سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پیام تسلیت محسن کدیور به کروبی: تدفین خواهر بدون حضور برادر، نشانه واهمه ولایت جائ...

پیام تسلیت محسن کدیور به کروبی: تدفین خواهر بدون حضور برادر، نشانه واهمه ولایت جائر از حضور منتقدان مصلح است

چکیده :اینکه مراسم تدفین و ترحیم آن مرحومه بدون حضور برادر مجاهدش برگزار می شود نشانه واهمه‌ی ولایت جائر از حضور آزادانه منتقدان مصلح است. موقع را مغتنم شمرده تأسف عمیق خود را از بیش از ۵۰۰ روز حصر و حبس غیرقانونی جنابعالی به دلیل دفاع از حقوق به یغما رفته ملت ایران، اعتراض به تقلب در انتخابات و پافشاری بر اجرای اصول معطله قانون اساسی اعلام می‌کنم. ادامه حصر ناصحان مشفق و منتقدان قانونی مایه روسیاهی نظامی است که نه جمهوری است نه اسلامی....


محسن کدیور در پیام تسلیت به مهدی کروبی به مناسبت درگذشت خواهرش، ضمن تسلیت این ضایعه و ابراز همدردی با خانواده ایشان، برگزاری مراسم تدفین و ترحیم آن مرحومه بدون حضور برادر مجاهدش را نشانه واهمه‌ی ولایت جائر از حضور آزادانه منتقدان مصلح دانست.

به گزارش جرس، کدیور در این پیام ضمن ابراز تاسف از گذشت بیش از ۵۰۰ روز از حصر و حبس خانگی غیرقانونی کروبی به دلیل دفاع از حقوق به یغما رفته ملت ایران، اعتراض به تقلب در انتخابات و پافشاری بر اجرای اصول معطله قانون اساسی، ادامه این حصر را “مایه روسیاهی” نظامی ذکر کرد که “نه جمهوری است و نه اسلامی.”

متن پیام تسلیت محسن کدیور به مهدی کروبی به شرح زیر است:

انا لله و انا الیه راجعون

جناب حجت الاسلام و المسلمین آقای کروبی

سلام علیکم بما صبرتم

درگذشت خواهر محترمه‌تان را تسلیت عرض می کنم. خداوند به آن مادر شهید رحمت و رضوان و به جنابعالی و بازماندگان محترم صبر و اجر عنایت کند.

اینکه مراسم تدفین و ترحیم آن مرحومه بدون حضور برادر مجاهدش برگزار می شود نشانه واهمه‌ی ولایت جائر از حضور آزادانه منتقدان مصلح است. موقع را مغتنم شمرده تأسف عمیق خود را از بیش از ۵۰۰ روز حصر و حبس غیرقانونی جنابعالی به دلیل دفاع از حقوق به یغما رفته ملت ایران، اعتراض به تقلب در انتخابات و پافشاری بر اجرای اصول معطله قانون اساسی اعلام می‌کنم. ادامه حصر ناصحان مشفق و منتقدان قانونی مایه روسیاهی نظامی است که نه جمهوری است نه اسلامی.

عزت عالی مستدام باد

والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته

محسن کدیور
بیست و سوم تیر ۱۳۹۱Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “پیام تسلیت محسن کدیور به کروبی: تدفین خواهر بدون حضور برادر، نشانه واهمه ولایت جائر از حضور منتقدان مصلح است”

  1. ناشناس گفت:

    دیکتاتور هیچگاه وجود منتقد را برنمی تابد! چون دیکتاتور فقط بلد است دستورهای خود را به ملتی دیکته کند و صدای اعتراض منتقدین مانع کار اوست.