش از من و شما حقیقت رو میفهمن ولی به خاطر منافعشون در قبول حقایق لجبازی میکنند حق برایشان سنگینه چون از باطل به آنها سود میرسه

 31. ناشناس گفت:

  افتادند به هذیون گفتن. روزهای آخرشونه. این تب درمان ندارد.چون از خون ملت آمده

 32. نا شناس گفت:

  ازخداوند متعال میخواهم کسی را که این گونه به اسلام خیانت کرد و دورغ گفتن خیانت کردن تقّلب کردن را بدعت نهاد

  ومملکت را به این روز نشاند دراین دنیا به جزای اعمالش برساند آمین یا ربّ العالمین

 33. کیا گفت:

  در واقع برای انتخابات آتی ریاست جمهوری نیاز مبرم به اصلاح طلبان هست
  تا تنور انتخابات دژمن شکن گرمتر از گذشته شود
  لاکن پیشاپیش اصلاح طلبان باید شکست را نیز قبول کنند وصرفا برای چند صباحی
  نقش آدم! رو برای نظام ایفا کنند
  قبل از همه مراحل بالا باید توبه و به دامان مقدس نظام برگردند

 34. محمود احمدی نژاد گفت:

  با سلام خدمت ملت شریف ایران و ضمن عذر خواهی از همه شما ملت بزرگوار بعرض میرساند بعد ازگذشت قریب به 7 سال خدمت صادقانه به میهن واقشار آسیب پذیر جامعه در راستای اجرای عدالت امروز به این نتیجه رسیده ام که تمامی این 7 سال در گمراهی کامل به سر برده و دائما دنبال خیال بافی و ماجرا جویی بوده ام و بابت این گذشته ننگینی که برای خود و کشور عزیزم ایران بوجود آوردم و از خدای متعال خواهانم که مرابه آغوش ملت باز گرداند

 35. حسین گفت:

  یاماسرخصم بکوبیم به سنگ یااوسرما به دارآویزد آونگ القصه دراین زمانه پرنیرنگ یک کشته به نام زصد زنده به ننگ
  88
  88

 36. ناشناس گفت:

  خداوتدا بحق جبروت خودت و بحق پیامبر خاتم خودت (ص) اگر این مرد نما دروغ میگوید به خودش و به تمام مردم ایران معجزه ات را نشان بده و به همین زودی زبانش را لال و گوشش را کر بفرما .آمین

 37. ناشناس گفت:

  ننگ بر معاویه زمان و عمالش
  یاحسین میرحسین

 38. آرش گفت:

  من ماندم معنی آزادگی چیست؟واقعیت اینه که با شنیدن این کلمه بی اختیار به یاد امام حسین می افتم این برخورد با فردی که صددرصد اسیر توست وهیچگونه امکانی برای دفاع از خود ندارد فرسنگها که سالهای نوری با آزادگی فاصله دارد.ای کاش کمی به فکر آخرتمان باشیم.

 39. ناشناس گفت:

  تمام مردم ایران میدانند که حکومت فعلی ایران در دست افراد تاراجگر میباشد که چیزی غیر از منافع و پول برایشان مهم نیست.
  طرف مقابل ما افراد خشکه مقدس و یا مرتجع و یا دارای فکر وایده خاص نیستند فقط مشتی دزد هستند که زیر لوای فردی دیوانه و لجباز به بقا و دزدی خود ادامه میدهند.
  اگر غیر از این فکر شود اشتباه است و مبارزه به جایی نمیرسد
  حال باید دید در واژگونی رژیمهای دزد و چپاولگر با چه منطق و سیاستی میتوان پیروز شد.
  اینکه مرتب انها را افشا کنیم چیزی را درمان نمیکند چون همه مردم انها را میشناسند و شما در حقیقت چیز روشنی را افشا میکنید که اثری ندارد.

 40. ناشناس گفت:

  چ چقدر بهت پول میدن پست و بلندگو میدن