سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پیروزی تیم ملی والیبال ایران در مقابل تونس...

پیروزی تیم ملی والیبال ایران در مقابل تونس

چکیده :تیم ملی والیبال ایران در نخستین مسابقه تداركاتی خود مقابل تونس با نتیجه 3 بر یك به پیروزی رسید. ملی پوشان والیبال ایران در ست های اول، دوم و چهارم این مسابقه به ترتیب با نتایج (25 بر 22، 25 بر 16 و 25 بر 13) به پیروزی رسیدند و فقط ست سوم را با امتیاز (25 بر 23) به حریف واگذار كردند....


تیم ملی والیبال ایران در نخستین مسابقه تداركاتی خود مقابل تونس با نتیجه 3 بر یك به پیروزی رسید.

به گزارش ایرنا، شاگردان ‘خولیو ولاسكو’، ساعت 18 امروز (جمعه) در نخستین مسابقه تداركاتی خود به مصاف تیم تونس رفتند و در پایان موفق شدند با نتیجه 3 بر یك از سد این تیم بگذرند.

ملی پوشان والیبال ایران در ست های اول، دوم و چهارم این مسابقه به ترتیب با نتایج (25 بر 22، 25 بر 16 و 25 بر 13) به پیروزی رسیدند و فقط ست سوم را با امتیاز (25 بر 23) به حریف واگذار كردند.

خولیو ولاسكو، تیم خود را در این مسابقه با تركیب علیرضا نادی، محمد موسوی، سعید معروف، فرهاد ظریف، مجتبی میرزاجانپور، امیر غفور و فرهاد قائمی به میدان فرستاد.

این دیدار در حضور حدود 100 تماشاگر در سالن والیبال مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد كه محمدرضا داورزنی رییس فدراسیون والیبال، اعضای تیم والیبال جوانان ایران، عباس برقی، حسینعلی مهرانپور، امیرحسین منظمی و فرهاد اعرابی از پیشكسوتان والیبال از تماشاگران ویژه این دیدار بودند.

تیم های ملی والیبال ایران و تونس، ساعت 18 فردا (شنبه) در دومین مسابقه خود به مصاف هم می روند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.