سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » هما روستا کار نیمه‌‌تمام سمندریان را تمام می‌کند...

هما روستا کار نیمه‌‌تمام سمندریان را تمام می‌کند

چکیده :سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر میزبان اجرای نمایش «بازی استریندبرگ» خواهد بود. قرار است خانم هما روستا همسر استاد سمندریان نمایش «بازی استریندبرگ» را مهرماه امسال به صحنه ببرند....


رئیس تماشاخانه ایرانشهر از اجرای نمایش «بازی استریندبرگ» که پیش از این قرار بود با کارگردانی زنده‌یاد حمید سمندریان اجرا شود، توسط هما روستا همسر این استاد فقید تئاتر در مهرماه سال جاری خبر داد.

به گزارش مهر، مجید سرسنگی درباره وضعیت اجرای این نمایش گفت: «این نوبت اجرایی همچنان باقی است و سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر میزبان اجرای نمایش «بازی استریندبرگ» خواهد بود.»

رئیس تماشاخانه ایرانشهر ادامه داد: «قرار است خانم هما روستا همسر استاد سمندریان نمایش «بازی استریندبرگ» را مهرماه امسال به صحنه ببرند.»

نمایش «بازی استریندبرگ» نوشته فردریش دورنمات و ترجمه هما روستا پیش از این دو بار با کارگردانی زنده یاد حمید سمندریان اجرا شد. اولین اجرای این نمایش با بازی هما روستا، محمدعلی کشاورز و اسماعیل شنگله به صحنه رفت و دومین بار در سال 78 و با بازی هما روستا، رضا کیانیان و احمد ساعتچیان اجرا شد.

سومین اجرای این نمایش «بازی استریندبرگ» نیز با بازی هما روستا، رضا کیانیان و پیام دهکردی پاییز سال جاری در سالن سمندریان تماشاخانه ایرانشهر به صحنه خواهد رفت.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.