سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » انتقال اسماعیل صحابه به بیمارستان و بازگشت به زندان بدون معالجه پزشک...

انتقال اسماعیل صحابه به بیمارستان و بازگشت به زندان بدون معالجه پزشک

چکیده :اسماعیل صحابه تبریزی، عضو شاخه جوانان جبهه مشارکت ایران اسلامی که در بند 350 زندان اوین نگهداری می شود هفته ی گذشته با دستنبد به بیمارستان سینا منتقل شد اما از آنجا که این انتقال بدون هماهنگی با پزشک معالج و اطلاع به بیمارستان بوده به دلیل نبودن پزشک و عدم هماهنگی، صحابه مورد معاینه قرار نگرفت و به زندان بازگردانده شد. ...


اسماعیل صحابه تبریزی، فعال سیاسی محبوس دربند 350 اوین که با دستنبد به بیمارستان سینا منتقل شده بود بدون معاینه پزشک به زندان بازگردانده شد.

به گزارش خبرنگار کلمه، اسماعیل صحابه تبریزی، عضو شاخه جوانان جبهه مشارکت ایران اسلامی که در بند 350 زندان اوین نگهداری می شود هفته ی گذشته با دستنبد به بیمارستان سینا منتقل شد اما از آنجا که این انتقال بدون هماهنگی با پزشک معالج و اطلاع به بیمارستان بوده به دلیل نبودن پزشک و عدم هماهنگی، صحابه مورد معاینه قرار نگرفت و به زندان بازگردانده شد.

بر اساس این گزارش برخورد ماموران امنیتی زندان اوین نه تنها با این زندانی سیاسی بلکه با پرسنل بیمارستان بسیار بد و تند بوده است.

اسماعیل صحابه تبریزی 12 خرداد برای انجام عمل هموروئید به بیمارستان سینا منتقل شد و پس از گذراندن دو هفته نقاهت مجددا به زندان بازگردانده شد.

عضو شاخهٔ جوانان جبهه مشارکت و دبیر کمیتهٔ مالی ستاد جوانان حامی‌ خاتمی و موسوی (88) به اتهام “نقش داشتن در برگزاری دعای کمیل” خانواده های زندانیان سیاسی و فعالان اصلاحات، به چهار سال حبس محکوم شده بود، از بهمن ماه سال 89 بدون داشتن یک روز مرخصی در بند ٣۵٠ اوین بسر می برد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

2 پاسخ به “انتقال اسماعیل صحابه به بیمارستان و بازگشت به زندان بدون معالجه پزشک”

  1. ناشناس گفت:

    ننگ بر این دجا لان حکومتی که دست از ظلمشان نمی کشند

  2. ناشناس گفت:

    به لطف مهربان خدای هستی بخش اسماعیل صحابه ازاد شد .