سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » تاجزاده باز هم به بیمارستان اعزام نشد...

تاجزاده باز هم به بیمارستان اعزام نشد

چکیده :به دنبال معالجات ماه گذشته چشم سیدمصطفی تاج زاده، عضو ارشد سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی و جبهه مشارکت، بیمارستان فارابی مقرر کرد تا ماه بعد نیز او برای گرفتن عکس چشم و اقدامات بعدی به بیمارستان اعزام شود که این اقدام انجام نشد و مداوا نیمه تمام مانده است....


با وجود نظر پزشکان و دستور اکید بیمارستان از انتقال سید مصطفی تاجزاده، زندانی سیاسی محبوس در قرنطیه بند سپاه به بیمارستان فارابی برای ادامه مداوای چشم بیمارش جلوگیری شد.

به گزارش کلمه، به دنبال معالجات ماه گذشته چشم سیدمصطفی تاج زاده، عضو ارشد سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی و جبهه مشارکت، بیمارستان فارابی مقرر کرد تا ماه بعد نیز او برای گرفتن عکس چشم و اقدامات بعدی به بیمارستان اعزام شود که این اقدام انجام نشد و مداوا نیمه تمام مانده است.

معاون سیاسی وزارت کشور اصلاحات پس از چند ماهی که از تاری چشم رنج می برد، نهایتا ماه گذشته با پی گیری های فراوان خانواده و به تشخیص و تأیید دادستان به بیمارستان فارابی اعزام شد و با وجود آنکه پزشکان متخصص بیمارستان تاکید کرده بودند که تاجزاده باید یک شب در بیمارستان بماند تا امکان مراقبت های لازم را داشته باشد ماموران بی توجه به این توصیه ظرف مدت دو ساعت او را به زندان بازگرداندند و مجددا یک روز بعد و با پی گیری های بسیار، تاجزاده برای معاینه مجدد به بیمارستان اعزام شد.

لازم به ذکر است اخیرا پزشک قانونی برای مشکل گردن او نیز عمل جراحی را توصیه کرده که با اهمال و کندی روند اداری زندان مواجه شده است.

بنا به گفته همسر تاجزاده که چهارمین روز ماه رمضان شرایط قرنطینه و انفرادی اش دو ساله می شود، به گفته خود با شدائد زندان کنار آمده است تنها به این امید که آخرین زندانی سیاسی جمهوری اسلامی باشد.

پیش از این تاجزاده در واکنش به حکم زندان همسرش، فخرالسادات محتشمی پور گفته بود، پرونده او و خانواده اش دست مجتبی خامنه ای است و خانواده او نیز بارها اعلام داشته اند که در زمینه ملاقات ها؛ مرخصی و درمان تاجزاده مقامات قضائی از خود سلب مسوولیت کرده اند و اعلام کرده اند که تصمیمات درباره این زندانی در جایی دیگر گرفته می شود.

در حال حاضر با توجه به تغییرات جدید مسئولین زندان اوین معلوم نیست که عدم انتقال تاجزاده به زندان صرفا بی توجهی و فراموشی است یا این که در راستای بدرفتاری ها و سوء برخورد با زندانیان برای ایجاد فشار بیشتر روی زندانیان سیاسی است؟!

گفته می شود پزشک معالج چشم این زندانی سیاسی حداکثر یک هفته تأخیر را برای انجام اقدامات بعدی ممکن دانسته است.

خانواده و دوستان و همکاران و هم فکران او به شدت نگران سلامتی اش هستند که با اهمال مسئولین قضائی و مأموران امنیتی سپاه با مخاطره جدی روبروشده است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

5 پاسخ به “تاجزاده باز هم به بیمارستان اعزام نشد”

 1. مومن گفت:

  سلام
  حاشا و کلا . در نظام ولایی و اسلامی و این کارها آن هم با اسیر و در زندان اسلامی . مطمئنآ کسی باور نمیکند چون در نظام اسلامی حتی ضاربین حضرت علی مورد محبت قرار گرفتن

 2. ناشناس گفت:

  زندانبان! دنیا بی حساب و کتاب نیست و باید بچشی آنچه را با خود آورده ای!!! فردا از کسی گله نکنی ها!! کسی که باد می کارد حتما طوفان درو خواهد کرد.

 3. سبز گفت:

  زندان بان!
  فردا از کسی گله نکنی ها!

 4. سعید گفت:

  برادر مومن. اتفاقا نکته همین جاست که ما میگیم این نظام اسلامی نیست اگر نه اینجوری رفتار نمی کرد. تمام شعارها درباره پیروی از حکومت علوی هم یا ظاهر سازی یا به انحراف رفته و عملی نشده

 5. ناشناس گفت:

  به دستور رهبر این مرد شجاع را باید از پای در اورند