سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » پلمب 87 باب از 100 رستوران و قهوه‌خانه فرحزاد/ پلیس: به سراغ مناطق دیگر هم می‌رویم...

پلمب 87 باب از 100 رستوران و قهوه‌خانه فرحزاد/ پلیس: به سراغ مناطق دیگر هم می‌رویم

چکیده :ماموران معاونت نظارت بر اماکن پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ عصر شنبه از بیش از 100 رستوران سنتی و قهوه‌خانه در منطقه فرحزاد تهران بازدید کردند که از این میان 87 رستوران سنتی و قهوه‌‌خانه دارای تخلف را پلمپ کردند./ این طرح بزودی در مناطق دیگر تهران به مرحله اجرا در خواهد آمد....


رئیس پلیس امنیت عمومی تهران از پلمپ 87 رستوران سنتی و قهوه‌خانه در فرحزاد تهران خبر داد.

به گزارش فارس اداره اجتماعی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، سرهنگ علیرضا محرابی گفت: در ادامه طرح امنیت اجتماعی و امنیت محله‌محور، ماموران پلیس پایتخت عصر شنبه با مراجعه به منطقه فرحزاد تهران ضمن بازدید از قهوه‌خانه‌ها و رستوران‌های سنتی این محل، نسبت به پلمپ قهوه‌خانه‌ها و رستوران‌های متخلف اقدام کردند.

وی اظهار داشت: ماموران معاونت نظارت بر اماکن پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ عصر شنبه از بیش از 100 رستوران سنتی و قهوه‌خانه در منطقه فرحزاد تهران بازدید کردند که از این میان 87 رستوران سنتی و قهوه‌‌خانه دارای تخلف را پلمپ کردند.

محرابی با بیان اینکه این امر در پی اجرای تدابیر فرمانده انتظامی تهران بزرگ و در راستای اجرای طرح امنیت محله ‌محور و به درخواست شهروندان تهرانی صورت گرفته است، گفت: این واحدها به دلیل عدم رعایت شئونات اسلامی، ارائه قلیان به بانوان و نداشتن پروانه فعالیت، پلمپ شده و مالکان این اماکن طی صورتجلسه‌ای به اماکن پلیس تهران بزرگ معرفی شدند تا در صدد رفع مشکلات واحد صنفی خود برآیند.

وی با تاکید بر اینکه اجرای طرح امنیت محله‌محور به شکل مستمر ادامه خواهد داشت، تصریح کرد: علی‌رغم ابلاغیه‌های قبلی به مالکان قهوه‌خانه‌ها، مبنی بر ممنوعیت ارائه قلیان به بانوان، بدیهی است که در صورت تخطی از موارد اعلام شده به مالکان این واحدها نسبت به پلمپ واحدهای متخلف اقدام خواهد شد. گفتنی است که این طرح بزودی در مناطق دیگر تهران به مرحله اجرا در خواهد آمد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

5 پاسخ به “پلمب 87 باب از 100 رستوران و قهوه‌خانه فرحزاد/ پلیس: به سراغ مناطق دیگر هم می‌رویم”

 1. ناشناس گفت:

  اگه ترس از مسخره شدن نبود، اون 13 تای باقیمونده رو هم پلمپ میکردن!!!

 2. ناشناس گفت:

  این نشان می ده که پلیس هم در اشتغال زایی سهم عمده ای ایفا می کنه. باریکلا آقای پلیس

 3. ساسان گفت:

  کاری خوبی کردندند که قلیانها را جمع کردند.

 4. ناشناس گفت:

  هر غلطی هم می کنند از جیب مردم خرج می کنند و از دروغ کار های غلطشان در خواست مردم اعلام می کنند

 5. ناشناس گفت:

  33 ساله کل مملکت پلمپ شده خبر نداریم .