سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » تبریک به لیلا حاتمی برای دریافت نشان ادب و هنر...

تبریک به لیلا حاتمی برای دریافت نشان ادب و هنر

چکیده :چند روز پیش لیلا حاتمی هنرمند کشورمان موفق به دریافت نشان ادب و هنر فرانسه شد. این هنرمند چهل ساله تاکنون موفقیت های زیادی در صحنه های بین المللی از آن خود کرده...


بدنبال اعطای نشان شوالیه، ادب و هنر، به لیلا حاتمی، حامد بهداد در نامه ای به وی تبریک گفت.

چند روز پیش لیلا حاتمی هنرمند کشورمان موفق به دریافت نشان ادب و هنر فرانسه شد. این هنرمند چهل ساله تاکنون موفقیت های زیادی در صحنه های بین المللی از آن خود کرده است.

حامد بهداد که در چهار فیلم با لیلا حاتمی هم‌بازی بوده، در نامه‌ای دریافت نشان شوالیۀ هنر و ادب را به این بازیگر سینمای ایران تبریک گفت. بهداد و حاتمی در فیلم‌های هر شب تنهایی، سعادت‌آباد، نارنجی‌پوش و پله آخر(حضور کوتاه حامد بهداد) در کنار هم ایفای نقش کرده‌اند.

به گزارش سینمای ما، متن نامۀ تبریک بهداد به این قرار است:

«سرکار خانم لیلا حاتمی، سلام
در این روزهای سینما جای پدر فقیدتان استاد را بسیار خالی می‌بینم؛ هم به این خاطر که کاش می‌دید فرزندی چون شما به سینمای ما افزوده و هم بدین سبب که حضور امثال ایشان است که هنر و هنرمند را مشروع و معتبر می‌داشت و می‌دارد.

دریغ همکاری با ایشان حسرتی خواهد بود بر دل هنرجویانی که سعادت حضور در آثارش را از دست داده‌اند. من نیز اگر این دولتم از کف رفته، در ازایش خوشحالم که در چند فیلم فرصت بازی و دوستی کنار شما و علی جان مصفا دست داد.

از طرف همۀ سوته‌دلان و دلشدگان این سینما، دریافت نشان شوالیۀ هنر و ادب را به شما و خانوادۀ هنرمندتان تبریک می‌گویم و از یکتا خالق زیبایی‌ها می‌خواهم رشد و کمال‌تان را افزون کند.

حالا که نشان شوالیه را به خانه آوردید، تقاضا دارم برای دو دلبندتان -مانی و عسل- زین و برگ و زره و نیزه و مرکب و کلاه‌خودی فراهم کنید تا این دو نیز شوالیه‌هایی برای گسترش امپراتوری فرهنگ و هنرمان باشند؛ درست به‌سان پدربزرگ‌شان علی حاتمی».Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

3 پاسخ به “تبریک به لیلا حاتمی برای دریافت نشان ادب و هنر”

 1. انا هیتا گفت:

  به لیلا خاتمی به خاطر این پیروزیش تبریک می گویم به امید روزی که جا معه ما از این روزگاری که در قرن 21 برایش درست شده رهائی یابد

 2. omid گفت:

  oo niz be saane pedararash , khaamoosh derakhshiid.

 3. ناشناس گفت:

  کلمه: تبریک به لیلا حاتمی برای دریافت نشان ادب و هنر. کاش علی حاتمی بود و ازاو قدردانی می کردند.
  انگولکچی: همونقدر که از مادرش قدردانی کردند براشون کافیه