سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » پیام تسلیت آیت‌الله صانعی به کروبی: برادر مظلوم و در بند و حصر، یار دیرین امام و ان...

پیام تسلیت آیت‌الله صانعی به کروبی: برادر مظلوم و در بند و حصر، یار دیرین امام و انقلاب

چکیده :فوت مرحومه مغفوره، ام الشهيد زينب کروبي را به برادر مظلوم و دربند و حصرش، يار ديرين امام و انقلاب جناب حجت الاسلام و المسلمين آقاي حاج شيخ مهدي کروبي(دام توفيقه) وهمه وابستگان نسبي و سببي آن مرحومه تسليت عرض نموده و از خداوند متعال صبر جميل و اجر جزيل را براي بازماندگانش مسئلت مي نمايم....


آیت‌الله صانعی در پیامی، درگذشت زینب کروبی، خواهر مهدی کروبی، را به وی و دیگر وابستگان سببی و نسبی آن مرحومه تسلیت گفت.

به گزارش کلمه، این مرجع تقلید در پیام تسلیت کوتاه خود، کروبی را «برادر مظلوم و در بند و حصر» و «يار ديرين امام و انقلاب» توصیف کرده و برای محشور شدن این مادر شهید با همنامش، حضرت زینب (س) دعا کرده است.

متن این پیام بدین شرح است:

باسمه تعالي

«إِنَّا للهِِ وإِنّا إِلَيهِ رَاجِعُونَ»

فوت مرحومه مغفوره، ام الشهيد زينب کروبي را به برادر مظلوم و دربند و حصرش، يار ديرين امام و انقلاب جناب حجت الاسلام و المسلمين آقاي حاج شيخ مهدي کروبي(دام توفيقه) وهمه وابستگان نسبي و سببي آن مرحومه تسليت عرض نموده و از خداوند متعال صبر جميل و اجر جزيل را براي بازماندگانش مسئلت مي نمايم.

اميد آنکه خداوند او را با سمّي و هم نامش زينب کبري (سلام الله عليها) محشور گرداند.

قم القدسة-يوسف صانعي

24شعبان المعظم 1433Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

5 پاسخ به “پیام تسلیت آیت‌الله صانعی به کروبی: برادر مظلوم و در بند و حصر، یار دیرین امام و انقلاب”

 1. ناشناس گفت:

  الهی آمین.

 2. koosha گفت:

  اینجاست که افرادی محبوبیت جو چون خاتمی خود را نشان می دهند. ایشان درگذشت هنرمندان را تسلیت میگویند که اگر چه خوب است ولی به کروبی درگذشت خواهرشان را تسلیت نگفتند هنوز. در واقع خاتمی از ظرفیتها و مسولیتهای اصلی خود شانه خالی کرده و رفتاری پیش رو کرده است برای حفظ محبوبیت خود. سوالی که باقی است این است که ایشان این محبوبیت مردمی را برای چه میخواهند اگر قرار نیست از ان برای مردم خرج کنند؟؟؟

  کوشا

 3. سلام گفت:

  عرض تسلیت به خانواده کروبی

 4. ناشناس گفت:

  عرض تسلیت خدمت شیخ شجاع و بازماندگان

 5. hadi گفت:

  عرض تسلیت خدمت شیخ شجاع و بازماندگان