سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » خسارت سنگین در آتش سوزی بازار تهران...

خسارت سنگین در آتش سوزی بازار تهران

چکیده : هنوز علت وقوع آتش سوزی مشخص نشده و گروهی از کارشناسان آتش نشانی منطقه یک سازمان سرگرم بررسی میزان دقیق خسارات وارده و هم چنین علت وقوع این حادثه هستند....


آتش سوزی شبانه در بازار تهران خسارت مالی سنگین بر جا گذاشت.

طی چند ماه گذشته بارها بخش هایی از بازار تهران در آتش سوخته است. بافت قدیمی و عدم استفاده از عایق های صوتی و حرارتی در ساختمان ها از دلایل عمده آتش سوزی در بازار تهران است.

به گزارش فارس، آتش نشانان ایستگاه های 7، 97 و4 را همزمان به محل حادثه در بازار حضرتی، بازار یزدی ها اعزام کرد.

سید هادی میرافضلی معاون منطقه یک عملیات که در محل آتش سوزی حاضر بود در این باره گفت: سه باب مغازه با بنای بسیار قدیمی و مملو از لوازم منزل طعمه آتش شده بود که آتش نشانان در کمتر از سه دقیقه خود را به محل آتش سوزی رسانده و توانستند از گسترش آتش به دیگر مغازه ها جلوگیری کنند.

وی عملکرد آتش نشانان در مهار این آتش سوزی را خوب توصیف کرد و اظهار داشت: بنای قدیمی و فرسوده و نیز وجود مخازن نفت و گازوئیل داخل مغازه ها نتوانست مانع عملیات آتش نشانان شود وآنها به رغم خطرات زیاد به خوبی عملیات کرده و از سرایت شعله های آتش به اطراف ممانعت به عمل آوردند.

میرافضلی با اشاره به خسارات زیاد ناشی از این آتش سوزی، در مورد علت بروز حادثه گفت: هنوز علت وقوع آتش سوزی مشخص نشده و گروهی از کارشناسان آتش نشانی منطقه یک سازمان سرگرم بررسی میزان دقیق خسارات وارده و هم چنین علت وقوع این حادثه هستند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.