سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » راه‌اندازي 10 مهد کودک سيار در مناطق زلزله زده/ ايجاد 100 مهد کودک از سوي مساجد...

راه‌اندازي 10 مهد کودک سيار در مناطق زلزله زده/ ايجاد 100 مهد کودک از سوي مساجد

چکیده : معاون سازمان بهزيستي کشور از راه اندازي 10 مهد کودک سيار در مناطق زلزله زده آذربايجان شرقي خبر داد. ...


معاون اجتماعي سازمان بهزيستي گفت‌: يکي از برنامه‌هاي سازمان بهزيستي اين است که ظرف يکي دو سال آينده تعداد مساجد داراي مهد کودک را به 100 برسانيم‌.

محمدنفريه در گفت‌و‌گو با ايلنا گفت‌: مساجد مانند هر فرد حقيقي و حقوقي مي‌توانند درخواست ايجاد مهدکودک کنند و سازمان بهزيستي در صورت واجد شرايط بودن مساجد پروانه فعاليت براي ايجاد مهدکودک به آن‌ها را مي‌دهد‌.

وي خاطرنشان کرد: ‌سازمان بهزيستي براي گسترش مهدکودک‌ها درسطح کشور ازهرظرفيتي استفاده مي‌کند. نفريه در پاسخ به اين سوال که تاکنون به چند مسجد مجوز تاسيس مهدکودک را از سوي سازمان بهزيستي داده شده است گفت‌: تعداد آن‌ها زياد نيست‌، زيرا مساجد حدود يک سال است که به اين موضوع ورود پيدا کرده‌اند و تعدادي از آن‌ها درطول اين مدت براي تاسيس مهدکودک به سازمان بهزيستي مراجعه کردند و اين سازمان نيز با بررسي ظرفيت‌هاي آن‌ها نسبت به درخواست آن‌ها تصميم گيري خواهدکرد.

معاون اجتماعي سازمان بهزيستي با اشاره به اينکه ايجاد مهدکودک توسط مساجد تازه آغاز شده است، افزود‌: خيلي از مساجد اقدامات متفرقه ديگري را نيز انجام مي‌دهد به طوري که برخي از آن‌ها درمانگاه و مدارس غير انتفاعي استاندارد ايجاد کرده‌اند، پس از همين رو آن‌ها مي‌توانند يک مهد کودک استاندارد هم ايجاد کنند‌.

راه‌اندازي 10 مهد کودک سيار در مناطق زلزله زده

معاون سازمان بهزيستي کشور از راه اندازي 10 مهد کودک سيار در مناطق زلزله زده آذربايجان شرقي خبر داد.

دکتر محمد نفريه با بيان اين مطلب افزود: تعداد مهد کودک سيار در شهرستانهاي زلزله زده اهر ، هريس و ورزقان داير شده و تعدادي ديگر نيز بزودي راه اندازي مي شود. وي با اشاره به اينکه تاکنون 25 کودک بي سرپرست در اين مناطق شناسايي شده است، تاکيد کرد: مهدهاي کودک سيار به منظور تقويت روحيه و کاهش استرس و اضطراب کودکان در مناطق زلزله زده احداث مي شود.

معاون اجتماعي سازمان بهزيستي گفت: همچنين برنامه هاي بهداشتي و آموزشي نيز در مهدهاي کودک به کودکان ارائه خواهد شد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

2 پاسخ به “راه‌اندازي 10 مهد کودک سيار در مناطق زلزله زده/ ايجاد 100 مهد کودک از سوي مساجد”

  1. ناشناس گفت:

    با این حساب در اینده همه جوانان ما طلبه هستند

  2. ali گفت:

    مهد کودک سیار دیگه چیه و چه صیقه ایی هستش