سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » اعتراض خانواده کارکنان تامین اجتماعی به میزان مستمری و قطع بن...
» در پاسخ به وعده و وعیدهای احمدی نژاد صورت گرفت

اعتراض خانواده کارکنان تامین اجتماعی به میزان مستمری و قطع بن

چکیده :وعده و وعیدهای احمدی نژاد در جمع خانواده کارکنان سازمان تامین اجتماعی با انتقاد آنان رو به رو شد و آنها نسبت به میزان مستمری و قطع بن تامین اجتماعی معترض بودند. احمدي‌نژاد که متهم جنایت کهریزک را به مدیریت صندوق تامین اجتماعی گذاشته از وی خواست که هر طرح و برنامه‌اي داريد، آن را به اجرا درآوريد تا كف پرداخت تامين اجتماعي از 390 هزار تومان به 700 – 800 هزار تومان برسد. او در یک برخورد شعاری ادعا کرد که براي حل مشكلات، حقوق مستمري بگيران را 50 درصد افزايش مي‌دهم و دعاي آنها مشكلات را برطرف...


وعده و وعیدهای احمدی نژاد در جمع خانواده کارکنان سازمان تامین اجتماعی با انتقاد آنان رو به رو شد و آنها نسبت به میزان مستمری و قطع بن تامین اجتماعی معترض بودند.

احمدي‌نژاد که متهم جنایت کهریزک را به مدیریت صندوق تامین اجتماعی گذاشته از وی خواست که هر طرح و برنامه‌اي داريد، آن را به اجرا درآوريد تا كف پرداخت تامين اجتماعي از 390 هزار تومان به 700 – 800 هزار تومان برسد؛ بايد نشان مديريت به كسي داد كه با 390 هزار تومان يك خانواده را اداره مي‌كند، به هرحال بايد كف حقوق‌ها بالا برود.

احمدي‌نژاد در یک برخورد شعاری ادعا کرد که براي حل مشكلات، حقوق مستمري بگيران را 50 درصد افزايش مي‌دهم و دعاي آنها مشكلات را برطرف مي‌كند
!

این سخنان با اعتراضات برخي از حاضران به مسوولان تامين اجتماعي مواجه شد كه مي‌گفتند مقدار مستمري‌شان خيلي كم است و يا چرا بن تامين اجتماعي آنها قطع شده است.

احمدی نژاد دستور رسيدگي به مسائل آنها را داد و از مسوولان تامين اجتماعي خواست كه جلسه‌اي براي شنيدن مسائل و مشكلات اين مستمري‌بگيران تشكيل دهند.

وعده ای که وی همواره در جلسات عمومی و سفرهای استانی می دهد.

به گزارش ایسنا، احمدی نژاد در این نشست که در جمع خانواده تامين اجتماعي بود اظهار نظر کرد که بايد به كسي كه با 390 هزار تومان يك خانواده را اداره مي‌كند، نشان مديريت داد.

اما وی اشاره ای نکرد که در اثر سیاست های اقتصادی دولت تحت امر وی خط فقر روز به روز افزایش یافته و مردم توان خرید کالاهای ضروری خود را نیز از دست داده اند.

احمدی نژاد با ادعای اينكه در مسير پيشر فت و عدالت ما در ابتداي راه هستيم و بايد كارهاي زيادي انجام دهيم و امكانات و ثروت كشور را عادلانه توزيع كنيم افزود: همه مردم بايد از حداقل‌هاي يك زندگي آرام و شرافتمندانه برخوردار باشند، به عنوان مثال مسكن مناسب داشته باشند، زماني كه طرح مسكن مهر را مطرح كرديم، برخي مي‌گفتند كه نمي‌شود براي مردم مسكن فراهم كرد، اما ديديم كه امكان‌پذير بود.

او از مشکلات و نارسایی های طرح مسکن مهر سخنی به میان نیاورد.

