سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » زمین لرزه دوباره در آذربایجان شرقی؛ این بار 5 ریشتر...

زمین لرزه دوباره در آذربایجان شرقی؛ این بار 5 ریشتر

چکیده :استان آذربایجان شرقی امشب هم زمین لرزه ای دیگر را تجربه کرد. زلزله امشب که در ادامه پس لرزه های زلزله اخیر آذربایجان بود، باز هم به مرکزیت ورزقان و به بزرگی 5 ریشتر اتفاق افتاد. با این حال یکی از افراد حاضر در ورزقان در گفت و گو با کلمه، تاکید کرد که زمین لرزه امشب شدیدتر از زمین لرزه شب گذشته در این منطقه احساس شده است....


استان آذربایجان شرقی امشب هم زمین لرزه ای دیگر را تجربه کرد.

به گزارش کلمه، زلزله امشب که در ادامه پس لرزه های زلزله اخیر آذربایجان بود، در ساعت 22 و 19 دقیقه، باز هم به مرکزیت ورزقان و به بزرگی 5 ریشتر اتفاق افتاد. دیشب هم پس لرزه ای 5.3 ریشتری همین منطقه را لرزانده بود.

با این حال یکی از افراد حاضر در ورزقان در گفت و گو با کلمه، تاکید کرد که زمین لرزه امشب شدیدتر از زمین لرزه شب گذشته در این منطقه احساس شده است. گفته می شود مردم در شهرهای تبریز، اهر، هریس و دیگر شهرهای اطراف هم زلزله امشب را احساس کرده اند.

به گفته وی، زمین لرزه بدون پس لرزه و به صورت مداوم و یک سره است که باعث شده آسیب دیدگان زلزله که در کمپ ها مستقر شده اند با اضطراب از چادرهای خود بیرون بیایند.

پس لرزه های اخیر، خسارت انسانی در پی نداشته و تنها ضرر پیامد این زمین لرزه ها، تخریب کامل ساختمان های نیمه کاره باقی مانده گزارش شده است.

دیشب هم یکی از اعضای هلال احمر مستقر در ورزقان، در گفت و گو با خبرنگار کلمه اعلام کرد که پی لرزه 5.3 ریشتری، ساختمان های نیمه تخریب شده را هم از بین برده است. به گفته این امدادگر حاضر در منطقه زلزله زده، بعید است که این پس لرزه های شدید تلفاتی داشته باشد، چرا که مردم هم اکنون در محوطه بیرون، در چادر و فضای باز ساکن شده اند.

به گفته کارشناسان زمین شناسی، پس لرزه ها در ماههای آینده هم ادامه خواهند داشت.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.