سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » رییس جبهه مشارکت گلستان ممنوع الخروج شد...

رییس جبهه مشارکت گلستان ممنوع الخروج شد

چکیده :مصطفی سبطی، جانباز انقلاب و رییس جبهه مشارکت ایران اسلامی در استان گلستان که امروز به همراه خانواده خود قصد خروج از کشوربرای سفر تفریحی را داشته است با حکم ممنوع الخروجی خود از سوی ماموران امنیتی فرودگاه امام خمینی مواجه شد و به صورت ناگهانی و بدون اطلاع قبلی از سفر خود باز ماند....


مصطفی سبطی فعال سیاسی و عضو و رییس شورای مرکزی جبهه مشارکت استان گلستان ممنوع الخروج شد.

بر اساس گزارش رسیده به کلمه، دکتر مصطفی سبطی عضو و رئیس شورای مرکزی جبهه مشارکت استان گلستان امروز در هنگام خروج از کشور به قصد سفر تفریحی، با حکم ممنوع الخروجی خود مواجه شد و از سفر باز ماند.

مصطفی سبطی، جانباز انقلاب و رییس جبهه مشارکت ایران اسلامی در استان گلستان که امروز به همراه خانواده خود قصد خروج از کشوربرای سفر تفریحی را داشته است با حکم ممنوع الخروجی خود از سوی ماموران امنیتی فرودگاه امام خمینی مواجه شد و به صورت ناگهانی و بدون اطلاع قبلی از سفر خود باز ماند.

این حکم پیش از این به اطلاع وی نرسیده بود و همین امر باعث شده تمامی هزینه‌ها و برنامه ریزی‌های وی در مورد سفر با مشکل مواجه شود.

پیش از این نیز دوماه قبل وی برای ادای برخی توضیحات در مورد فعالیت‌های جبهه مشارکت و بیانیه‌ها و موضع گیری‌های این حزب به دادسرای زندان اوین احضار شده بود.

دکترسبطی، مدیرمسوول هفته نامه اصلاح طلب “گرگان امروز” در استان گلستان بوده است که پیشترتوقیف شده است.

مصطفی سبطی، در انتخابات دور سوم شوراها نیز با رای مردم به عضویت علی البدل شورای شهر گرگان انتخاب شده بود که با خروج اعضای اصلی باید به عضویت اصلی این شورا در می‌آمد اما با مخالفت نهادهای امنیتی و فرمانداری گرگان از این عضویت بازداشته شد اما با شکایت وی به دیوان عدالت اداری و پیگیریهای انجام شده سرانجام دیوان رای به عضویت وی در شورا داد و در سال گذشته وی موفق شد به جمع اعضای اصلی شورای شهر گرگان بپیوندد.

جالب توجه آنکه همسر وی، عاطفه پهلوان، که از فعالین مدنی-سیاسی استان گلستان است ۳ سال پیش با اتفاق مشابه مواجه شده بود. وی نیز که قصد خروج از کشور جهت سفر تفریحی با خانواده خود را داشت، با حکم ممنوع الخروجی در فرودگاه امام خمینی مواجه شد و هزینه‌های سفر وی نیز از بین رفت. پهلوان، از اعضای تشکلهای مدنی در استان گلستان است که پیش از این مشاور استاندار در دوران اصلاحات و رییس مرکز پژوهشهای استانداری گلستان بوده است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “رییس جبهه مشارکت گلستان ممنوع الخروج شد”

  1. ناشناس گفت:

    عرض کردم که جمهوری اسلامی یک زندان بزرگ است که ما را درآن حبس کرده اند منتها به جای آنکه مانند زندان هزینه نگهداری ما را عهده دار شوند، با هزینه خودمان دوران زندانی خود را می کشیم تا اینها شرشان از سر ما کنده شود.