احمدي‌نژاد که پیش از این وعده داده بود پول نفت را بر سر سفره های مردم بیاورد این بار مدعی شد: اگر به اقتصاد سالم برسيم، به باور من بايد تمام درآمد نفت را به روز ميان مردم تقسيم كنيم و خود مردم سرمايه‌گذاري كنند و آباداني ايجاد كنند، مشكلات از جايي شروع مي‌شود كه فكر مي‌كنيم عده قليلي مي‌توانند از اين سرمايه‌ها براي رشد و پيشرفت كشور استفاده كنند؛ شهيد بهشتي در سال 59 يك سخنراني كرد و در آن تاكيد كرد كه پول بيت‌المال بايد بين مردم به صورت مساوي تقسيم شود.

وی در ادامه با اشاره به مساله مسكن در كشور گفت: هم‌اكنون ما 22 ميليون خانواده داريم كه از اراضي كشور مي‌توان به راحتي به هركدام از آنها 200 متر مربع زمين داد و چنين امري شدني است، كشور ما منابع و امكانات فراواني دارد، به عنوان مثال امروز گران‌ترين خودروهاي دنيا در ايران به فروش مي‌رود و حتي برخي از اين خودروها 50 درصد توليد خود را در ايران به فروش مي‌رسانند، به عبارتي امروز هر كالايي در دنيا هرچقدر هم گران باشند تنها عده‌اي مي‌توانند آن را بخرند.

وی پیش از این نیز وعده ویلا نشینی و اهدای هزار متر زمین به هر خانوار را داده بود که با انتقاد شدید کارشناسان رو به رو شد.

احمدی نژاد این بار نیز به طرح هایی که برای زمین زدن دولت به کار گرفته شده پرداخت و افزود: در كشور مشكلاتي وجود دارد و فشارهايي نيز به دولت وارد مي‌شود، عده‌اي كه مخالف دولت هستند، مخالفت خود را به صورت مستقيم مطرح نمي‌كنند، بلكه به عنوان مثال بازار ارز را به هم مي‌زنند تا بگويند كه طرح هدفمندي يارانه‌ها شكست خورده است، اين يك نبرد سنگين است، به خصوص كه گاهي دست ما بسته است و ممكن است با بيان برخي از مسائل دشمن سوءاستفاده كند و طراحي‌هاي جديد عليه ملت ما داشته باشد.

وي بار دیگر از مگوهایش سخن گفت و مدعی شد: دست ما هيچ ورقه‌اي عليه ملت را امضا نخواهد كرد،همه بدانيد كه حتي يك سوءاستفاده را نه تاييد كرده‌ام و نه از آن حمايت كرده‌ايم، بلكه با آن برخورد كرده‌ام و خواهم كرد، ماجراهايي است كه شايد روزي نقل شود، شايد هم در سينه بماند و هيچ‌وقت نقل نشود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

4 پاسخ به “اعتراض خانواده کارکنان تامین اجتماعی به میزان مستمری و قطع بن”

 1. ناشناس گفت:

  مليجک دروغگو که ميلياردها تومان پول اين مردم را در کشورهاي بيگانه لبنان و سوريه و عراق وونزويلا و بعنوان سرمايه گذاري بباد هوا داده و حالا ميگويد با دعاي مردم مشکلات حل ميشود؟ !

 2. ناشناس گفت:

  دوشنه ساعت 10 صبح روبری مجلس تجمع میکنیم

 3. نکیسا سامی گفت:

  با این اوضاع و احوال سیمای میلی مرتب از بحران اقتصادی آمریکا وکشورهای اروپایی داد سخن می دهد و از کاهش هفت درصدی حقوق آنها سخن می راند . گویا افاضات آقای معاون اول رییس دولت مستقر مبنی بر اینکه وضع اقتصادی مردم ایران خوب است بدجور در دست اندرکاران سیمای میلی اثر نموده.ویا احمدی مقدم به آنها گفته که از کاهش حقوق ایرانیان حرفی نزنند. واقعا این است معنی اطلاع رسانی آزادیااینکه مردم مجبورند اراجیفی را که یک پول سیاه نمی ارزد گوش دهند؟

 4. حمید گفت:

  دوستان معترض به “قطع بن” نگاهی به اطرافشان بکنند ، دارند ریشه مان را قطع میکنند از بن .